Lifestyle

Rebekah Vardy tregon figuren e saj plot nofulla me bikini roze te paket ne nje feste familjare tropikale

Rebekah Vardy tregoi figuren e saj te pabesueshme me bikini roze te dobet ne Instagram Stories te premten.

Ylli televiziv, 40 vjec, dukej e pabesueshme ne dy pjese teksa pozonte para nje pasqyre ndersa ishte ne nje pushim familjar ne nje destinacion tropikal.

Megjithate, fotografimi i saj i zjarrte me sa duket u nderpre nga vajza Olivia, dy vjece, duke shkruar: ‘[She’s] Gjithmone fotobombe fotot e mia’.

'Ajo është gjithmonë fotobombë!': Rebekah Vardy tregoi figurën e saj plot nofulla me bikini rozë, teksa pozoi me vajzën Olivia, 2, në festën e tyre familjare tropikale të premten.

‘Ajo eshte gjithmone fotobombe!’: Rebekah Vardy tregoi figuren e saj plot nofulla me bikini roze, teksa pozoi me vajzen Olivia, 2, ne festen e tyre familjare tropikale te premten.

Pamja e ndritshme e plazhit shfaqi ne menyre perfekte nxirjen e arte te Rebekes me fundet e bikinit me prerje te larte qe theksonin figuren e saj te ores se reres.

WAG, e cila eshte gjithashtu nena e Megan, 17, Taylor, 11, Sophie, shtate dhe kater vjece Finlay, me sa duket u grimua per foton dhe veshi fustanet e saj te gjata brune gjysme lart gjysme poshte. stil.

Te enjten ylli i realitetit ndau gjithashtu nje foto me bashkeshortin e futbollistit Jamie, 35 vjec, teksa u perqafuan per te shijuar nje muzg.

E ëmbël: Të enjten ylli i realitetit ndau gjithashtu një foto me bashkëshortin e futbollistit Jamie, 35 vjeç, teksa ata u përqafuan për të shijuar një muzg.

E embel: Te enjten ylli i realitetit ndau gjithashtu nje foto me bashkeshortin e futbollistit Jamie, 35 vjec, teksa ata u perqafuan per te shijuar nje muzg.

Ajo beri imazhin e dashur ne te njejten dite kur Channel 4 publikoi imazhet e para te drames se shumepritur Vardy V Rooney: A Courtroom Drama.

Seriali i ardhshem rikrijon betejen ligjore midis Rebekah dhe Coleen Rooney qe u be e njohur si gjyqi ‘Wagatha Christie’.

Imazhet tregojne aktoret Chanel Creswell si Coleen dhe Natalia Tena teksa Rebekah u ulen ne gjykate ndersa po merrej ne pyetje.

'Koha e familjes': Rebekah ndau një foto të ëmbël në Instagram nga një destinacion pushimesh tropikale të hënën

‘Koha e familjes’: Rebekah ndau nje foto te embel ne Instagram nga nje destinacion pushimesh tropikale te henen

Chanel ishte veshur me nje bluze marine dhe kostum te zi per nje skene teksa ishte ulur perkrah aktorit Dion Lloyd, i cili luan bashkeshortin e Coleen, Wayne Rooney.

Imazhet e tjera tregojne nje rekreacion te Rebekes duke ecur ne sallen e gjyqit e veshur me nje fustan me menge te gjata dhe syze dielli te medha.

Chanel shihet gjithashtu duke bere disa pune hetimore si Coleen, duke skanuar postimet ne telefonin e saj ndersa ishte ne shtepi.

E re: Seriali i ardhshëm rikrijon betejën ligjore midis Coleen Rooney dhe Rebekah që u bë e njohur si gjyqi 'Wagatha Christie' (Coleen dhe Wayne në foto)

E re: Seriali i ardhshem rikrijon betejen ligjore midis Coleen Rooney dhe Rebekah qe u be e njohur si gjyqi ‘Wagatha Christie’ (Coleen dhe Wayne ne foto)

E tensionuar: Janë publikuar imazhet e para nga drama e shumëpritur e Channel 4, Vardy V Rooney: A Courtroom Drama (Chanel Cresswell dhe Dion Lloyd si Coleen dhe Wayne Rooney)

E tensionuar: Jane publikuar imazhet e para nga drama e shumepritur e Channel 4, Vardy V Rooney: A Courtroom Drama (Chanel Cresswell dhe Dion Lloyd si Coleen dhe Wayne Rooney)

Se bashku me Chanel dhe Natalia, programi luan Michael Sheen si avokati i Coleen, David Sherborne, avokati i Rebekah, Hugh Tomlinson dhe Marci Nagyszokolyai si bashkeshorti i Rebekah, Jamie Vardy.

