Lifestyle

Pushimet e para ne cift Afrona ndan nje moment romantik me te dashurin e ri ‣

Afrona Dika, muajt e fundit ka qene kryefjala ne mediat shqiptare.

Kjo pas lajmit per ndarjen nga kengetari Blero, ngjarje per te cilen foli per here te pare ne disa dalje televizive jave me pare.

Afrona ka treguar se ka nisur nje lidhje te re dashurie ne Zvicer dhe se partneri i saj nuk eshte fytyre publike.

Ajo po shijon pushimet e para me te dashurin e saj dhe si destinacion ka zgjedhur Bodrumin ne Turqi.

Mirepo, ai nuk ka ngurruar te ndaje me fansat e tij ne rrjetet sociale disa momente te bukura nga ky udhetim.

Dhe nje intime e tille nuk ka munguar me te dashurin, te cilit sic e shihni, po marrin rreze dielli.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button