Lifestyle

Kejvina po largohet nga Shqiperia do te shkoje ne nje cep tjeter te botes ‣

Ne nje njoftim ne InstaStory, ajo thote se ka hequr dore nga mediat shqiptare, pasi objektivi i saj tashme jane te huajt.

Madje ajo tregon se publiku do ta shikoje me projekte te reja nga nje cep tjeter i botes, por nuk e dime nga ku. Duket se kete informacion do ta mesojme ne te ardhmen.

“Pershendetje miq! Duke falenderuar te gjithe gazetaret, autoret dhe moderatoret, dua t’ju njoftoj publikisht, sic ju kam komunikuar privatisht: Kam hequr dore nga mediat shqiptare. Kjo eshte per zgjedhje profesionale dhe personale. Faleminderit cdo person qe punon ne media dhe me ka trajtuar me dashuri ne cdo dalje timen. Ndersa me ju publiku do shihemi, por nga nje cep tjeter i botes”. – shkruan Kejvina.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button