Lifestyle

I’m A Celebrity 2022: Shfaqje e goditur nga shperthimi i Covid dite para finales

DJALI GJERGJI

DJALI GJERGJI

DJALI GJERGJI

MOSHA: 61

PRETENDIM PËR FAMË: Ylli legjendar i popit

FOBITE: Duke qene i frikesuar

A MUNGON NDONJE RAST I MADH? Jo, po shkoj direkt ne xhungel nga luajtja ne festivale dhe koncerte te ndryshme

ROLI NË KAMP: Dietologu i brendshem qe i siguron te gjithe se do te jene mire ne dieten e xhungles. Dhe argetuesi – Une do te kendoj!

ATRIBUTET MË TË MIRË: Une jam nje person shume pozitiv dhe nuk mbaj meri

KAMPAT E ËNDRAVE: Do te ishte qesharake nese ish-i im, Jon Moss, do te vinte ne program – por nuk mendoj se kjo do te ndodhe!

CHRIS MOYLES

CHRIS MOYLES

CHRIS MOYLES

MOSHA: 48

PRETENDIM PËR FAMË: Radio DJ

FOBITE: Une jam i ngurtesuar nga lartesite. Une perfundova duke mbajtur cantat kur morem nje here mbesen e te dashures sime ne Go Ape, pasi jam shume e ngurtesuar!

A MUNGON NDONJE RAST I MADH? Ditelindja e nje miku, nje martese dhe ndeshjet e Leeds United

ROLI NË KAMP: Argetues. Shpresoj se mund te ndihmoj te shkurtoj merzine e te gjitheve.

ATRIBUTET MË TË MIRË: Fshehni ushqimin! Do te fluturoj heret dhe do te futem fshehurazi ne xhungel dhe do te fsheh pete ne tenxhere kudo, atehere do te jem miku me i mire i te gjitheve!

KAMPAT E ËNDRAVE: Milingona dhe Dhjetor…le te shohim si ia dalin per 24 ore!

PADITË PAQISË

PADITË PAQISË

PADITË PAQISË

MOSHA: 59

PRETENDIM PËR FAMË: Duke luajtur Eileen Grimshaw ne Coronation Street

FOBITE: Mos u beni qesharak! Nuk do ta pranoj ate qe kam me shume frike!

A MUNGON NDONJE RAST I MADH? Coronation Street dhe ne presim nje nip tjeter cdo dite, keshtu qe shpresojme se do te arrije perpara se te fluturoj per ne Australi.

ROLI NË KAMP: Do te jem me shume nene – ketu do te pershtatem natyrshem.

ATRIBUTET MË TË MIRË: Une mund te gatuaj dhe jam nje degjues i mire, keshtu qe shpresoj se do te jem nje vesh miqesor per te gjithe.

KAMPAT E ËNDRAVE: Miremengjes Richard Arnold i Britanise. Ai eshte burri im televiziv dhe do te ishte bukur te kisha nje aleat ne kamp!

SCARLETTE DOUGLAS

SCARLETTE DOUGLAS

SCARLETTE DOUGLAS

MOSHA: 35

PRETENDIM PËR FAMË: Prezantues i Nje Vendi ne Diell

FOBITE: Merimangat. Nuk ka kuptim te genjesh per kete! Une kam nje frike te paarsyeshme per ta

A MUNGON NDONJE RAST I MADH? Vetem nje feste qe mund ta shtyj

ROLI NË KAMP: Mami, kuzhinier dhe perforcues moral. Me pelqen te shikoj gjithmone anen pozitive ne jete

ATRIBUTET MË TË MIRË: Une mund te gatuaj dhe do te jem i mire per t’u siguruar qe gjithcka te jete e rregullt ne kamp

KAMPAT E ËNDRAVE: Mo Gilligan. Ai eshte gazmor dhe me pelqen shume!

BABATÚNDÉ ALÉSHÉ

BABATÚNDÉ ALÉSHÉ

BABATÚNDÉ ALÉSHÉ

MOSHA: 36

PRETENDIM PËR FAMË: Komediani

FOBITE: Une kam frike nga absolutisht gjithcka. Gjarperinjte, minjte – kam frike nga te gjithe dhe kam frike nga sprovat

A MUNGON NDONJE RAST I MADH? Une isha duke shkuar ne turne, por ne e kemi shtyre ate tani per vitin e ardhshem

ROLI NË KAMP: Nderpreres i tensionit. Nese mund ta thyej tensionin kudo qe ai fillon ne kamp, ​​atehere do ta bej kete. Nuk kemi nevoje te grindemi pasi do te jete nje pervoje per here te pare per te gjithe

ATRIBUTET MË TË MIRË: Shpresoj se do te sjell pak humor ne kamp

KAMPAT E ËNDRAVE: Une jam nje tifoz i madh i Arsenalit dhe keshtu cdo ish-lojtar i Arsenalit do te ishte i mrekullueshem. Mezi pres te bisedoj me Ant & Dec per futbollin

SEANN WALSH

SEANN WALSH

SEANN WALSH

MOSHA: 36

PRETENDIM PËR FAMË: Komediani

FOBITE: Une nuk jam shume i kenaqur qe minjte jane atje, por thjesht po perpiqem te pretendoj se nuk po ndodh!

A MUNGON NDONJE RAST I MADH? Jo, mezi pres te marr pjese ne kete shfaqje

Keqkuptimi MË I MADH QË DËSHIRONI TË SHPËRQNI NË XHUNGËL: Njerezit kane shprehur ndjenjat e tyre per mua dhe une shpresoj se ata do te shohin se jam shume ndryshe. Une dua te krijoj kujtime te reja

ROLI NË KAMP: Une jam nje degjues i madh. Une nuk di te gatuaj, por nese dikush do te donte te me mesonte, atehere une do t’ia jap

ATRIBUTET MË TË MIRË: Nuk dua ta ul veten, por nese miqte e mi do t’i pergjigjen kesaj pyetjeje, ata do te thoshin se Seann nuk mund te beje shume! Une me te vertete nuk po sjell shume ne tryeze, prandaj jam nje degjues i mire!

KAMPER I ËNDRAVE: Lee Evans, kushdo nga Blink-182 ose Boy George. Mamaja ime me coi per ta pare ne Wembley dhe ai mbante nje pjate satelitore si dhe nje kapele!

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button