Lifestyle

Kelly Ripa edhe Mark Consuelos ndajne Diten e Falenderimeve me tre femijet e tyre

Kelly Ripa dhe Mark Consuelos ndajne Diten e Falenderimeve me tre femijet dhe miqte e tyre per nje feste festive ne fotot e reja ne Instagram.

Kelly Ripa dhe Mark Consuelos duhet te jene shume mirenjohes, duke kaluar Diten e Falenderimeve me tre femijet e tyre dhe disa miq gjithashtu.

52-vjecarja Ripa hyri ne Instagram te enjten, duke ndare nje sere fotografish nga shtepia e saj me 51-vjecarin Consuelos.

Ata u bashkuan nga tre femijet e tyre – djali 25-vjecar Michael, vajza 21-vjecare Lola dhe djali 19-vjecar Joaquin, se bashku me disa miq te familjes.

Mirënjohës: Kelly Ripa dhe Mark Consuelos kanë shumë për të cilat duhet të jenë mirënjohës, duke kaluar Ditën e Falënderimeve me tre fëmijët e tyre dhe disa miq gjithashtu

Mirenjohes: Kelly Ripa dhe Mark Consuelos kane shume per te cilat duhet te jene mirenjohes, duke kaluar Diten e Falenderimeve me tre femijet e tyre dhe disa miq gjithashtu

Ripa filloi duke ndare fotot e aranzhimeve te tyre me lule dhe nje pjate frutash perpara se te hynte ne fotot familjare.

Me pas ajo ndau nje foto te vajzes se saj Lola dhe djalit Michael duke buzeqeshur se bashku ne tavoline.

Ripa ndau gjithashtu nje foto tjeter te tryezes se darkes familjare perpara se te fillonte festa e tyre e Falenderimeve.

Floral: Ripa filloi duke ndarë fotot e aranzhimeve të tyre me lule dhe një pjatë frutash përpara se të hynte në fotot e familjes

Floral: Ripa filloi duke ndare fotot e aranzhimeve te tyre me lule dhe nje pjate frutash perpara se te hynte ne fotot e familjes

Vëllezërit e motrat: Më pas ajo ndau një foto të vajzës së saj Lola dhe djalit Michael duke buzëqeshur së bashku në tavolinë

Vellezerit e motrat: Me pas ajo ndau nje foto te vajzes se saj Lola dhe djalit Michael duke buzeqeshur se bashku ne tavoline

Tabela: Ripa ndau gjithashtu një foto tjetër të tryezës së darkës familjare përpara se të fillonte festa e tyre e Falënderimeve

Tabela: Ripa ndau gjithashtu nje foto tjeter te tryezes se darkes familjare perpara se te fillonte festa e tyre e Falenderimeve

Ajo ndau gjithashtu nje foto te saj te rrethuar nga Lola me nje fustan pulover kafe te celur me triko te kuqe festive dhe Michael me nje kostum blu te kalter, ndersa Ripa zgjodhi nje kostum pantallonash te zeze.

Ripa ndau nje foto tjeter te saj dhe Loles, me Ripen e veshur me doreza te verdha gome, duke shtuar se ata jane ‘ekuipazhi i pastrimit’.

Fotoja e radhes paraqiste Michael duke u futur per detyrat e pastrimit, duke shtuar: “Te gjithe duart ne kuverte”.

Fëmijët: Ajo ndau gjithashtu një foto të saj të rrethuar nga Lola me një fustan triko kafe të çelur me veshje të kuqe festive dhe Michael me një kostum blu të kaltër, ndërsa Ripa zgjodhi një kostum pantallonash blu të kaltër

Femijet: Ajo ndau gjithashtu nje foto te saj te rrethuar nga Lola me nje fustan triko kafe te celur me veshje te kuqe festive dhe Michael me nje kostum blu te kalter, ndersa Ripa zgjodhi nje kostum pantallonash blu te kalter

Ekuipazhi i pastrimit: Ripa ndau një foto tjetër të saj dhe Lolës, me Ripën të veshur me doreza të verdha gome, duke shtuar se ata janë 'ekuipazhi i pastrimit'

Ekuipazhi i pastrimit: Ripa ndau nje foto tjeter te saj dhe Loles, me Ripen te veshur me doreza te verdha gome, duke shtuar se ata jane ‘ekuipazhi i pastrimit’

Duart: Fotografia e radhës paraqiste Michael duke u futur për detyrat e pastrimit, duke shtuar,

Duart: Fotografia e radhes paraqiste Michael duke u futur per detyrat e pastrimit, duke shtuar, “Te gjithe duart ne kuverte”

Ajo shtoi nje tjeter foto me te, Lola dhe Michael, te cileve iu bashkuan Joaquin dhe Mark.

Fotoja e saj e fundit e Dites se Falenderimeve shfaqi te gjithe familjen se bashku me disa miq te familjes.

“Faleminderit per keto gjela,” tha Ripa ne postimin e saj te fundit, se bashku me nje grafik te animuar te gjelit te detit.

Falënderuese: 'Faleminderit për këto gjela' tha Ripa në postimin e saj të fundit, së bashku me një grafik të animuar të gjelit të detit

Falenderuese: ‘Faleminderit per keto gjela’ tha Ripa ne postimin e saj te fundit, se bashku me nje grafik te animuar te gjelit te detit

Ripa dhe Consuelos u takuan ne xhirimet e telenoveles All My Children perpara se te lidheshin me martese ne vitin 1996.

Si Ripa ashtu edhe Consuelos jane planifikuar te riprodhojne personazhet e tyre All My Children, se bashku me Susan Lucci, ne spin-off-in e ri te Pine Valley.

Çifti i martuar eshte gjithashtu producent ekzekutiv i emisionit, i cili vijon: “Nje gazetar i ri me nje axhende sekrete vjen per te ekspozuar historine e erret dhe vrastare te nje qyteti te quajtur Pine Valley, vetem per t’u ngaterruar ne nje grindje midis familjeve Kane dhe Santos”.

Lidhja e martesës: Ripa dhe Consuelos u takuan në xhirimet e telenovelës All My Children përpara se të lidhnin nyjën në 1996

Lidhja e marteses: Ripa dhe Consuelos u takuan ne xhirimet e telenoveles All My Children perpara se te lidhnin nyjen ne 1996

Reklamim

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button