Lifestyle

Poppy Delevingne largohet per here te pare qe kur burri i saj James Cook u pa ne aplikacionin e takimeve te famshme

Poppy Delevingne u largua per here te pare qe kur burri i saj James Cook u pa ne aplikacionin e takimeve me te famshem Raya.

Modelja, 36 vjece, po merrte pjese ne nje event te mrekullueshem Bulgari ne Galerine Saatchi ne Londer te enjten mbrema, duke veshur nje fustan te zi shume te larte te ndare nga kofshet.

Ajo dukej me humor te mire dhe gati per te shijuar naten e saj mes te famshmeve te tjere ne festen e mbushur me yje – pavaresisht se bashkeshorti i saj James duket se po largohej nga lidhja e tyre – pasi dyshja besohet se jane ndare.

Shpirt i mirë: Poppy Delevingne doli për herë të parë që kur burri i saj James Cook u pa në aplikacionin e takimeve me të famshëm Raya, duke veshur një fustan të zi të ndarë në kofshë

Shpirt i mire: Poppy Delevingne doli per here te pare qe kur burri i saj James Cook u pa ne aplikacionin e takimeve me te famshem Raya, duke veshur nje fustan te zi te ndare ne kofshe

Poppy, 36, shfaqi sofistikim ne nje fustan te zi te hapur te ndare nga kofshet me nje dekolte me buke te dashur.

Modelja tregoi kunjat e saj te tonifikuara ne pamjen elegante, te kombinuara me taka te lidhura me rripa dhe nje cante clutch argjendi.

Ajo pozoi per disa foto ne pervojen gjitheperfshirese, ashtu si Suki Waterhouse, Sabrina Elba, Jessica Plumber dhe Zara Martin.

Socialistja veshi fustanet e saj bionde me kacurrela elegante dhe i mbertheu ato per te treguar tiparet e saj fotogjenike te fytyres.

Vazhdojmë: Paraqitja e Poppy vjen pasi ajo dhe burri i saj sipërmarrës 40-vjeçar James Cook thuhet se janë ndarë - dhe ai u pa në aplikacionin e takimeve me të famshëm Raya

Vazhdojme: Paraqitja e Poppy vjen pasi ajo dhe burri i saj sipermarres 40-vjecar James Cook thuhet se jane ndare – dhe ai u pa ne aplikacionin e takimeve me te famshem Raya

Ajo kishte veshur nje fytyre te persosur grim, me nje shkelqim roze ne syte dhe buzet e saj, dhe aksesore me nje gjerdan Bulgari dhe nje pale vathe diamanti te spikatur.

Shfaqja e Poppy vjen pasi ajo dhe bashkeshorti i saj sipermarres 40-vjecar u perfol se jane ndare.

Ata thuhet se kane kerkuar kohe per lidhjen e tyre ne fillim te vitit, por asnjera pale nuk i ka adresuar publikisht thashethemet.

Ndersa dyshja thuhet se kane mbetur miq dhe ende perzihen ne te njejtat rrethe shoqerore, duket se James tani po ecen ne menyre romantike.

Bukuroshja bjonde: Poppy, 36, shfaqi sofistikim me një fustan të zi të hapur të ndarë nga kofshët dhe një dekolte me bukë të dashur

Bukuroshja bjonde: Poppy, 36, shfaqi sofistikim me nje fustan te zi te hapur te ndare nga kofshet dhe nje dekolte me buke te dashur

E mahnitshme: Modelja tregoi karficat e saj të tonifikuara në pamjen elegante, të kombinuara me taka të lidhura dhe një çantë clutch argjendi

E mahnitshme: Modelja tregoi karficat e saj te tonifikuara ne pamjen elegante, te kombinuara me taka te lidhura dhe nje cante clutch argjendi

Krahas nje sere fotosh te reja ne aplikacionin e takimeve Raya, James e pershkruan veten si CEO ne industrine e biznesit dhe sipermarresit.

Nje imazh bardh e zi u shfaq fillimisht ne faqen e tij ne Instagram me Poppy ne foto, por ai e preu ate per profilin e tij te takimit.

Ai fillimisht e kishte shperndare foton ne rrjetet e tij sociale ne maj te vitit te kaluar, se bashku me nje harac per ditelindjen per gruan e tij.

Imazhi – i cili eshte fotografia e fundit e Poppy ne burimin e tij ne Instagram – shkruhej: ‘Gezuar ditelindjen, dashuria ime mezi pret te festoje me ju kur te ktheheni ne shtepi. ❤️ @poppydelevingne.’

