Lifestyle

Kengetarja e maskuar: Nikki Glaser zbulon identitetin pasi i dedikoi performances te ndjerit Bob Saget

Nikki Glaser zbuloi identitetin e saj ne episodin gjysmefinal te se enjtes ne “The Masked Singer”, pasi ia dedikoi performancen e saj komedianit te ndjere Bob Saget.

Komediani 38-vjecar interpretoi si Snowstorm dhe u eliminua pasi treshja Harp dhe Lambs kaluan ne finalen e sezonit te tete te shfaqjes se suksesshme te Fox.

Snowstorm pasi performoi nje interpretim te forte te Thinking Of You nga Katy Perry u ofroi nje celes panelisteve Robin Thicke, Jenny McCarthy, Ken Jeong dhe Nicole Scherzinger ndersa tullumbace te argjendta u sollen ne skene.

Episodi gjysmëfinal: Nikki Glaser zbuloi identitetin e saj në episodin gjysmëfinal të së enjtes në

Episodi gjysmefinal: Nikki Glaser zbuloi identitetin e saj ne episodin gjysmefinal te se enjtes ne “Kengetarja e maskuar”, pasi ia dedikoi performancen e saj komedianit te ndjere Bob Saget.

Balonat lexonin ‘SQUIGGLY’ duke iu referuar Squiggly Monster i cili konkurroi gjate sezonit te katert te The Masked Singer ne 2020.

“Perbindeshi Squiggly ishte nje shoqja ime e dashur dhe nuk eshte me me ne, dhe ndihet shume e cuditshme te qash me kete ze,” tha Snowstorm, zeri i se ciles ishte shtremberuar per te fshehur identitetin e saj.

Um, ai ishte arsyeja qe vendosa ta bej kete shfaqje, sepse pervoja e tij ishte shume shperblyese. Dhe jam shume i lumtur qe ai e kishte ate para se te vdiste. Pra, performancat e mia kane qene per te, nese ai do ta deshironte kete apo jo”, shtoi Snowstorm.

‘E duam edhe ne. Sic e dini, Squiggly Monster ishte Bob Saget i madh dhe ne e humbem ate shume shpejt. Ai ishte i mrekullueshem ne kete shfaqje dhe nje mik i mrekullueshem dhe komedian i mrekullueshem”, tha prezantuesi i emisionit Nick Cannon, 42 vjec.

Komediani i vonë: Bob Saget, i shfaqur në nëntor 2021 në Beverly Hills, Kaliforni, vdiq në janar në moshën 65-vjeçare

Komediani i vone: Bob Saget, i shfaqur ne nentor 2021 ne Beverly Hills, Kaliforni, vdiq ne janar ne moshen 65-vjecare

Bob vdiq ne janar ne moshen 65-vjecare nga nje traume e mprehte ne koke nga nje goditje aksidentale ne pjesen e pasme te kokes, me shume gjasa nga nje renie.

Snowstorm para performances se saj ne episodin e Falenderimeve tha ne nje pakete te dhenash se ajo enderronte te behej nje yll pop kur ishte vajze e vogel.

“Kur isha ne shkolle te mesme, merrja mesime per zerin. Dhe nje dite ne shkollen e mesme, nena ime tha se mori nje telefonate nga mesuesja ime, duke thene: “Me falni, por vajza juaj nuk e ka.” Kjo ishte dita kur endrra ime vdiq. Kjo eshte arsyeja pse une jam mirenjohes qe jam ende ne kete shfaqje. Une jam vertet mirenjohese per mundesine per t’u shprehur ne nje menyre qe nuk e kisha menduar kurre se do te isha ne gjendje ta beja artistikisht, “tha ajo.

Ëndrra e fëmijërisë: Stuhia e borës para performancës së saj në episodin e Falënderimeve tha në një paketë të dhënash se ajo ëndërronte të bëhej një yll popi kur ishte vajzë e vogël

Ëndrra e femijerise: Stuhia e bores para performances se saj ne episodin e Falenderimeve tha ne nje pakete te dhenash se ajo enderronte te behej nje yll popi kur ishte vajze e vogel

Dhe une shpresoj se do te shkoj ne finale javen e ardhshme dhe mund te vazhdoj te frymezoj cdo femije te rritur qe nuk mendon se e ka ate. Sepse te premtoj, do ta kesh. Thjesht duhet ta demaskosh ate. Nese mesuesi im i zerit po shikon, mos e nderroni kanalin. Sepse te vertetoj se nje dite e ke gabim, me ka mbajtur te vazhdoj gjithe keto vite. Ky eshte per ty, enderrimtar!”, shtoi Snowstorm.

Snowstorm u eliminua pas nje Battle Royale tre-kaheshe me Harp dhe Lambs, ne te cilen secili performoi me radhe nga Kelly Clarkson.

Jenny, 50, ishte e vetmja paneliste qe mendoi sakte se Snowstorm ishte Nikki.

Supozimi i saktë: Jenny McCarthy, 50 vjeç, ishte e vetmja paneliste që mendoi saktë se Snowstorm ishte Nikki

Supozimi i sakte: Jenny McCarthy, 50 vjec, ishte e vetmja paneliste qe mendoi sakte se Snowstorm ishte Nikki

Nikki pasi u demaskua tha se Kengetarja e maskuar e ndihmoi te harronte ‘te gjitha pasigurite qe kisha rreth kendimit dhe te eksploronte vertet zerin tim’.

“Dhe eshte dicka qe jam shume e emocionuar te vazhdoj ta bej pas kesaj”, shtoi Nikki.

“Jam shume e emocionuar, Nikki, qe do te besh nje album ku mund te tregosh zerin tend te bukur dhe ta besh ate argetues dhe humoristik gjithashtu”, i tha Nicole, 44 vjece.

Pasiguritë ikën: Nikki pasi u demaskua tha se Këngëtarja e maskuar e ndihmoi të harronte

Pasigurite u zhduken: Nikki pasi u demaskua tha qe Kengetarja e maskuar e ndihmoi te harronte “te gjitha pasigurite qe kisha rreth kendimit dhe te eksploronte vertet zerin tim”.

Harp me heret ne shfaqje performoi About Damn Time nga Lizzo.

Ajo tregoi gamen e saj te plote dhe disa kercime levizin shume per kenaqesine e panelisteve dhe audiences se studios.

Treshja Lambs kendoi gjithashtu Need You Now nga Lady A.

Kengetarja e maskuar do te rikthehet te merkuren me nje finale te sezonit prej dy oresh.

Rreth kohës: Harp më herët në shfaqje performoi About Damn Time nga Lizzo

Rreth kohes: Harp me heret ne shfaqje performoi About Damn Time nga Lizzo

Treshja e mrekullueshme: Treshja e Lambs këndoi gjithashtu Need You Now nga Lady A gjatë episodit gjysmëfinal

Treshja e mrekullueshme: Treshja e Lambs kendoi gjithashtu Need You Now nga Lady A gjate episodit gjysmefinal

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button