Lifestyle

Fjolla Morina heq dore nga filtrat ne rrjetet sociale ky eshte mesazhi qe percjell ‣

Fjolla Morina se fundmi eshte kthyer ne nje nga vajzat me te komentuara ne mediat roze, per shkak te deklaratave ‘bombe’ ndaj ish-partnerit dhe kolegeve te saj ne kete industri.

Pavaresisht kesaj, ajo vazhdon te jete aktive ne rrjetet sociale ku poston imazhe dhe video te ndryshme. Se fundmi ai ka publikuar disa video nga makina, ku shprehet se ka vendosur te mos perdore me filtra.

Ajo ka treguar fytyren per te treguar se si duket realisht, pa asnje kompleks.

Une jam e bukur me filtra dhe pa filtra”ka thene Fjolla.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button