Lifestyle

Maisie Smith 21 merr nje puthje nga i dashuri Max George 34 madje ajo tregon figuren e saj

Maisie Smith, 21 vjec, merr nje puthje nga i dashuri Max George, 34 vjec, teksa tregon figuren e saj ne pjesen e siperme roze te ngushte ‘rebele’… pasi cifti u kthye ne ‘shqetesim’ per diferencen e tyre 13-vjecare ne moshe.

Max George ishte i dashuri galant te enjten mbrema teksa mberriti per te marre te dashuren e tij Maisie Smith pas performances se saj te fundit te Strictly Ballroom ne Blackpool.

Maisie, 21 vjece, e pershendeti te dashurin e saj, 34 vjec, me nje puthje teksa ajo hipi ne makinen e tij pas nje nate tjeter kur shkeli derrasat ne kopshtet dimerore te Blackpool.

Aktorja tregoi figuren e saj me nje bluze te ngushte roze, te zbukuruar me fjalen “Rebel” per ribashkimin e saj te embel me Max.

Ribashkuar me burrin e saj: Max George ishte i dashuri galant të enjten mbrëma teksa mbërriti për të marrë të dashurën e tij Maisie Smith pas performancës së saj të fundit të Strictly Ballroom

Ribashkuar me burrin e saj: Max George ishte i dashuri galant te enjten mbrema teksa mberriti per te marre te dashuren e tij Maisie Smith pas performances se saj te fundit te Strictly Ballroom

Maisie shkelqeu teksa pa te dashurin e saj, duke vrapuar drejt makines se tij me nje mori sendesh.

Ajo hoqi pallton per te treguar pjesen e siperme te saj roze te ndezur, por beri disa leshime ndaj temperaturave te ftohta me mbulesat e saj roze me gezof.

Xhinset e gjera dhe trajneret e trashe kompletuan pamjen e saj, ndersa ajo ishte ende ne grimin e saj glam ne skene.

Mirë që të shoh: Maisie, 21, përshëndeti të dashurin e saj, 34, me një puthje teksa hipi në makinën e tij pas një nate tjetër kur shkeli dërrasat në Blackpool's Winter Gardens

Mire qe te shoh: Maisie, 21, pershendeti te dashurin e saj, 34, me nje puthje teksa hipi ne makinen e tij pas nje nate tjeter kur shkeli derrasat ne Blackpool’s Winter Gardens

E bukur në rozë: Aktorja tregoi figurën e saj me një bluzë të ngushtë rozë të zbukuruar me fjalën 'Rebel' për ribashkimin e saj të ëmbël me Max

Rastesishme: Maisie ndërroi kostumet e saj glam skenike me stilin e saj të preferuar të veshjes

E bukur ne roze: Aktorja tregoi figuren e saj me nje bluze te ngushte roze te zbukuruar me fjalen ‘Rebel’ per ribashkimin e saj te embel me Max

Maisie shkoi ne Instagram Stories me heret te enjten per te ndare nje pamje te sinqerte ne prapaskene nga nje fotosesion i fundit me te dashurin Max.

Dukej e dashuruar, ish-aktorja e EastEnders terhoqi fytyra budallaqe para kameres se bashku me te dashurin e saj te pashem, pasi u kthye ne ‘shqetesimin’ per diferencen e tyre 13-vjecare ne moshe.

Shtëpi e ëmbël në shtëpi: Maisie shkëlqeu ndërsa vuri re të dashurin e saj, duke vrapuar drejt makinës së tij me duar gjërash

Shtepi e embel ne shtepi: Maisie shkelqeu ndersa vuri re te dashurin e saj, duke vrapuar drejt makines se tij me duar gjerash

Më puth shpejt: Çifti i goditur u grumbullua përpara se Max t'i çonte në shtëpi për natën

Me puth shpejt: Çifti i goditur u grumbullua perpara se Max t’i conte ne shtepi per naten

Nuk ndjen të ftohtin: Ajo hoqi pallton për të treguar pjesën e sipërme të saj rozë të ndezur, por bëri disa lëshime ndaj temperaturave të ftohta me mbulesat e saj rozë me gëzof.

