Lifestyle

Pas ‘paqes’ se bujshme nje ‘lufte e ftohte’’ ka nisur serish? Selena Gomez pranon se eshte bullizuar nga Hailey Bieber? ‣

Nje “lufte e ftohte” duket se ka nisur mes Selena Gomez dhe Hailey Bieber.

Kengetarja e njohur tha se nuk do ta lere Hailey-in ta ndikoje negativisht pasi modelja u duk sikur e sulmoi ate ne nje TikTok qe e fshiu shume shpejt. Nje fanse ne TikTok @ellenacuario ripostoi nje video te Hailey qe dukej se ishte nje sulm ndaj Selena-s.

Ne janar, Gomez u be kryefjale per shkak te turpit te saj pasi u fotografua me rroba banje ndersa po shijonte pushimet ne nje varke. Bieber postoi nje video me audion: “Une nuk po them se ajo e meritonte ate, por koha nga Zoti eshte gjithmone e duhura.” “Seriozisht e ka ajo? Vertet?” komentoi @ellenacuario ne videon e saj.

“Une nuk jam vertet nje ndjekese e pasionuar e situates, por a nuk eshte Hailey ajo qe donte qe Selena te reagonte mbi sharjet e fansave te saj? Dua te them, Hailey eshte nje k****.” Ajo shtoi ne caption, “I gjithe klani BALDWIN duhet te largohet.”

Gomez dukej se ishte dakord me teorine se Hailey mund te kete qene duke e sulmiar ate, duke komentuar ne videon e TikTok, “Ështe ne rregull! Nuk i lejoj keto gjera te me rrezojne! Tregohuni te mire me te gjithe!” Ndersa nga ana tjeter, Hailey pohoi se audio nuk kishte per qellim te sulmonte Gomez.

“Une kurre nuk komentoj per kete lloj gjeje, por ne kishim nje nate vajzash dhe beme nje video te rastesishme per tu argetuar. Nuk i drejtohet askujt,”-komentoi Hailey ne nje postim rreth kesaj drame. Disa muaj me pare, dyshja u pa duke bere fotografi se bashku gjate nje event ne Los Angeles.

Vajzat hodhen poshte thashethemet per nje grindje per shkak te marredhenieve te tyre me Justin Bieber. Se fundmi fansat e Gomez vune ne dyshim miqesine mes saj dhe mikeshes se ngushte Raquelle Stevens pas publikimit te dokumentarit “My Mind & Me” Gomez. Raquelle me ne fund ka thyer heshtjen.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button