Lifestyle

A do te martohen Sara edhe Ledri kete vere? ‣

Se fundmi artisti ka lansuar albumin e tij me te ri ku ka organizuar nje feste te madhe ku ishin te ftuar shume miq dhe kolege te tij.

Gjate mbremjes Ledri dhe Sara dhane nje performance mjaft romantike duke kercyer krah njeri-tjetrit para te gjitheve.

Se fundmi dyshja jane perfolur nese do te kurorezojne dashurine e tyre me martese dhe Sara u ka dhene fund ketyre spekulimeve gjate nje interviste per “T7”.

“Nuk eshte e vertete, nuk do te martohemi kete vit. Nuk kemi plane”, tha blogerja.

Çifti, te cilet jane edhe prinder te nje vajze, Poem Blu, kane shprehur edhe me heret deshiren per te pasur nje femije te dyte, por a eshte kjo ne planet e tyre te aferta?

Shpesh kemi menduar. Une dua te bej dhjete, por meqe jam i vetmi qe duhet t’i bej, nuk do te ndodhe. Duke pare duke bere. Deshira eshte shume e forte qe Poi te mos mbetet femije i vetem. Jam e lumtur qe e bej moter pasi gjithmone kam dashur nje moter dhe nuk kam pasur”- u pergjigj Sara.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button