Lifestyle

Shitja e Chrisell Stause edhe G Flip e Sunset te akuzuar per puthje ‘marifet publicitare’

Ylli i “Sunset” ne shitje, Chrishell Stause, eshte kapur me pasion duke puthur partnerin e saj jobinar G Flip ne ARIA Awards – pasi fansat austriak e akuzojne ciftin se “duke bere nje shfaqje per vemendje”.

Ylli i shitjes se Sunset Chrishelle Stause eshte kritikuar nga fansat e Aussie pasi vendosi nje PDA kryesore me partnerin e saj jobinar G Flip ne ARIA Awards te Australise.

Çifti u kapen duke u puthur me pasion para kamerave ne shfaqjen e cmimeve, te cilen G Flip e drejtoi se bashku me kengetaren Natalie Imbruglia.

Chrishell, 41 vjec, mbertheu krahet G Flip, 28, ndersa te ftuarit dhe te pranishmit e tjere u perkulen rreth tyre ne ate qe dukej te ishte nje zone shtypi.

Ylli i shitjes së Sunset, Chrishelle Stause (majtas) është sulmuar nga fansat e Aussie pasi vendosi një PDA kryesore me partnerin e saj jobinar G Flip (djathtas) në ARIA Awards të Australisë

Ylli i shitjes se Sunset, Chrishelle Stause (majtas) eshte sulmuar nga fansat e Aussie pasi vendosi nje PDA kryesore me partnerin e saj jobinar G Flip (djathtas) ne ARIA Awards te Australise

Ata u nderprene nga nje reporter i The Kyle dhe Jackie O Show, i cili me shaka tundi gishtin tek cifti dhe u tha atyre te ‘silleni’.

Ne po perpiqemi te kemi nje pash! Ju po na nderpresni, – bertiti G Flip, emri i vertete i se ciles eshte Georgia Flipo.

Chrishell pastaj u perkul dhe filloi te puthte perseri G Flip perpara se te largohej dore per dore.

'Po na ndërpret!'  G Flip i tha një gazetari se ajo po përpiqej të

‘Po na nderpret!’ G Flip i tha nje gazetari se ajo po perpiqej te “pash” te dashuren e saj Chrisell

Shumica e fansave te Australise ne komente ishin negative ndaj bllokimit te buzeve te publikuara, me shume qe akuzuan ciftin e famshem se po perpiqeshin te terheqin vemendjen dhe publicitetin.

“Pyes veten se sa kohe eshte kontrata e tyre e takimit?” shkroi nje.

“Ne fakt duket me te vertete e inskenuar”, ka shkruar, ndersa njeri ka shkruar: “Kjo eshte kaq e frikshme”.

“Ështe qesharake se si askush nuk ka degjuar ndonjehere per G Flip derisa Chrishell filloi te takohej me ta”, shtoi njeri, ndersa nje tjeter e akuzoi ciftin se “kishte nje shfaqje per vemendje”.

Shumica e fansave të Australisë në komente ishin negative ndaj bllokimit të buzëve të publikuara, me shumë që akuzuan çiftin e famshëm për përpjekjen për të tërhequr vëmendjen dhe publicitetin.

Shumica e fansave te Australise ne komente ishin negative ndaj bllokimit te buzeve te publikuara, me shume qe akuzuan ciftin e famshem per perpjekjen per te terhequr vemendjen dhe publicitetin.

Dyshja kishte gjithashtu mbrojtesit e tyre, me nje grusht fansash qe vinin ne zjarr se sa shume e shijuan PDA-ne.

“Duani keto dy bukuroshe bashke”, ka shkruar njera, ndersa nje tjeter ka komentuar: “Ndeshje e cuditshme, por duken te lumtur se bashku. Kaq shume per ata qe urrejne.’

Aktorja dhe kengetarja australiane u bashkuan ne fillim te ketij viti.

“Është qesharake se si askush nuk ka dëgjuar ndonjëherë për G Flip derisa Chrishell filloi të takohej me ta”, shkroi një fans, ndërsa një tjetër e akuzoi çiftin se “duke bërë një shfaqje për vëmendje”.

“Ështe qesharake se si askush nuk ka degjuar ndonjehere per G Flip derisa Chrishell filloi te takohej me ta”, shkroi nje fans, ndersa nje tjeter e akuzoi ciftin se “duke bere nje shfaqje per vemendje”.

Romanca e tyre lindi pasi Chrishell u nda me shefin e saj dhe bashke-yllin e saj Jason Oppenheimer ne fund te vitit 2021, kur ai zbuloi se nuk donte te kishte femije.

Ne fillim te ketij viti, G Flip foli per marredhenien e tyre ‘vorbull’.

Muzikanti foli se sa ‘krenar’ jane per menyren se si e dashura e tyre ‘ka dale’ si LGBTQI ndersa eshte ne sy te publikut, gjate nje interviste per The Project.

Romanca e çiftit lindi pasi Chrisell u nda me shefin e saj dhe bashkë-yll Jason Oppenheimer në fund të vitit 2021, kur ai zbuloi se nuk donte të kishte fëmijë.

Romanca e ciftit lindi pasi Chrisell u nda me shefin e saj dhe bashke-yll Jason Oppenheimer ne fund te vitit 2021, kur ai zbuloi se nuk donte te kishte femije.

“Ne pergjithesi, jam shume krenare per Chrisell”, filloi ylli.

“Kur dola, kishte mbaruar [spaghetti bolognese] me babin tim, kur Chrisell e beri ate, ishte para botes ne nje nga shfaqjet televizive me te suksesshme.’

Gjate sezonit te peste te shfaqjes se ribashkimit Selling Sunset, Chrishell, e cila ishte e martuar me yllin e “This is Us”, Justin Hartley per kater vjet perpara lidhjes se saj me Jason, tha se terheqja e saj ndaj G Flip, e cila identifikohet si jo-binare, e befasoi ate.

Mendoj se ndoshta isha i befasuar si kushdo tjeter. Asgje nuk ka ndryshuar vertet per mua, une jam ende shume i terhequr nga energjia mashkullore dhe nje qenie njerezore e mire,” shpjegoi ajo.

Chrishell dhe G Flip nuk kanë turp të shfaqin romancën e tyre para kamerave

Chrishell dhe G Flip nuk kane turp te shfaqin romancen e tyre para kamerave

Reklamim

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button