Lifestyle

Victoria Beckham pa sytjena i mbulon vetes modelet e saj gjate veshjeve te ateliese

Victoria Beckham pa sutjena tregon kornizen e saj te zhdervjellet teksa mbulon nje sere dizenjosh te saj mbi vete gjate veshjeve te ateliese

Ajo eshte nje Spice Girl e kthyer ne stiliste.

Dhe te enjten, Victoria Beckham, pa sytjena, 48 vjece, tregoi kornizen e saj te zhdervjellet, teksa kishte veshur nje shumellojshmeri te dizajneve te saj mbi vete gjate veshjeve te ateliese.

Nena e kater femijeve shkoi ne Instagram ku ngarkoi disa selfie ne pasqyre te bera ndersa nje ekip specialistesh bene rregullime.

Prapa skenës: Të enjten, Victoria Beckham, pa sutjena, 48 vjeçe, tregoi kornizën e saj të zhdërvjellët, ndërsa kishte veshur një shumëllojshmëri të modeleve të saj mbi vete gjatë veshjeve të ateliesë.

Prapa skenes: Te enjten, Victoria Beckham, pa sutjena, 48 vjece, tregoi kornizen e saj te zhdervjellet, ndersa kishte veshur nje shumellojshmeri te modeleve te saj mbi vete gjate veshjeve te ateliese.

Nje rrobe ngjyre e bardhe mburrej me nje qafe te zhytur dhe nje detaj te shkurter te belit, me nje fund te gjate lundrues.

Nje tjeter fustan i zi i mendafshte me bisht peshku, me detaje te prera ne dekolte dhe nje bel te ashper.

Ndersa ishte e zene duke punuar ne modelet e saj te veshjeve, Victoria ishte e sigurt qe do t’u uronte ndjekesve te saj amerikane Gezuar Falenderimet.

Kengetarja ndau nje rikthim te vetes se veshur me nje flamur amerikan ne Instagram Stories.

Për ta bërë atë të përsosur: Nëna e katër fëmijëve shkoi në Instagram ku ngarkoi disa selfie në pasqyrë të bëra ndërsa një ekip specialistësh bënë rregullime

Per ta bere ate te persosur: Nena e kater femijeve shkoi ne Instagram ku ngarkoi disa selfie ne pasqyre te bera ndersa nje ekip specialistesh bene rregullime

Hyjnore: Një rrobë e bardhë mburrej me një qafë të zhytur dhe një detaj të shkurtër të belit, me një fund të gjatë lundrues

Hyjnore: Nje rrobe e bardhe mburrej me nje qafe te zhytur dhe nje detaj te shkurter te belit, me nje fund te gjate lundrues

Ndersa Victoria ishte e zene ne Mbreterine e Bashkuar, djali i saj i madh Brooklyn ishte ne shtetin ku ai tani jeton me gruan e tij Nicola Peltz.

Ai falenderoi per nusen e tij, me nje fotografi te saj te postuar ne Instagramin e tij.

Brooklyn shkroi: ‘Sot jam shume mirenjohes per gruan time absolutisht te mrekullueshme xx te dua femije. Faleminderit per gjithcka qe beni x jeni me i miri

Dërgimi i dashurisë: Ndërsa punonte me modelet e saj të veshjeve, Victoria ishte e sigurt që do t'u uronte ndjekësve të saj amerikanë Gëzuar Falënderimet

Dergimi i dashurise: Ndersa punonte me modelet e saj te veshjeve, Victoria ishte e sigurt qe do t’u uronte ndjekesve te saj amerikane Gezuar Falenderimet

Mirënjohës: Ndërsa Victoria ishte e zënë në MB, djali i saj i madh Brooklyn ishte në shtetin ku ai tani jeton me gruan e tij Nicola Peltz, të cilën e falënderoi në Instagram

Mirenjohes: Ndersa Victoria ishte e zene ne MB, djali i saj i madh Brooklyn ishte ne shtetin ku ai tani jeton me gruan e tij Nicola Peltz, te cilen e falenderoi ne Instagram

Gruaja e tij gjithashtu shkoi ne mediat sociale ku ndau nje sere fotosh te Brooklyn-it dhe disa anetareve te ngushte te familjes.

Nicola shkroi: “iPhone 3GS shume mirenjohes – falenderime te lumtura te dua”.

Çifti festoi festen e Falenderimeve me mikeshen e tyre te re Selena Gomez.

Treshja ishin ne mesin e nje grupi miqsh qe hyne ne kuzhine per te ndihmuar ne pergatitjen e vaktit te tyre te festes, dhe gjithcka u dokumentua ne nje video te TikTok.

Mirënjohës:

Mirënjohës: Gruaja e tij gjithashtu shkoi në mediat sociale ku ndau një sërë fotosh të Bruklinit dhe disa anëtarëve të ngushtë të familjes

Mirenjohes: Gruaja e tij gjithashtu shkoi ne mediat sociale ku ndau nje sere fotosh te Bruklinit dhe disa anetareve te ngushte te familjes

Reklamim

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button