Duke e paraqitur atë!  Brenda festës, Poppy pozoi për foto argëtuese në festën e nisjes së ekspozitës me të ftuarën tjetër Zara Martin

Duke e paraqitur ate! Brenda festes, Poppy pozoi per foto argetuese ne festen e nisjes se ekspozites me te ftuaren tjeter Zara Martin

Zonja: Poppy pozoi për një foto me Zara Martin, Natalie Salmon dhe Olivia Buckingham në eventin e mbushur me yje në Londër të enjten mbrëma

Zonja: Poppy pozoi per nje foto me Zara Martin, Natalie Salmon dhe Olivia Buckingham ne eventin e mbushur me yje ne Londer te enjten mbrema

Modeli: Socialistja e mahnitur në ansamblin krejt të zi, duke përfunduar me një palë sandale të zeza me taka me rripa (foto me drejtoreshën krijuese të Bulgari, Lucia Silvestri)

Modeli: Socialistja e mahnitur ne ansamblin krejt te zi, duke perfunduar me nje pale sandale te zeza me taka me rripa (foto me drejtoreshen krijuese te Bulgari, Lucia Silvestri)

MailOnline ka kontaktuar perfaqesuesit e James dhe Poppy per koment.

The Mail On Sunday raportoi ne janar se dyshja ishin shkeputur me vetedije pasi ishin pak me shume se miq per pjesen me te mire te nje viti.

Muajin pasardhes ajo ua ndezi doren pa unaze fotografeve ne festen e Javes se Modes ne Londer te Perfect Magazine ne The Standard.

Poppy dukej e mrekullueshme naten me nje fustan te mrekullueshem bardh e zi, duke shijuar festen e mbushur me festime me miqte Georgia May Jagger dhe Iris Law.

Po kërkoni dashuri?  Bashkëshorti i Poppy Delevingne, James Cook, është parë në aplikacionin e takimeve me të famshëm Raya pas thashethemeve për ndarje në fillim të këtij viti.

Po kerkoni dashuri? Bashkeshorti i Poppy Delevingne, James Cook, eshte pare ne aplikacionin e takimeve me te famshem Raya pas thashethemeve per ndarje ne fillim te ketij viti.

Megjithate, nuk kishte asnje shenje te fejeses se saj unike te diamantit blu dhe unazave te marteses apo James, me te cilin u martua ne vitin 2014 ne nje ceremoni luksoze ne kishe ne Knightsbridge, me motrat Cara dhe Chloe Delevingne ne mesin e 17 shoqerueseve te saj.

Ne te njejtin muaj, bashkeshorti i Poppy, James, po postonte nga Chamonix, France, duke shijuar nje udhetim skish me miqte.

Besohet se Poppy u zhvendos ne shtepine e saj ne Londren Perendimore, me nje derdhje te brendshme: ‘James po refuzon te pranoje se gjerat kane mbaruar’.

Ne fillim te ketij viti, Poppy vendosi nje ekspozite shume komode me Caspar von Bismark – vellai i te cilit po takohej me Kate Moss – teksa ata moren pjese ne ankandin e artit “Teen Cancer America” ​​ne West Hollywood.

Rikthim: Një imazh në profilin e tij të takimit u shfaq fillimisht në faqen e tij në Instagram me Poppy në momentin e parë, megjithatë ai e preu atë për profilin e tij të takimit

Rikthim: Nje imazh ne profilin e tij te takimit u shfaq fillimisht ne faqen e tij ne Instagram me Poppy ne momentin e pare, megjithate ai e preu ate per profilin e tij te takimit

Ata u pane duke shijuar shoqerine e njeri-tjetrit ne prill, teksa pozuan per nje foto me krahun e tij te mbeshtjelle rreth saj.

James, i cili punon per kompanine e hapesires ajrore te familjes se tij, i propozoi ne tetor 2012 nje kuti bizhuterish me porosi nga Anya Hindmarch.

Ai permbante nje unaze fejese se bashku me fotot e ciftit dhe fjalet “do te martohesh me mua?” e stampuar ne ar.

Poppy vazhdoi te organizonte tre festa te ndryshme pulash anembane globit me miqte e saj te famshem, perfshire Rosie Huntingdon-Whiteley dhe Sienna Miller, perpara dasmes luksoze ne Londer.

Çifti, i cili ishte se bashku pese vjet para se te martoheshin dhe nuk kishin femije, me Poppy qe mendonte ne vitin 2017 per planet e saj familjare, duke thene: ‘E dini kur keni nje darke te pjekur? Pika ime e preferuar e nje darke te pjekur jane patatet dhe salca.

‘Pra, ajo qe bej eshte te ha rreth tyre dhe t’i ruaj deri ne fund, sepse kjo eshte pjesa me e mire. Dhe keshtu ndihem per te pasur femije.’

Pavaresisht ndarjes se raportuar, dyshja kane vazhduar te perzihen ne te njejtat qarqe shoqerore, me ciftin qe ndoqi Festivalin Glastonbury se bashku se bashku me miqte Sienna Miller, Alexa Chung dhe Matt Smith ne qershor.

Catch: Krahas një sërë fotosh të përgjakshme, James e përshkruan veten si CEO në industrinë e biznesit dhe sipërmarrësit

Catch: Krahas nje sere fotosh te pergjakshme, James e pershkruan veten si CEO ne industrine e biznesit dhe sipermarresit

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button