Lifestyle

Paloma Faith ndan fotot nga prapaskenat e fytyres se saj te gjakosur

‘Çfare nje slite me rul!’: Paloma Faith ndan prapaskenat e fytyres se saj te gjakosur ndersa sezoni i trete i Pennyworth po perfundon

Paloma Faith ndau disa foto nga prapaskenat e Pennyworth ndersa sezoni i trete perfundoi te enjten.

Aktorja dhe kengetarja, 41 vjec, e cila portretizon Bet Sykes ne serialin thriller, shkoi ne Instagram per te ndare fotot e fytyres se saj te pergjakur, teksa u dha fansave nje paraqitje te shkurter te veprimit larg kameras.

Seriali HBO Max i Palomas sherben si nje histori e origjines per Alfred Pennyworth, nje ish-ushtarak i forcave speciale qe jeton ne Londer, i cili perfundimisht behet sherbetori i famshem i Batman.

Të gjitha buzëqeshjet: Paloma Faith ndau fotot nga prapaskenat e Pennyworth ndërsa sezoni i tretë po përfundon

Te gjitha buzeqeshjet: Paloma Faith ndau fotot nga prapaskenat e Pennyworth ndersa sezoni i trete po perfundon

Paloma ishte e gjitha e buzeqeshur teksa ngaterroi ne xhirime, duke pozuar me disa derra te ngordhur te rreme ne pjesen e pasme te nje furgoni.

Krijuesi i hitit Upside Down u tha ndjekesve: ‘Sezoni i trete perfundon sot dhe cfare slite ka qene.’

Ajo vazhdoi: ‘Faleminderit qe shikove cmendurine. Me tregoni pjeset tuaja te preferuara!’

Fansat e shfaqjes u komentuan shpejt mbi postimin pasi nje person shkroi: “Shpresojme qe se shpejti te marrim nje njoftim per sezonin e katert. I dashur kete sezon.’ Nje tjeter ndjekes komentoi: ‘Ti je personazhi im i preferuar ne emision!’

Shumë vonë për Halloween?  Ylli i Pennyworth, 41, shkoi në Instagram për të ndarë fotografitë e përgjakur të fytyrës së saj, ndërsa u dha fansave një paraqitje të shkurtër të veprimit larg kameras.

Shume vone per Halloween? Ylli i Pennyworth, 41, shkoi ne Instagram per te ndare fotografite e pergjakur te fytyres se saj, ndersa u dha fansave nje paraqitje te shkurter te veprimit larg kameras.

Xhirimet: Këngëtarja ka pozuar me derrat e ngordhur të rremë gjatë xhirimeve të serialit thriller HBO

Xhirimet: Kengetarja ka pozuar me derrat e ngordhur te rreme gjate xhirimeve te serialit thriller HBO

Çmenduri: Këngëtarja e 'Upside Down' u tha ndjekësve - 'Sezoni i tretë po përfundon sot dhe çfarë slitë ka qenë'

Çmenduri: Kengetarja e ‘Upside Down’ u tha ndjekesve – ‘Sezoni i trete po perfundon sot dhe cfare slite ka qene’

Ne nje interviste me Entertainment WeeklyPaloma tha per sezonin e trete te shfaqjes: “Ne jemi ne vitet shtatedhjete tani ne Pennyworth.

“Gjerat kane ecur pak ne drejtim te shpikjeve. Po nxehet, po behet pak me shume DC, me shume film vizatimor. Ështe mjaft argetuese.’

Kengetarja e kthyer ne aktore eshte shfaqur edhe ne serialin televiziv te animuar te Disney, 101 Dalmatian Street qe perkoi me Pennyworth.

Dikush i njohur: Fansat e emisionit nxituan të komentojnë postimin teksa një person shkroi: 'Shpresojmë që së shpejti të marrim një njoftim për sezonin e katërt

Dikush i njohur: Fansat e emisionit nxituan te komentojne postimin teksa nje person shkroi: ‘Shpresojme qe se shpejti te marrim nje njoftim per sezonin e katert

Djathë!  Në një intervistë për Entertainment Weekly, Paloma tha për sezonin e tretë të shfaqjes - 'Po nxehet, po bëhet pak më shumë DC, më shumë vizatimor.  Është mjaft argëtuese

Djathe! Ne nje interviste per Entertainment Weekly, Paloma tha per sezonin e trete te shfaqjes – ‘Po nxehet, po behet pak me shume DC, me shume vizatimor. Ështe mjaft argetuese

Kjo vjen pasi Paloma thuhet se u nda nga partneri i saj prej nente vitesh, Leyman Lahcine.

Sipas The Sun, kengetarja konfirmoi se ishte beqare ne festen e Halloween te Jonathan Ross, ku ishte “jeta dhe shpirti i festes”.

Nje burim i tha gjithashtu publikimit: “Paloma dhe Leyman i kane dhene fund lidhjes se tyre dhe ajo eshte shume beqare.

“Gjerat mes Paloma dhe Leyman u tensionuan gjate vitit te kaluar dhe ata nuk jane me bashke – edhe pse bashke prinderojne femijet e tyre”.

Burimi tha se Paloma dukej e lumtur dhe optimiste ne festen e Halloween-it te Jonathan, pavaresisht dhimbjes se zemres.

“Te gjithe ishin te kenaqur qe e pane ate kaq te lumtur pas disa muajsh te veshtire”, shtuan ata.

Paloma ka dy vajza, pese dhe 20 muajshe, me partneren Leyman Lahcine dhe ka folur sinqerisht per veshtiresite e saj me figuren e saj pas lindjes.

Çifti filloi lidhjen ne fillim te vitit 2013 dhe thuhet se jane martuar fshehurazi ne vitin 2017.

Ndarja: Sipas The Sun, këngëtarja konfirmoi se ishte beqare në festën e Halloween të Jonathan Ross, ku ishte

Ndarja: Sipas The Sun, kengetarja konfirmoi se ishte beqare ne festen e Halloween te Jonathan Ross, ku ishte “jeta dhe shpirti i bashit” (foto ne 2014)

Reklamim

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button