Lifestyle

Çfare ndodhi me Xhensilen edhe Besin? Me kete veprim aktori vendos kopertinen ‣

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj nuk kane te mesme ne lajmet qe qarkullojne per ta: Ose flitet per shtatzeni, ose per ndarje.

Pasi u perfol gjate ne rrjet per shtatzenine e Xhensiles, gje qe vete kengetarja e mohoi, njerezit u kujdesen per Instagramin e ciftit.

Ndjekesit vune re se Besi dhe Xhensila nuk ndiqeshin me ne Instagram dhe kjo nuk eshte hera e pare. Veprime te tilla kane nxitur aludimet se cifti ka mosmarreveshje, madje mund te jete ne prag te ndarjes.

Mund te mos kete mosmarreveshje, por nuk behet fjale per ndarje!

Ata te dy ishin te ftuar ne nje ditelindje mbremjen e djeshme dhe Besi e ka filmuar festen duke e publikuar ne InstaStory.

Me kete veprim, aktori i ka vene kapak lajmit te rreme per ndarjen e tyre.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button