Krijuar nga transkriptet reale te gjykates, Vardy v Rooney: Nje drame ne sallen e gjyqit, do t’u jape shikuesve nje shans per te rijetuar skenat e patransmetuara nga brenda salles se gjyqit me gjithe dramen qe mbajti publikun dhe median te mberthyer per jave te tera.

Programi, i prodhuar nga Chalkboard, i cili beri serialin historik te vrasjeve te BBC-se, Murder, Mystery and My Family, do te transmetohet me vone kete vit.

Dramë: Një imazh tregon një rikrijim të Rebekah Vardy (Natalia Tena) duke ecur në sallën e gjyqit e veshur me një fustan marinë me mëngë të gjata dhe syze dielli të mëdha

Drame: Nje imazh tregon nje rikrijim te Rebekah Vardy (Natalia Tena) duke ecur ne sallen e gjyqit e veshur me nje fustan marine me menge te gjata dhe syze dielli te medha

Wagatha Christie: Chanel ishte veshur me një bluzë marine dhe kostum të zi për një skenë

Wagatha Christie: Chanel ishte veshur me nje bluze marine dhe kostum te zi per nje skene

Ish-miqte fillimisht u grinden publikisht ne vitin 2019, kur Coleen akuzoi Rebekah-n per rrjedhje te postimeve nga llogaria e saj private ne Instagram ne The Sun.

Zbulimi i saj rigoroz per te gjetur fajtorin i dha asaj titullin Wagatha Christie ne lidhje me shkrimtaren e misterit Agatha Christie.

Rebekah mohoi pretendimet dhe hodhi ne gjyq per shpifje, por humbi ne Gjykaten e Larte ne korrik, ku provat e saj u konsideruan “qartesisht jokonsistente” dhe “jo te besueshme”.

Çifti: Natalia Tena shihet në një imazh duke parë Marci Nagyszokolyai që luan bashkëshortin e Rebekah, Jamie Vardy.

Çifti: Natalia Tena shihet ne nje imazh duke pare Marci Nagyszokolyai qe luan bashkeshortin e Rebekah, Jamie Vardy.

Gjyqi: Krijuar nga transkriptet e vërteta të gjykatës, Vardy v Rooney: Një dramë në sallën e gjyqit, do t'u japë shikuesve një shans për të rijetuar skenat e patransmetuara nga brenda sallës së gjyqit

Gjyqi: Krijuar nga transkriptet e verteta te gjykates, Vardy v Rooney: Nje drame ne sallen e gjyqit, do t’u jape shikuesve nje shans per te rijetuar skenat e patransmetuara nga brenda salles se gjyqit

Ne tetor, ajo u urdherua te paguante 90 per qind te faturave ligjore te Coleen me 800,000 £ te para qe duheshin paguar brenda gjashte javesh.

Ish-konkurrentja e Dancing on Ice gjithashtu duhet te paguaje faturat e avokateve te saj, qe do te thote se kostoja e madhe e pretendimit te saj te deshtuar per shpifje eshte rreth 4 milione funte.

Rebekah thuhet se perballet me nje fature ligjore prej 1.5 milione funtesh per shpenzimet e saj pas betejes se tyre per shpifje ne Gjykaten e Larte ‘Wagatha Christie’.

Beteja ligjore: Ish-miqtë fillimisht u grindën publikisht në vitin 2019 kur Coleen akuzoi Rebekah-n për rrjedhje të postimeve nga llogaria e saj private në Instagram në The Sun.

Beteja ligjore: Ish-miqte fillimisht u grinden publikisht ne vitin 2019 kur Coleen akuzoi Rebekah-n per rrjedhje te postimeve nga llogaria e saj private ne Instagram ne The Sun.

Kjo pasoi nje postim viral ne rrjetet sociale ku Rooney kishte zbuluar se kishte vendosur histori te rreme ne faqen e saj ne Instagram. Keto tregime te rreme u shfaqen me pas ne gazeten The Sun.

Per shkak se ajo kishte ndryshuar cilesimet e saj, keshtu qe vetem nje perdorues mund ta shihte ate, ajo u ndje e sigurt per te bere deklaraten e famshme ‘eshte …. Llogaria e Rebekah Vardy’.

Vardy u urdherua te paguante 800,000 £ te fatures se shpenzimeve deri ne oren 16:00 me 15 nentor.

Gjyqi: Zbulimi rigoroz i Coleen për të gjetur fajtorin i dha asaj titullin Wagatha Christie në lidhje me shkrimtaren e misterit Agatha Christie

Gjyqi: Zbulimi rigoroz i Coleen per te gjetur fajtorin i dha asaj titullin Wagatha Christie ne lidhje me shkrimtaren e misterit Agatha Christie

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button