Lifestyle

“Na hape barkun me filtra” nuk matet Arjola Demiri i pergjigjet ashper ‣

Per sa i perket jetes personale, por edhe pamjes se saj, aktorja Arjola Demiri eshte nje nga me te komentuarat ne mediat roze dhe rrjetet sociale.

Edhe ne Instagramin e saj ka shpesh ndjekes te pakenaqur dhe se fundmi Arjola nuk ka duruar asnje komentues.

Na hapen barkun duke perdorur FaceApp, nuk i njohim me”, shkruan komentuesi te cilit Arjola i rikthehet:

“Shpresoj qe te permiresoheni nga stomaku, zonje, me FaceApp qe eshte perreth, gjithmone do te keni shperthime “diarreale”.

Kjo nuk eshte hera e pare qe Arjola merr akuza te tilla. Madje pak dite me pare ajo publikoi foto rreth te 20-ave dhe mori nje lume komentesh duke e akuzuar se nuk ishte aktorja e fotos, bazuar ne paraqitjen e meparshme te Arjola Demirit para nderhyrjeve.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button