Lifestyle

Mos me pyet me per kete ‣

Pavaresisht tentativave te Stresit, i cili edhe publikisht gjate qendrimit te tij ne Big Brother Vip Kosova foli hapur per deshiren dhe “luften” e tij per Keisin, duke pasur parasysh se shanset per nje ribashkim jane duke u zhdukur.

Kete e ka lene te kuptohet edhe vete reperi ne intervisten e fundit ku ka bere apel qe te mos permendet me Keisi.

Kjo vajze eshte bere shume e madhe ne Shqiperi. Te them te drejten dua te bej nje apel, mos pyet me. Per mua gjithcka ka marre fund. Une kam jeten time, secili ka jeten e vet. Nuk di cfare te them, e rendesishme eshte te jesh mire, kaq”, tha ai.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button