Lifestyle

Pa sutjena vetem nje set ky eshte trendi qe po sjellin te famshmit tane ‣

Nje nga veshjet qe po bie ne sy ditet e fundit eshte seti pa sytjena duke e lene gjoksin te duket me shume.

Kjo mode po ndiqet nga kengetaret, moderatoret e se fundmi edhe disa aktore e politikane.

Per disa kjo mund te konsiderohet nje trend i momentit, por per disa eshte nje veprim qe nuk do ta benin kurre.

Ky trend nder artistet tane te pare u nis nga Rita Ora ne vitin 2014 ne nje event te rendesishem.

Dhe vitet e fundit Arbana Osmani, Elvana Gjata, Jonida Maliqi, Antonela Berisha, Marigona Krasniqi, Keisi Medini, Fjoralba Ponari, Adriana Matoshi, Nora Istrefi, Zhaklin Lekatari, Kejvina Kthella e shume fytyra te ndryshme publike jane pare me kete stil veshjeje. .

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button