Atmosfera e viteve nëntëdhjetë: Maise bashkoi majën e saj rozë me xhins të gjerë

Nuk ndjen te ftohtin: Ajo hoqi pallton per te treguar pjesen e siperme te saj roze te ndezur, por beri disa leshime ndaj temperaturave te ftohta me mbulesat e saj roze me gezof.

Xhirimi pa qe cifti te koordinohej me kostume pjeshke me Maisie duke shkuar pa sytjena poshte xhaketes se saj te madhe.

Ata u perqafuan ne nje divan dhe mberthyen krahet rreth njeri-tjetrit ndersa benin shaka per nje milion ndjekesit e Maisie.

Maisie e ka mbishkrimin e postimit te saj te embel: ‘Pamja e dashurise @Maxgeorge’.

Keni nevojë për një dorë?  Ylli u përpoq të mashtronte me sendet e saj në krahë dhe një valixhe të madhe ndërsa u largua nga dera e skenës

Keni nevoje per nje dore? Ylli u perpoq te mashtronte me sendet e saj ne krahe dhe nje valixhe te madhe ndersa u largua nga dera e skenes

Ribashkuar: Maks kishte veshur një fasule gri për udhëtimin e tij të natës për të mbledhur Maisie nga shfaqja e saj

Ribashkuar: Maks kishte veshur nje fasule gri per udhetimin e tij te nates per te mbledhur Maisie nga shfaqja e saj

Prekja e glamit: Xhinset e gjera dhe trajnerët e trashë kompletuan pamjen e saj, ndërkohë që ajo ishte ende në grimin e saj glam në skenë.

Prekja e glamit: Xhinset e gjera dhe trajneret e trashe kompletuan pamjen e saj, nderkohe qe ajo ishte ende ne grimin e saj glam ne skene.

Dup dashurie: Çifti kohët e fundit u kthye në 'shqetësim' për diferencën e tyre 13-vjeçare në moshë në intervistën e tyre të parë të përbashkët

Dup dashurie: Çifti kohet e fundit u kthye ne ‘shqetesim’ per diferencen e tyre 13-vjecare ne moshe ne intervisten e tyre te pare te perbashket

Vjen disa dite pasi cifti i goditur u pergjigj nga ‘shqetesimi’ per diferencen e tyre 13-vjecare ne moshe ne intervisten e tyre te pare te perbashket.

Ish-aktorja e telenovelave do te kishte qene vetem nente vjec kur kengetari i kerkuar Max fitoi fame dhe publikoi kengen e tij te pare me grupin ne 2010.

Max dhe Maisie trajtuan diferencen e tyre te diskutueshme te moshes, me ish-djaloshin bander qe kembenguli “nuk me shkon kurre ne mendje” perpara se te shtonte se ai “i shikon” Maisie, pavaresisht se ajo eshte me e vogla e tij.

Dyshja u zyrtarizua me lidhjen e tyre ne gusht dhe u transferuan se bashku vetem disa jave pasi u takuan ne turneun live ne arenen Strictly Come Dancing ne fillim te ketij viti.

Maisie iu drejtua reagimit Pershendetje! revista, duke u thene fansave se ajo “kurre” nuk e ka vene re diferencen ne moshe per shkak se dyshja jane kaq “te nje mendjeje”.

Njerezit me pyesin: “A e vereni?” dhe une kurre nuk kam. Ne jemi kaq te njejtin mendim. Une kam miq ne te 30-at dhe 40-at e tyre. Ti lidhesh me ke lidhesh”, shpjegoi ajo.

Nje Max i goditur qarte shtoi: “Kjo nuk me shkon kurre ne mendje. Maisie ka bere tashme kaq shume gjera per te cilat une jam i mahnitur – une e shikoj ate.’

Maisie gjithashtu e pershkroi romancen e saj me dashnorin si ‘endren e cdo vajze’.

Fytyrë qesharake: Maisie shkoi në Stories në Instagram për të ndarë disa fotografi të sinqerta nga një fotosesion i fundit me të dashurin Max më herët të enjten

Fytyre qesharake: Maisie shkoi ne Stories ne Instagram per te ndare disa fotografi te sinqerta nga nje fotosesion i fundit me te dashurin Max me heret te enjten

Reklamim

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button