Lifestyle

Molly Sims mahnitet me nje fustan me modele me dekolte

Ajo po feston Diten e Falenderimeve ne Cabo San Lucas me familjen e saj.

Dhe Molly Sims ndau nje sere fotosh duke kapur pamjen e saj para pushimeve te merkuren.

Aktorja, 49 vjece, ka punuar nje fustan te kuq me model plazhi me nje gjerdan me prerje te ulet qe ofronte nje kulm ne dekoltene e saj.

Duket si një pjatë!  Molly Sims ndau një sërë fotosh duke kapur pamjen e saj para Ditës së Falënderimeve të mërkurën

Duket si nje pjate! Molly Sims ndau nje sere fotosh duke kapur pamjen e saj para Dites se Falenderimeve te merkuren

Fustani u ngjit ne pjesen e siperme te kofshes se saj te majte, duke lejuar qe te shiheshin mjaft kembe.

Ajo ka pozuar kembezbathur me floket e ngritur ne nje bisht te larte te hijshem dhe me nje pale nuanca aviatori qe i fshehin syte.

Modelja mbante ne dore nje veshje prej thurjeje verore dhe kapak elegant ngjyre kafe.

Ajo shfaqi cehren e saj mahnitese ne disa foto nga afer, duke perfshire nje nga shikimi i saj drejt oqeanit.

Bëj një pozë!  Modelja punoi këndet e saj më të mira për kamerën

Ikona e stilit: Ajo ka pozuar këmbëzbathur me flokët e tërhequr lart në një bisht të lartë elegant dhe një palë nuanca aviatori që fshehin sytë e saj

Bej nje poze! Modelja punoi kendet e saj me te mira per kameren

Bukuroshja dukej se kishte vetem nje grim dhe shume aksesore per te jazzedizuar pamjen.

‘e plazhit’, shkroi ajo fotografine, pervec nje emoji te palmes.

Molly duket se eshte ne gjendje shume me te mire pasi iu nenshtrua nje operacioni ne shpine per te zevendesuar diskun e saj L5SI muajin e kaluar.

Përshëndetje e mrekullueshme!  Ajo shfaqi çehren e saj mahnitëse në disa foto nga afër, duke përfshirë një nga shikimi i saj drejt oqeanit.

Verbuese: Sims mbante shtresa gjerdanesh dhe vathë të varur

Pershendetje e mrekullueshme! Ajo shfaqi cehren e saj mahnitese ne disa foto nga afer, duke perfshire nje nga shikimi i saj drejt oqeanit.

Ajo e pershkroi operacionin e saj ne Instagram Stories ne ate kohe, duke u thene fansave: “Sic e dini, une kam lene te kuptohet se kam pasur probleme me shpinen, keshtu qe vendosem te bejme nje zevendesim te diskut L5SI”.

‘Duke shkuar ne operacionin tim. Me uroni fat”, shtoi Sims me emoji me duar lutjeje, ndersa kishte veshur nje bluze kafe me dy gjerdan te holle floriri.

Me vone ajo dergoi nje foto te saj me nje fustan kirurgjik dhe rrjete flokesh, me titullin “Shume nervoz!”

Molly duket se është në gjendje shumë më të mirë pasi iu nënshtrua një operacioni në shpinë për të zëvendësuar diskun e saj L5SI muajin e kaluar

Molly duket se eshte ne gjendje shume me te mire pasi iu nenshtrua nje operacioni ne shpine per te zevendesuar diskun e saj L5SI muajin e kaluar

“Do te kem me shume informacion per zevendesimin e diskut tim L5SI sapo te perfundoje”, shtoi ajo, me nje emoji te vetme te zemres gri.

Sims ndau gjithashtu nje selfie te saj dhe te bashkeshortit te saj prej 11 vitesh, producentit te filmit dhe ekzekutivit te Netflix Scott Stuber, duke shtuar: “Nuk e di se cfare do te beja pa ty. Shkembi im.’

Ajo gjithashtu ndau foto me kirurget e saj ne Institutin e Shpines ne LA, Dr. Bae dhe Dr. Rady Rahban.

Disa ore me vone, ajo ndau nje video pas operacionit, ku aktorja kishte ende shume dhimbje.

Shërohuni shpejt!  Ajo e përshkroi operacionin e saj në Instagram Stories në atë kohë, duke u thënë fansave:

Sherohuni shpejt! Ajo e pershkroi operacionin e saj ne Instagram Stories ne ate kohe, duke u thene fansave: “Sic e dini, une kam lene te kuptohet se kam pasur probleme me shpinen, keshtu qe vendosem te bejme nje zevendesim te diskut L5SI”.

‘U krye. Me pelqen te mendoj se kam nje tolerance te larte ndaj dhimbjes… por kjo dhimbje eshte ne nje nivel tjeter”, tha Sims ne mbishkrim.

Ajo shtoi ne video, ‘Kjo eshte shume me e veshtire nga sa mendoja se do te ishte. Uh. Por une jam gjalle.

Aktorja ndau gjithashtu nje foto te shtratit spitalor ne Instagramin e saj, ku u dha fansave nje perditesim me te thelle.

Ka qene nje vit shume i gjate. Nje vit qe me ka ndertuar dhe here-here me ka thyer. Une kam luftuar me dhimbjet e medha te shpines si ne heshtje, ndonjehere ne heshtje, dhe nganjehere me ze te larte per miqte dhe familjen time,” filloi ajo.

'I'm back baby': Aktorja ndau gjithashtu një foto të shtratit spitalor në Instagramin e saj, ku u dha fansave një përditësim më të thellë

‘I’m back baby’: Aktorja ndau gjithashtu nje foto te shtratit spitalor ne Instagramin e saj, ku u dha fansave nje perditesim me te thelle

“Jeta ka gjithmone nje menyre per te na mesuar ne momentet e veshtira… por o njeri ky eshte nje mesim qe kam shmangur per nje kohe te gjate. Pas nje viti e gjysme duke ecur perpara dhe duke u munduar, arrita te kuptoj se ndonjehere nuk ka te beje me qendrueshmerine qe ju duhet te vazhdoni, por me gatishmerine per te ndaluar, pushuar dhe per te marre ndihmen qe na nevojitet”, shtoi ajo.

Disa prej jush mund te kene vene re se bera nje pushim te madh ne rutinat e mia te stervitjes dhe tani e dini pse. Ka qene nje kohe e veshtire per trupin dhe shendetin tim mendor, por me ne fund mund te shoh driten ne fund te tunelit! Permes loteve, sakrifices dhe ndoshta pak (nje loti) kokefortesie. Une jam shume mirenjohese per Dr. Bae ne @laspine dhe @drradyrahban qe moren diskun tim L5S1 dhe e beri ate te bukur (aka funksionale) perseri”, vazhdoi ajo.

Ajo gjithashtu etiketoi Brooke Mitchell, duke shtuar: “Une nuk mund te kisha qene ne kete udhetim pa ty”. @mavenpt me shpetuat me duart, zemren dhe udherrefyesin e kembenguljes… kurre mos e nenvleresoni terapine fizike! Dhe tani me aksesorin tim te ri te shpines…Jam kthyer femije dhe gati te vazhdoj te forcohem, te rritem, te mesoj dhe te perfitoj sa me shume nga kjo jete me te gjithe ju!’

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button