Lifestyle

Kengetarja Bebe Rexha sillet gjate performances se pjeses se pare ne ndeshjen e futbollit te Detroit Lions

Nxehtesia e gjysmes se pare! Kengetarja Bebe Rexha rreshqet me kthesa ne pantallona dhe xhakete te zeza vinyl te ngushta per nje performance te mrekullueshme gjate ndeshjes se futbollit te Detroit Lions

Bebe Rexha shfaqi nje shfaqje te mrekullueshme ndersa performonte pjesen e pare ne ndeshjen e futbollit Detroit Lions kunder Buffalo Bills ne Detroit, Michigan ne diten e Falenderimeve.

Krijuesja e hiteve, 33 vjece, shfaqi kthesat e saj me nje pale pantallona te zeza vinyl te ngushta teksa dominonte skenen me trupen e saj te kercimtareve rezerve.

Bebe i stiloi pantallonat e saj seksi me nje xhakete motorrike te zeze me vezullim me jastek supet kendore à lady Gaga.

Sizzling: Bebe Rexha shfaq një shfaqje gërvishtëse ndërsa performonte pjesën e parë në lojën e futbollit Detroit Lions dhe Buffalo Bills në Detroit, Michigan në ditën e Falenderimeve

Sizzling: Bebe Rexha shfaq nje shfaqje gervishtese ndersa performonte pjesen e pare ne lojen e futbollit Detroit Lions dhe Buffalo Bills ne Detroit, Michigan ne diten e Falenderimeve

Nje rrip i ngjitur i mberthyer ne belin e Bebes, duke ndihmuar ne ekzagjerimin e kornizes se saj te ores se reres.

Per te nxjerre ne pah bustin e saj te bollshem, kengetarja modeloi nje leotard te zi elastik me nje dekolte te ulet.

Ajo rreshqiti ne nje pale cizme me shkelqim deri tek gjuri per te kompletuar pamjen e saj skenike.

Vinyl vixen: Krijuesja e hiteve, 33 vjeçe, shfaqi kthesat e saj me një palë pantallona të zeza vinyl të ngushta teksa dominonte skenën me trupën e saj të kërcimtarëve rezervë

Vinyl vixen: Krijuesja e hiteve, 33 vjece, shfaqi kthesat e saj me nje pale pantallona te zeza vinyl te ngushta teksa dominonte skenen me trupen e saj te kercimtareve rezerve

Perëndeshë e popit: Bebe i ka stiluar pantallonat e saj seksi me një xhaketë motorrike të zezë vezulluese me jastëk supet këndore nga Lady Gaga

Perendeshe e popit: Bebe i ka stiluar pantallonat e saj seksi me nje xhakete motorrike te zeze vezulluese me jastek supet kendore nga Lady Gaga

Floket bionde te gjalla te Bebe-s u hodhen rishtas per te krijuar nje siluete voluminoze.

Kengetarja e “Say My Name” zbukuroi qepallat e saj me hije jargavani me shkelqim, se bashku me nje eyeliner te guximshem me krahe dhe qerpike fals me gezof.

Faqet e saj ishin te pluhurosura me bluze koralesh dhe buzet e saj ishin te lyera me nje nuance te ftohte nudo.

Komandimi i skenës: Ajo rrëshqiti në një palë çizme vezulluese deri tek gjuri për të kompletuar pamjen e saj skenike

Komandimi i skenes: Ajo rreshqiti ne nje pale cizme vezulluese deri tek gjuri per te kompletuar pamjen e saj skenike

Busty: Për të nxjerrë në pah bustin e saj të bollshëm, këngëtarja modeloi një leotard të zi elastik me dekolte të ulët

Busty: Per te nxjerre ne pah bustin e saj te bollshem, kengetarja modeloi nje leotard te zi elastik me dekolte te ulet

Ekuipazhi: Bebe ishte e rrethuar nga valltarë meshkuj dhe femra, të cilët tundnin një xhaketë vinyl blu të prerë dhe pantallona të ngjashme

Ekuipazhi: Bebe ishte e rrethuar nga valltare meshkuj dhe femra, te cilet tundnin nje xhakete vinyl blu te prere dhe pantallona te ngjashme

Ajo mbajti nje dore te manikyruar te kapur fort rreth mikrofonit te saj te argjendte pa kabell ndersa shperndante hitet e saj per fansat ne Ford Field.

Bebe ishte e rrethuar nga kercimtare meshkuj dhe femra, te cilet tundnin nje xhakete vinyl blu te prere dhe pantallona te ngjashme.

Ekuipazhi i Bebe kishte veshur edhe nuanca argjendi futuriste gjate kryerjes se levizjeve te tyre.

Glam: Këngëtarja e

Glam: Kengetarja e “Say My Name” zbukuroi qepallat e saj me hije jargavani vezulluese se bashku me nje eyeliner me krahe te guximshem dhe qerpike fals me gezof

Bëje rrip, vajzë!  Ajo mbajti një dorë të manikyruar të kapur fort rreth mikrofonit të saj të argjendtë pa kabëll teksa rripte hitet e saj për fansat në Ford Field

Beje rrip, vajze! Ajo mbajti nje dore te manikyruar te kapur fort rreth mikrofonit te saj te argjendte pa kabell teksa rripte hitet e saj per fansat ne Ford Field

Ajo performoi edhe perkrah David Guetta-s, me te cilin publikoi nje duet kete vit te quajtur I’m Good (Blue).

Bebe ngacmoi performancen e saj me heret gjate dites ndersa kontrollonte zerin ne stadiumin me 65,000 persona.

Ajo ndau pamjet e saj duke u ngjitur ne shkallet e skenes me ngritjen e saj, por ne vend te takave, Bebe u rehatua me sandale me rreshqitje.

Blondie: Blloqet e gjalla bionde të Bebe u hodhën rishtas për të krijuar një siluetë voluminoze

Blondie: Blloqet e gjalla bionde te Bebe u hodhen rishtas per te krijuar nje siluete voluminoze

‘Shume i emocionuar per te performuar ne shfaqjen @detroitlionsnfl te Falenderimeve, sot ne oren 12:30 ne @cbstv! #BUFvsDET MOS E MUNGON”, ka shkruar ylli.

Buffalo Bills perfunduan duke fituar ndeshjen 28-25.

Bebe mberriti ne Detroit dy dite perpara ndeshjes se madhe te marten, me 22 nentor.

Kontrolli i zërit!  Bebe ngacmoi performancën e saj më herët gjatë ditës ndërsa kontrollonte zërin në stadiumin me 65,000 persona

Kontrolli i zerit! Bebe ngacmoi performancen e saj me heret gjate dites ndersa kontrollonte zerin ne stadiumin me 65,000 persona

'Shumë i emocionuar për të performuar në shfaqjen @detroitlionsnfl të Falënderimeve, sot në orën 12:30 në @cbstv!  #BUFvsDET MOS E MUNGON”, ka shkruar ylli

‘Shume i emocionuar per te performuar ne shfaqjen @detroitlionsnfl te Falenderimeve, sot ne oren 12:30 ne @cbstv! #BUFvsDET MOS E MUNGON”, ka shkruar ylli

Reklamim

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button