Lifestyle

Chloe Ferry ka nje ekran shume te mbushur me buke teksa rreshqet ne te brendshme me dantella te zeza per foto te mrekullueshme

‘Te terhoqi vemendjen’: Chloe Ferry vendos nje ekran me shume buke ndersa rreshqet ne te brendshme me dantella te zeza per fotografi te reja te cuditshme – pasi shpertheu mbi ish-yllin I’m A Celeb, Owen Warner

Ajo nuk eshte e panjohur per te shfaqur figuren e saj fenomenale ne ansamblet e pakta.

Dhe Chloe Ferry ishte perseri ne te te enjten teksa rreshqiti ne te brendshme te zeza me dantella per te pozuar per fotot e reja te Instagramit.

Ylli i Geordie Shore, 27 vjec, e cila krijoi vetebesim teksa modelonte dy pjeset seksi ndersa fshikullonte marken e saj te veshjeve.

Gjëra të nxehta: Chloe Ferry u mahnit të enjten teksa rrëshqiti në të brendshme të zeza me dantella për të pozuar për fotot e reja të Instagramit

Gjera te nxehta: Chloe Ferry u mahnit te enjten teksa rreshqiti ne te brendshme te zeza me dantella per te pozuar per fotot e reja te Instagramit

Chloe terhoqi te brendshmet e saj ndersa shikonte me kokete kameren, me yllin qe shfaqte dekoltene e saj te gjere dhe mesin e tonifikuar ndersa e bente kete.

Duke u gezuar plotesisht per fotot, bravat bjonde te Chloe-s ishin stiluar ne valezime voluminoze, ndersa ajo vinte ne pah tiparet e saj me nje game elegante grimi.

Duke mbishkrimin e postimit te saj, Chloe shkroi: ‘te terhoqi vemendjen’, me imazhet e saj me siguri qe terhoqen vemendjen e fansave te saj mirenjohes, te cilet nxituan ne komentet per te grumbulluar levdata per te.

Punojeni: Ylli i Geordie Shore, 27 vjeç, i cili krijoi vetëbesim teksa modelonte dy pjesë seksi teksa fshikullonte markën e saj të veshjeve

Punojeni: Ylli i Geordie Shore, 27 vjec, i cili krijoi vetebesim teksa modelonte dy pjese seksi teksa fshikullonte marken e saj te veshjeve

Pamjet rreqethese vijne pasi Chloe pretendoi se ajo “nuk ka takuar kurre askend” si ish-Owen Warner dhe shpreson qe grupi “I’m A Celeb” te kurorezohet mbret i xhungles.

Ylli i realitetit, u takua me aktorin e Hollyoaks, 23 vjec, per gjashte muaj pas takimit te pare ne internet, duke e deklaruar ate ‘paketen e plote’.

Ajo tha Dielli: “Shpresoj qe njerezit qe e shikojne ate ne xhungel mund ta shohin se sa person i mrekullueshem eshte dhe se ai fiton.”

Racy: Chloe tërhoqi të brendshmet e saj ndërsa ia ngulte sytë me koketë kamerës, me yllin që shfaqte dekoltenë e saj të bollshme dhe mesin e tonifikuar ndërsa e bëri këtë

Racy: Chloe terhoqi te brendshmet e saj ndersa ia ngulte syte me kokete kameres, me yllin qe shfaqte dekoltene e saj te bollshme dhe mesin e tonifikuar ndersa e beri kete

Çifti me vone shkoi ne nje pushim te njomur nga dielli ne Portugali, ku Chloe thote se u perball balle per balle me trupin e tij ‘zot grek’.

Duke folur per udhetimin, ajo tha: “Padyshim qe do te me pelqente deri atehere pasi ai eshte shume i pashem, por personaliteti i tij eshte edhe me i mire, keshtu qe ai mori paketen e plote”.

Pavaresisht pretendimeve ne ate kohe qe Owen kishte derguar mesazhe modele magjepsese, Apollonia Llewellyn pas shpines se Chloe, ajo kembenguli se ai nuk beri asgje te keqe.

Lëvdata: Fotot rrëqethëse vijnë pasi Chloe pretendoi se ajo

Levdata: Fotot rreqethese vijne pasi Chloe pretendoi se ajo “kurre nuk ka takuar askend” si ish-Owen Warner dhe shpreson qe pjesa “I’m A Celeb” te kurorezohet mbret i xhungles.

Cuddles: Ylli i Gerodie Shore u takua me aktorin e Hollyoaks për gjashtë muaj pas takimit të parë në internet, duke e deklaruar atë 'paketën e plotë' (foto së bashku në 2021)

Cuddles: Ylli i Gerodie Shore u takua me aktorin e Hollyoaks per gjashte muaj pas takimit te pare ne internet, duke e deklaruar ate ‘paketen e plote’ (foto se bashku ne 2021)

Nuk kam asnje fjale te keqe per te thene per te. Ai eshte nje njeri i mire dhe nje ne nje milion. Une kurre nuk kam takuar dike si ai.’

Kjo vjen pasi beqari Owen thuhet se u regjistrua ne aplikacionin e preferuar te takimeve Raya para se te hynte ne I’m A Celebrity… Me largo nga ketu!

As e pare per here te pare nga Dielliylli i sapunit perpiqet t’i lere pershtypje zonjave duke pozuar pa kemishe ndersa eshte ulur ne buze te nje shkembi – nje foto qe ai e ndau gjithashtu ne Instagramin e tij gjate nje arratisjeje ne Marbella kete qershor.

Duke folur: Ajo tha:

Duke folur: Ajo tha: “Shpresoj qe njerezit qe e shikojne ate ne xhungel mund ta shohin se sa person i mrekullueshem eshte dhe se ai fiton”

Reklamim

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button