Lifestyle

Pas shume tentativave te pasuksesshme nje nga ciftet me te njohur shqiptare ne Instagram prinder per here te pare ‣

Njomza dhe Rinori jane nje nga ciftet me te ndjekur ne rrjetet sociale.

Dyshja u be e dashur dhe e pelqyer nga postimet e shumta interesante ne llogarine e tyre te perbashket.

Se fundmi ata kane dhene lajmin e embel se jane ne pritje te femijes se tyre te pare.

Ata kane treguar se lajmi i mire erdhi pas nje sere testesh negative te shtatzenise.

Pas kesaj kohe te veshtire qe patem dhe duke mbajtur ne dore teste te panumerta negative te shtatzenise, ende nuk mund ta besoj.
Tani zemra ime nuk eshte vetem ne trupin tim, sepse e jotja tani po rreh me mua. Nuk mund ta pershkruaj, ti je gjeja me e mire qe mund te na kishte ndodhur. Ne e presim me padurim kohen kur te rritesh ne barkun tim dhe presim akoma me shume kohen qe do te vije pas kur mund te te mbajme ne krahe. I dashur Zot, FALEMINDERIT per dhuraten me te mire qe mund te kishim marre.”

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button