Lifestyle

Stormzy thote se u godit aq shume nga Adele sa e perqafoi ate KATËR here kur ajo erdhi ne shfaqjen e tij

Stormzy ka folur per admirimin e tij per Adelen, duke thene se ai ishte aq i mberthyer nga yjet kur ajo erdhi ne shfaqjen e tij, sa qe e perqafoi kater here.

Reperi, 29 vjec, shfaqet ne emisionin “The Jonathan Ross Show” te se shtunes mbrema ku foli se eshte nje ‘fans i madh’ i kengetares 34-vjecare.

Duke diskutuar per miqesine e tij me krijuesin e hiteve, ai shtoi: “Une kam qene gjithmone nje fans i madh. Ajo erdhi ne shfaqjen time ne Londer dhe une u mahnita shume, shume. Jashtezakonisht i goditur nga yjet.

Stormzy ka folur për admirimin e tij për Adelën, duke thënë se ai ishte aq i mbërthyer nga yjet kur ajo erdhi në shfaqjen e tij, sa që e përqafoi katër herë.

Stormzy ka folur per admirimin e tij per Adelen, duke thene se ai ishte aq i mberthyer nga yjet kur ajo erdhi ne shfaqjen e tij, sa qe e perqafoi kater here.

“Me kujtohet se kam thene: “A mund te te perqafoj? Oh, a mund te te perqafoj perseri?” Ndoshta kam pyetur rreth tre/kater here. Ajo eshte e bukur.’

Duke folur per udhetimin e tij te fundit per te pare Adelen te performoje ne rezidencen e saj ne Vegas, Stormzy tha: “Ishte e mahnitshme. Sinqerisht, ndoshta shfaqja me e mire qe kam pare ndonjehere. Dhe kam pare shume shfaqje.

‘Per sa i perket intimitetit te tij. Ishte shume sikur… ti je aty, por eshte si nje teater i vogel, por eshte duke e denuar Adelen.

Ka te gjithe shkelqimin dhe magjepsjen si nje shfaqje masive ne arene, por eshte ne nje vend te vogel dhe eshte disi e mrekullueshme. E bukur, spektakolare dhe magjepsese… Une isha si puthja e kuzhiniereve.’

'Fans i madh': Reperi, 29 vjeç, shfaqet në emisionin e së shtunës mbrëma The Jonathan Ross Show ku foli për të qenë një 'fans i madh' i këngëtares 34.

‘Fans i madh’: Reperi, 29 vjec, shfaqet ne emisionin e se shtunes mbrema The Jonathan Ross Show ku foli per te qene nje ‘fans i madh’ i kengetares 34.

Jonathan e pyeti nese do te deshironte ndonjehere te bente duet me Adelen, duke e bere Stormzy te qeshte ndersa ai u pergjigj: ‘Hajde njeri, dije se cfare dua te them.

Do te doja, do te doja… duhet te… ka liga dhe nivele Jonathan. A po beni shaka.’

I ftuari dhe komediani Roisin Conaty tha me shaka: “Shkova per ditelindjen time te 30-te dhe isha vertet i shqetesuar. Ishte nje ditelindje vertet deshperuese.

“Te jesh i thyer ne Vegas eshte si te jesh i thyer ne “katror”. Ajo qe mund te perballoja ishte bingo e Vegasit.’

Duke diskutuar për miqësinë e tij me krijuesin e hiteve, ai shtoi: “Unë kam qenë gjithmonë një fans i madh.  Ajo erdhi në shfaqjen time në Londër dhe unë u mahnita shumë, shumë.  jashtëzakonisht i goditur nga yjet'

Duke diskutuar per miqesine e tij me krijuesin e hiteve, ai shtoi: “Une kam qene gjithmone nje fans i madh. Ajo erdhi ne shfaqjen time ne Londer dhe une u mahnita shume, shume. jashtezakonisht i goditur nga yjet’

Diku tjeter ne interviste, Stormzy foli per José Mourinhon duke luajtur ne videon e tij Mel Made Me Do It.

Pavaresisht se ai perfshiu shume yje, ai rrefeu se ai qe ‘iku’ ishte Lewis Hamilton.

Ai tha: “Doja shume Lewis Hamilton, legjende. Ai ishte pikerisht ne mes te sezonit, keshtu qe nuk do te funksiononte.’

Stormzy foli per takimin me Taylor Swift se fundmi ne MTV EMA javen e kaluar, duke e pershkruar ate si ‘te bukur’.

