Lifestyle

E fejuara e “I’m A Celebrity’s Jill Scott” thote se luanesha ka edhene ‘gjithcka’ pavaresisht se eshte e ngurtesuar

E fejuara e Jill Scott ka thene se ylli i “I’m A Celebrity” nuk tregon ‘asnje emocion’ pavaresisht se eshte i ngurtesuar nga sfidat e tmerrshme te xhungles dhe nuk pret te fitoje shfaqjen.

Shelly Unitt, e cila drejton nje kafene te quajtur Boxx 2 Boxx, thote se mendon se i dashuri i saj eshte ‘pershtatur mire ne xhungel’ kur u shfaq drejtperdrejt nga Australia ne Good Morning Britain te premten ne mengjes.

Luanesha, 35 vjec, eshte gruaja e fundit qe qendron ne kamp se bashku me Owen Warner, Matt Hancock, Mike Tindall dhe Seann Walsh – por eshte e preferuara e fansave per t’u kurorezuar Mbreteresha e Xhungles ne episodin e fundit te se dieles mbrema.

Zbulimi: E fejuara e Jill Scott ka thënë se ylli i I'm A Celebrity nuk tregon 'asnjë emocion' pavarësisht se është i ngurtësuar nga sfidat e tmerrshme të xhunglës dhe nuk pret të fitojë shfaqjen

Zbulimi: E fejuara e Jill Scott ka thene se ylli i I’m A Celebrity nuk tregon ‘asnje emocion’ pavaresisht se eshte i ngurtesuar nga sfidat e tmerrshme te xhungles dhe nuk pret te fitoje shfaqjen

Duke folur me reporterin e showbiz-it Richard Arnold gjate segmentit te tij “I’m A Celeb” per GMB, Shelly tha: “Ajo pershtatet me cdo situate qe i hidhet.

Ajo tha para se te shkonte ne dhomen e ngrenies dhe pirjes nuk do ta shqetesonte… por lartesia eshte masive – nuk mund ta besoj ate sfide.

“E pashe me duart e mia mbi sy, e dija se cfare po ndodhte, por me Jill-in nuk shihni kurre ndonje emocion.

“Edhe pse ishte e ngurtesuar, ajo e beri ate dhe nuk e tregoi kurre.

Mbretëresha e xhunglës?  Lioness, 35, është gruaja e fundit që qëndron në kamp përkrah Owen Warner, Matt Hancock, Mike Tindall dhe Seann Walsh - por është favoritja e tifozëve për të fituar.

Mbreteresha e xhungles? Lioness, 35, eshte gruaja e fundit qe qendron ne kamp perkrah Owen Warner, Matt Hancock, Mike Tindall dhe Seann Walsh – por eshte favoritja e tifozeve per te fituar.

“Une mendoj se Jill eshte pershtatur vertet mire ne xhungel, ajo po i jep te gjitha. Ajo e do jashte dhe kjo eshte nje sfide masive per te.

“Meqe Jill ishte ne xhungel, ajo nuk priste te fitonte, ajo thjesht po hynte atje per vete, por Jill e sheh cdo dite si sot, keshtu qe ajo nuk do te mendoje per te fituar.

“Ajo thjesht do te shohe cdo dite dhe do ta shohe ate”.

Tregoji të gjitha: Shelly Unitt, e cila drejton një kafene të quajtur Boxx 2 Boxx thotë se mendon se i dashuri i saj është 'përshtatur mirë në xhungël' kur u shfaq në Good Morning Britain të premten në mëngjes

Tregoji te gjitha: Shelly Unitt, e cila drejton nje kafene te quajtur Boxx 2 Boxx thote se mendon se i dashuri i saj eshte ‘pershtatur mire ne xhungel’ kur u shfaq ne Good Morning Britain te premten ne mengjes

Mbështetje: Duke folur me reporterin e showbiz-it Richard Arnold gjatë segmentit të tij

Mbeshtetje: Duke folur me reporterin e showbiz-it Richard Arnold gjate segmentit te tij “I’m A Celeb” per GMB, Shelly tha: “Ajo pershtatet me cdo situate qe i hidhet”.

Qe nga mengjesi i se premtes, shanset ne faqen e basteve William Hill jane ne favor te Jill – me ish-futbollistin ne 5/1 ne krahasim me Owen Warner ne 5/1 dhe Matt Hancock ne 6/1.

Ne fillim te kesaj jave, e fejuara krenare u shfaq gjithashtu ne Lorraine per te zbuluar se luanesha ‘e crregullt’ do te beje ‘shume pune bamiresie’ pas qendrimit te saj “I’m A Celebrity”.

Shelly gjithashtu rrefeu se pavaresisht paraqitjeve, Jill do te ishte ‘frikesuar’ gjate gjyqit te ecjes ne derrase ne fillim te serialit, te cilin ajo e pushtoi.

Nuk mund të shikoja: Në sfidën e fundit të Jill-it në Dingo Dollar (foto), Shelly tha:

Nuk mund te shikoja: Ne sfiden e fundit te Jill-it ne Dingo Dollar (foto), Shelly tha: “E pashe me duart e mia mbi sy, e dija se cfare po vinte, por me Jill-in nuk shihni kurre ndonje emocion”

E pyetur nese eshte sensi i humorit i Jill-it qe te gjithe terhiqen, Shelly pranoi: “Po patjeter qe ajo eshte e gjitha me veshjet e saj te vetme.

“Ajo eshte qesharake, kreative, miqesore dhe inkurajuese e shokeve te skuadres. Nuk prisja asgje me pak prej saj. Ajo eshte nje person i mire dhe eshte e veshtire te mos e pelqesh Jill-in.’

Ne episodin e se enjtes mbrema, Jill i tha shokut te kampit Seann Walsh se do te donte te kishte nje David Beckham lakuriq si kuzhinier ne darken e endrrave te saj.

Ajo e beri zbulimin ndersa grupi foli per mysafiret e tyre te persosur te darkes.

Duke filluar biseden, komediani Seann pyeti: ‘Po te ftuarit ne darke – le te themi nje te gjalle, nje te vdekur, nje te trilluar, per ke po shkoni?’

Jill tha: ‘Joey nga Friends, Princesha Diana dhe Roy Keane. Princesha Diana ishte thjesht nje grua frymezuese, thjesht dua te degjoj te gjithe historine.

“Dhe pastaj mund te kem shefin e kuzhines lakuriq David Beckham.”

Seann tha: ‘Pse jo?! Atij i lejohet nje perparese, por pa rroba poshte.’

E pafytyrë: Jill Scott, 35 vjeç, tha se do të donte të kishte një David Beckham lakuriq si shef në darkën e saj të ëndrrave gjatë episodit të së enjtes të

E pafytyre: Jill Scott, 35 vjec, tha se do te donte te kishte nje David Beckham lakuriq si shef ne darken e saj te endrrave gjate episodit te se enjtes te “I’m A Celebrity… Get Me Out of Here!”

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button