Lifestyle

Catherine Tyldesley ve ne djep vajzen e saj te vogel Iris gjate nates familjare

Catherine Tyldesley ka ne djep vajzen e saj te vogel Iris, shtate muajshe, teksa del me burrin Tom Pitfield dhe djalin e tyre Alfie, shtate vjec.

Catherine Tyldesley ishte ne gjendje te mire shpirterore teksa doli ne prezantimin e Tinsel Town ne The Trafford Center ne Mancester te enjten.

Ish-ylli i Coronation Street, 39 vjec, kishte veshur nje fustan te kuq te ndezur dhe nje pallto te zeze te cilen e bashkoi me nje pale cizme kamoshi kafe.

Ajo mbajti ne krahe vajzen e saj te vogel Iris, shtate muajshe, teksa qendronte perkrah burrit te saj Tom Pitfield, 35 vjec dhe djalit te tyre Alfie, shtate vjec.

Çështja familjare: Catherine Tyldesley, 39 vjeç, ishte në gjendje të mirë shpirtërore teksa doli në prezantimin e Tinsel Town në The Trafford Center në Mançester të enjten.

Çeshtja familjare: Catherine Tyldesley, 39 vjec, ishte ne gjendje te mire shpirterore teksa doli ne prezantimin e Tinsel Town ne The Trafford Center ne Mancester te enjten.

Tom preu nje figure casual teksa kishte veshur nje xhakete blu te kalter dhe nje pale xhinse gri, ndersa ne koke mbante nje kapele te bardhe beanie.

Catherine njoftoi lindjen e vajzes se saj me bashkeshortin e saj prej pese vitesh, Tom, ne prill te ketij viti.

Aktorja njoftoi se ishte ne pritje te femijes se dyte ne tetor te vitit te kaluar.

Kohë cilësore së bashku: Ajo mbajti në krahë vajzën e saj të vogël Iris, shtatë muajshe, ndërsa qëndronte përkrah burrit të saj Tom Pitfield, 35 vjeç dhe djalit të tyre Alfie, shtatë vjeç.

Kohe cilesore se bashku: Ajo mbajti ne krahe vajzen e saj te vogel Iris, shtate muajshe, ndersa qendronte perkrah burrit te saj Tom Pitfield, 35 vjec dhe djalit te tyre Alfie, shtate vjec.

Duke u treguar fansave te saj lajmin e lumtur te lindjes se vajzes se saj ne prill, Catherine shkroi ne Instagram: ”Jemi shume te lumtur te njoftojme se vajza jone e bukur ka ardhur.

“Ne jemi mirenjohes pertej fjaleve dhe ndihemi te gezuar qe familja jone eshte e kompletuar.”

Catherine dhe Tom paten nje romance te stuhishme dhe pas vetem kater muajsh takim zbuluan se ishin ne pritje te djalit te tyre Alfie.

Duke folur per Fletore revista, aktorja tha se takimi me Tomin ‘ishte kaq, kaq i paqarte. Une kam vdekur me fat. Ai shenon cdo kuti’.

Nga shtatzenia e tyre befasuese, ajo pranoi se ishte nje tronditje per ne, por ne te dy ishim gati. Fakti qe nuk isha nervoz per t’i thene atij me deshmoi nje pike ne koken time se ai ishte djali i duhur per mua.’

Catherine hyri ne Instagram javen e kaluar per te ndare nje foto te adhurueshme te vetes duke pozuar me Irisin pasi vendosi dekorimet e saj per Krishtlindje.

Dyshja nene-bije mund te shihej duke pozuar para pemes, me Catherine qe shkruante postimin e saj: ‘Krishtlindjet vijne gjithmone heret ne shtepine tone! Pse jo?!?! Shtepia duket perrallore – ne jemi gati per ty Santa!!’

Fryma festive: Catherine hyri në Instagram javën e kaluar për të ndarë një foto të adhurueshme të vetes duke pozuar me Irisin pasi vendosi dekorimet e saj për Krishtlindje

Fryma festive: Catherine hyri ne Instagram javen e kaluar per te ndare nje foto te adhurueshme te vetes duke pozuar me Irisin pasi vendosi dekorimet e saj per Krishtlindje

Reklamim

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button