Lifestyle

Sabrina Elba ka stil ne nje figure duke perqafuar nje fustan midi ne nje feste te mrekullueshme Bulgari ne Londer

Sabrina Elba ka stil me nje figure qe perqafon nje fustan midi me nje detaj te prere te gjoksit, teksa pozon nje stuhi ne nje turme te bukur Bulgari ne Londer

Sabrina Elba dukej ultra elegance mbremjen e se enjtes teksa mori pjese ne prezantimin e ekspozites se eksperiences gjitheperfshirese Bulgari Serpenti Metamorphosis ne Galerine Saatchi ne Londer.

Modelja, 33 vjece, shfaqi figuren e saj te mrekullueshme me nje fustan nudo midi te ngushte, i cili shfaqte nje detaj te prere te bustit.

Veshja e saj elegante mburrej gjithashtu me nje menge jashte shpatullave dhe ajo shtoi nje pale taka me rripa te kryqezuara.

Elegancë: Sabrina Elba u shfaq me një figurë të përqafuar me fustan midi me një bust të prerë teksa mori pjesë në një festë të mrekullueshme Bulgari në Londër të enjten

Elegance: Sabrina Elba u shfaq me nje figure te perqafuar me fustan midi me nje bust te prere teksa mori pjese ne nje feste te mrekullueshme Bulgari ne Londer te enjten

Duke rritur magjepsjen, Serena zgjodhi nje gjerdan varese me diamant argjendi dhe byzylyk te ngjashem me mbeshtjellje.

Ndersa ylli i kishte terhequr petkat e saj brune ne nje doze te zhveshur per turmen e mbushur me yje, me nje koleksion bravash qe i binin rreth fytyres.

Ajo pozoi per nje sere fotosh brenda eventit te mrekullueshem, i cili mirepriti nje mori fytyrash te famshme – perfshire Suki Waterhouse dhe Poppy Delevingne.

Glamour: Duke rritur magjepsjen, Serena zgjodhi një gjerdan varëse me diamant argjendi dhe byzylyk që përputhet me mbështjelljen

Glamour: Duke rritur magjepsjen, Serena zgjodhi nje gjerdan varese me diamant argjendi dhe byzylyk qe perputhet me mbeshtjelljen

Kjo vjen pasi bashkeshorti i Sabrines, Idris, zbuloi momentin qesharak te nje dushi me avull mes ciftit, i cili u soll papritur nga nje shkop mashtrues.

Idris, i cili u martua me Sabrinen ne vitin 2019, gjithashtu pranoi se ai kurre nuk ishte ne gjendje te perballonte reagimin e tij kur pa lakuriqin dhe gruaja e tij ende ‘tallet me te edhe sot e kesaj dite’.

Ai tha Reviste per burra: ‘Isha duke xhiruar ne Limpopo. Gruaja ime ishte atje dhe ne do te argetoheshim ne dush.

E zhveshur: Ylli i tërhoqi fustanet e saj brune në një do' të zhveshur për bash-in e mbushur me yje, me një koleksion bravash që i binin rreth fytyrës

E zhveshur: Ylli i terhoqi fustanet e saj brune ne nje do’ te zhveshur per bash-in e mbushur me yje, me nje koleksion bravash qe i binin rreth fytyres

‘Nje romance mengjesi, e dini? Ajo hyri, pastaj une e ndoqa dhe mbylla deren.

Por me pas shikova poshte dhe duke u kapur per gjithe jeten pas dorezes se brendshme te deres se dushit ishte ky shkop.

‘Nje shkop i vogel dhe i lagesht. Une i urrej lakuriqet e nates. Ishte e frikshme si f***. U hodha nga dushi kaq shpejt. Gruaja ime tallet me mua per kete edhe sot e kesaj dite – “Me ke lene ne dush me shkop!” perfundoi aktori.

Momenti LOL: Vjen pasi bashkëshorti i Sabrinës, Idris zbuloi momentin qesharak që një dush me avull mes dyshit u soll në një fund të papritur nga një shkop mashtrues

Momenti LOL: Vjen pasi bashkeshorti i Sabrines, Idris zbuloi momentin qesharak qe nje dush me avull mes dyshit u soll ne nje fund te papritur nga nje shkop mashtrues

Reklamim

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button