Lifestyle

Kim Kardashian eshte goditur ne rrjetet sociale per Friendsgiving me ish-in e Khloe Tristan Thompson.

Kim Kardashian u sulmua nga fansat per ndarjen e fotove te saj me ish-tristan Thompson te Khloe Kardashian ne nje qender paraburgimi per te mitur te enjten.

Ylli i realitetit televiziv, 42 vjec dhe miu i dashurise, 31 vjec, mbajten nje feste ‘frymezuese’ te miqve ne nje qender paraburgimi per te mitur ne Los Anxhelos, por shume perdorues te mediave sociale u hutuan nga fotot.

“E la Tristanin ne burg apo jo?” Nje perdorues shkroi per atletin, i cili u kap duke tradhtuar Khloe, 38, disa here gjate marredhenies se tyre ndezur/fikur.

E çuditshme: Kim Kardashian, 42 vjeç, u sulmua nga fansat për ndarjen e fotove të saj me ish-in e Khloe Kardashian, Tristan Thompson, 31 vjeç, në një qendër paraburgimi për të mitur të enjten.

E cuditshme: Kim Kardashian, 42 vjec, u sulmua nga fansat per ndarjen e fotove te saj me ish-in e Khloe Kardashian, Tristan Thompson, 31 vjec, ne nje qender paraburgimi per te mitur te enjten.

“Kim ajo qe ne nuk do te bejme eshte ta bejme Tristanin armik dhe me pas te perpiqemi t’i japim harkun e tij te shpengimit. Mbuloje fytyren e tij lol’, shkroi nje perdorues i Instagramit ne postim.

“Une shoh qe me ne fund e futin Tristanin ne burg,” shtoi nje tjeter. ‘Pse po e ben kete me Tristanin pas asaj qe ai i beri motres tende? Te lutem beje kuptim”, ka shkruar dikush tjeter.

“Pse jal ende e perflet me te ne raste qe nuk perfshijne vajzen e tij,” mendoi nje tjeter, duke iu referuar vajzes se tij dhe te Khloe katervjecare True.

'E ke lënë Tristanin në burg ashtu?': Përdoruesit e mediave sociale u hutuan nga fotot e saj me atletin, i cili u kap duke tradhtuar Khloe, 38, disa herë gjatë marrëdhënies së tyre.

‘E ke lene Tristanin ne burg ashtu?’: Perdoruesit e mediave sociale u hutuan nga fotot e saj me atletin, i cili u kap duke tradhtuar Khloe, 38, disa here gjate marredhenies se tyre.

Nuk ka kuptim: 'Pse yal ende e përqafon atë në raste që nuk përfshijnë vajzën e tij', mendoi një tjetër, duke iu referuar vajzës katërvjeçare të tij dhe të Khloe, True

Nuk ka kuptim: ‘Pse yal ende e perqafon ate ne raste qe nuk perfshijne vajzen e tij’, mendoi nje tjeter, duke iu referuar vajzes katervjecare te tij dhe te Khloe, True

I ashpër:

I ashper: “Te gjithe duhet te hiqni qafe Tristanin tashme lol,” shkroi nje person tjeter

'Pse po e bën këtë me Tristanin pas asaj që ai i bëri motrës tënde?  Të lutem bëje kuptim”, shtoi dikush tjetër

‘Pse po e ben kete me Tristanin pas asaj qe ai i beri motres tende? Te lutem beje kuptim”, shtoi dikush tjeter

Diplomë e Fakultetit Juridik: Një tjetër fanse bëri shaka duke thënë se ata menduan se Kim 'më në fund e futi në burg duke përdorur diplomën e saj në SHKOLLA JURIDIKE'

Diplome e Fakultetit Juridik: Nje tjeter fanse beri shaka duke thene se ata menduan se Kim ‘me ne fund e futi ne burg duke perdorur diplomen e saj ne SHKOLLA JURIDIKE’

“Nga te gjithe njerezit qe duhet te marresh me vete”, ka shkruar dikush tjeter.

