Lifestyle

Dafina martohet me Dj Geek? Kengetarja ka veshur fustanin e baredhe ‣

Kengetarja e njohur Dafina Zeqiri sot eshte bere nuse.

Ajo permes disa fotove ne Instagram ka pozuar me vello te bardhe.

“Gjerat me te mira ndodhin papritmas”, ishte mbishkrimi i artistit qe beri te ditur se cifti Dafina dhe Dj Geek jane martuar.

Kujtojme se dyshja jane ne nje lidhje romantike prej vitesh, ndersa nuk kane dhene asnjehere detaje per hapa me serioze ne jeten e tyre.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button