Një gjë që u largua: Diku tjetër në intervistë Stormzy foli për José Mourinhon duke luajtur në videon e tij Mel Made Me Do It.  Pavarësisht se ai përfshiu shumë yje, ai rrëfeu se ai që u largua ishte Lewis Hamilton.

Nje gje qe u largua: Diku tjeter ne interviste Stormzy foli per José Mourinhon duke luajtur ne videon e tij Mel Made Me Do It. Pavaresisht se ai perfshiu shume yje, ai rrefeu se ai qe ‘iku’ ishte Lewis Hamilton.

Ai tha: “Me mungon Taylor, ajo eshte e bukur. Ajo eshte e mahnitshme. Ajo ishte thjesht kaq e bukur. Te gjithe u larguam dhe i shikuam te gjithe si: “Sa e bukur eshte ajo?”

“Ne folem per rreth nje ore, ajo ishte e bukur, kishte keshilla, ju e dini kur jeni thjesht si “Ah, ju jeni thjesht e mahnitshme”. Megjithate, une jam nje fans.

Roisin shtoi: “Une nuk jam simpatik si Stormzy. Kam hasur mjaft rreqethese. Me mungon Brandon Flowers nga The Killers. Une jam nje fans i madh. Une isha aq i zellshem.

Ai tha: “Doni nje foto?” Kjo eshte nje bisede e famshme per, “Le t’i japim fund kesaj.” Une isha shume i merzitur.’

Idols: Stormzy foli për takimin me Taylor Swift së fundmi në MTV EMA javën e kaluar, duke e përshkruar atë si 'të bukur'

Idols: Stormzy foli per takimin me Taylor Swift se fundmi ne MTV EMA javen e kaluar, duke e pershkruar ate si ‘te bukur’

Adele foli me pare per miqesine e saj me Stormzy gjate nje auditori me Adele vitin e kaluar.

“A mund te them vetem se hera e fundit qe kam bere nje album ishte kur u takuam per here te pare, apo jo? Kur erdhe te me shikoje ne O2.’

Stormzy pranoi me turp: ‘Po, isha shume e sikletshme kur te takova.’

Adele u pergjigj: ‘Mendova se ishe shume e ftohte. Na shikoni tani!’

Shokë të ngushtë: Adele foli më parë për miqësinë e saj me Stormzy gjatë një audiencë me Adele vitin e kaluar

Shoke te ngushte: Adele foli me pare per miqesine e saj me Stormzy gjate nje audience me Adele vitin e kaluar

Ajo vazhdoi: “Ne jemi shume afer, ne fakt une dhe Stormzy. Nuk do te hyj ne detaje sepse te dy jemi njerez shume private.

“Por ne patem nje moment te vertete me oqeanin, Zotin dhe te gjitha llojet e veres se kaluar. Vertet ne ndjenim nje prani rreth nesh dhe te dy ishim si “Shkojme te marrim jeten”.

Adele gjithashtu foli per marredhenien e saj me Stormzy ne nje interviste me FYTYRA.

Ajo tha: “Me pelqen sa i hapur ka qene ai per shendetin e tij mendor gjate gjithe kohes dhe nuk mendoj se shume njerez po e benin kete kur ai doli per here te pare.”

Miqësia: Adele gjithashtu foli për marrëdhënien e saj me Stormzy në një intervistë me THE FACE

Miqesia: Adele gjithashtu foli per marredhenien e saj me Stormzy ne nje interviste me THE FACE

Stormzy madje i eshte bashkuar Adeles ne nje pushim me miqte e saj ne vitin 2020.

“Ai nuk kishte qene me pushime!” – shpjegoi Adele. “Dhe une thashe: “Une do te te nxjerr nga ketu. Duhet te te largojme, duhet te qetesohesh.”

“Duke marre parasysh se sa me i ri eshte, ai eshte kaq i hapur dhe i etur per te mesuar dhe per t’i thene gjera per jeten. Nuk po flas as per muziken. Une me te vertete, me te vertete e dua ate. Une kam vertet shume kohe per te, shume.’

Ajo shtoi: ‘Mamaja e tij ka mbaruar punen e mrekullueshme me te’.

Admirim: Ajo tha: 'Më pëlqen sa i hapur ishte ai për shëndetin e tij mendor gjatë gjithë kohës dhe nuk mendoj se shumë njerëz po e bënin këtë kur ai doli për herë të parë'

Admirim: Ajo tha: ‘Me pelqen sa i hapur ka qene ai per shendetin e tij mendor gjate gjithe kohes dhe nuk mendoj se shume njerez po e benin kete kur ai doli per here te pare’

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button