Nje tjeter fanse beri shaka duke thene se ata menduan se Kim ‘me ne fund e futi ne burg duke perdorur diplomen e saj ne SHKOLLA JURIDIKE’.

Pervec vajzes True, Khloe dhe Tristan – te cilet nuk jane me bashke – ndajne nje djale tre muajsh te lindur ne korrik. Djali u ngjiz permes nje surrogate vitin e kaluar.

Pa e ditur per Khloe, ylli i NBA kishte mbarsur trajneren e fitnesit Maralee Nichols ne mars 2021 dhe ai u informua per shtatzenine e saj qe ne korrik 2021.

Mbi: Marrëdhënia pesëvjeçare e Tristan dhe Khloe përfundoi përgjithmonë pasi DailyMail.com zbuloi ekskluzivisht në dhjetor 2021 se ai lindi një fëmijë me trajneren e fitnesit Maralee Nichols ndërsa ai ishte ende i përfshirë me Khloe

Mbi: Marredhenia pesevjecare e Tristan dhe Khloe perfundoi pergjithmone pasi DailyMail.com zbuloi ekskluzivisht ne dhjetor 2021 se ai lindi nje femije me trajneren e fitnesit Maralee Nichols ndersa ai ishte ende i perfshire me Khloe

Pavaresisht se e dinte se kishte nje femije rruges me nje grua tjeter, Tristan e mori lajmin nga Khloe dhe e inkurajoi ate te vazhdonte udhetimin e tyre si surrogaci.

Transferimi i embrionit u perfundua me sukses ne nentor 2021, vetem nje jave perpara se DailyMail.com te zbulonte ekskluzivisht se Tristan po priste nje femije me Maralee.

Tristan i kerkoi falje Khloe, te cilen ai e ka tradhtuar shume here ne te kaluaren, duke perfshire edhe kur ajo ishte shtatzene me vajzen e tyre True ne 2018.

Pavaresisht mashtrimit publik, cifti u pajtuan dhe qendruan se bashku, deri ne ndarjen e tyre ne shkurt 2019 pasi ai u pa duke puthur Jordyn Woods-in e atehershem te Kylie Jenner.

Nëna e dy fëmijëve: Pavarësisht se e dinte se ai kishte një fëmijë rrugës me një grua tjetër, Tristan e mori lajmin nga Khloe dhe e inkurajoi atë të vazhdonte udhëtimin e tyre si surrogate.  Të dy tani ndajnë True dhe një djalë tre muajsh të lindur në korrik

Nena e dy femijeve: Pavaresisht se e dinte se ai kishte nje femije rruges me nje grua tjeter, Tristan e mori lajmin nga Khloe dhe e inkurajoi ate te vazhdonte udhetimin e tyre si surrogate. Te dy tani ndajne True dhe nje djale tre muajsh te lindur ne korrik

Mami krenare: Djali i Maralee dhe Tristan, Theo, lindi në dhjetor 2021

Mami krenare: Djali i Maralee dhe Tristan, Theo, lindi ne dhjetor 2021

Per shqetesimin e fansave, Khloe u rikthye me atletin diku gjate pandemise COVID-19 ndersa ishte ne karantine ne shtepine e Khloe’s Hidden Hills. Qe atehere ata jane ndare pas skandalit te atesise se vitit te kaluar.

Khloe se fundmi zbuloi se Tristan i kishte propozuar asaj ne dhjetor 2020, por ajo e kishte refuzuar. Vetem tre muaj me vone, Tristan do te dilte ne Khloe me Maralee.

Megjithate, Kim e la menjane gjithe dramen familjare te enjten, teksa ndau foto nga vizita e tyre ne kampin Kilpatrick, ku theu buken me te rinjte dhe i degjoi te ndanin shpresat dhe endrrat e tyre per te ardhmen.

Kim duartrokiti te rinjte per hapat qe kishin ndermarre per te permiresuar jeten e tyre teksa postoi foto nga darka e saj duke shijuar se bashku me Tristanin.

Fotot kapen Kim duke takuar te rinjte, te cilet dukej se te gjithe i kushtonin vemendjen e tyre te pandare teksa u mblodhen rreth yllit te showbiz-it dhe lojtarit te NBA-se.

'Frymëzuese': Kim e la mënjanë dramën familjare ndërsa dëgjoi me vëmendje të rinjtë që hapnin zemrat e tyre ndërsa ishin ulur pranë Tristanit

‘Frymezuese’: Kim e la menjane dramen familjare ndersa degjoi me vemendje te rinjte qe hapnin zemrat e tyre ndersa ishin ulur prane Tristanit

Fotot e mevonshme kapen grupin te ulur rreth nje tavoline te zbukuruar me kone pishe dhe qirinj ndersa shijonin nje vakt te perzemert te Falenderimeve.

Kim i degjoi me vemendje te rinjte ndersa ata hapen zemrat e tyre dhe zbuluan shpresat e tyre per te ardhmen.

Ne mbishkrimin e postimit, Kim shprehu vleresimin e saj per ata qe e lejuan te vizitonte kampin, ndersa pergezoi te rinjte qe kishin ‘fituar rrugen’ ne objektin ‘model’.

Prekje të veçanta: Tavolina ishte e rregulluar me pjata qeramike dhe një pjesë qendrore me kone pishe, gjethe vjeshte dhe qirinj

Prekje te vecanta: Tavolina ishte e rregulluar me pjata qeramike dhe nje pjese qendrore me kone pishe, gjethe vjeshte dhe qirinj

Themeluesja e SKIMS ka qene e perfshire ne reformen e drejtesise penale duke qene gjithashtu nje avokate e atyre qe ajo beson se jane burgosur gabimisht gjate viteve.

Kim ka ndihmuar ne lirimin e atyre qe kane qene te burgosur ne te kaluaren, si Crystal Munoz ne 2020.

Ajo u denua me 18 vjet burg per komplot droge dhe u detyrua te linte pas foshnjen e saj 5 muajshe dhe mirepriti nje femije te dyte ne burg.

Kthimi: Në mbishkrimin e postimit, Kim shprehu vlerësimin e saj për ata që e lejuan të vizitonte kampin ndërsa lavdëroi të rinjtë që kishin 'fituar rrugën' në objektin 'model'.

Kthimi: Ne mbishkrimin e postimit, Kim shprehu vleresimin e saj per ata qe e lejuan te vizitonte kampin ndersa lavderoi te rinjte qe kishin ‘fituar rrugen’ ne objektin ‘model’.

Ne kohen e faljes se saj nga Presidenti i atehershem i 45-te i Shteteve te Bashkuara, Donald Trump, Kim dergoi nje postim ne Twitter ne lidhje me situaten.

“Crystal u prangos nga rojet e burgut gjate lindjes se vajzes se saj te dyte”, shkruan ajo. “Rasti Crystal u theksua ne Aktin e Hapit te Pare i cili ndaloi trajtimin degradues dhe cnjerezor te prangosjes se te burgosurve femra gjate lindjes”.

Dy gra te tjera qe ajo ndihmoi te liroheshin nga burgimi dhe denimet me burgim afatgjate, perfshinin Judith Negron dhe Tynice Hall.

Kim vecanerisht ka punuar drejt arritjes se nje diplome juridike dhe e kaloi provimin e saj te barit per femije ne dhjetor 2021.

Marrja e një qëndrimi: Themeluesja e SKIMS ka qenë e përfshirë në reformën e drejtësisë penale duke qenë gjithashtu një avokate e atyre që ajo beson se janë burgosur gabimisht gjatë vitit

Marrja e nje qendrimi: Themeluesja e SKIMS ka qene e perfshire ne reformen e drejtesise penale duke qene gjithashtu nje avokate e atyre qe ajo beson se jane burgosur gabimisht gjate vitit

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button