Lifestyle

Beaming Boy George ben selfie ne plazh ne Australi

Boy George shfrytezoi sa me shume jeten jashte xhungles teksa shijoi nje dite ne plazh te premten.

Kengetarja 61-vjecare e nderroi bregun australian me brigjet me rere te Surfers Paradise pasi u votua kunder I’m A Celebrity te marten.

Duke shijuar nje dite relaksuese nen rrezet e diellit, kengetarja e Culture Club shetiti zbathur pergjate reres, ndersa bente selfie.

Argëtim në diell: Boy George shfrytëzoi sa më shumë jetën jashtë xhunglës teksa shijoi një ditë në plazh të premten

Argetim ne diell: Boy George shfrytezoi sa me shume jeten jashte xhungles teksa shijoi nje dite ne plazh te premten

Ai ishte i veshur rastesisht per daljen, duke veshur nje bluze te zeze te thjeshte dhe pantallona te gjera, si dhe nje fashe ngjyre vjollce.

Motra e George, Siobhan O’Dowd, iu bashkua atij ne dalje, me ciftin duke shijuar nje kohe cilesore se bashku.

Me heret gjate dites, Xhorxhi ishte bashkuar me shoket e tij te kampit ne hollin e hotelit te tyre per te pershendetur te debuarin e fundit nga xhungla.

Shqetësuese: Këngëtarja 61-vjeçare e ndërroi bregun australian me brigjet me rërë të Paradise së Surfers pasi u votua kundër I'm A Celebrity të martën

Shqetesuese: Kengetarja 61-vjecare e nderroi bregun australian me brigjet me rere te Paradise se Surfers pasi u votua kunder I’m A Celebrity te marten

Snap i lumtur: Duke shijuar një ditë relaksuese nën rrezet e diellit, këngëtarja e Culture Club shëtiti zbathur përgjatë rërës ndërsa bënte selfie

Snap i lumtur: Duke shijuar nje dite relaksuese nen rrezet e diellit, kengetarja e Culture Club shetiti zbathur pergjate reres ndersa bente selfie

Chris Moyles, 48 ​​vjec, ishte ylli i gjashte qe u votua kunder “I’m A Celebrity” gjate episodit te se enjtes, pasi pranoi se ishte ‘gati’ te largohej.

Ai mori nje pritje heroike nga miqte dhe te dashurit e tij, te cilet u mblodhen ne hollin e hotelit per ta pare pasi ai mberriti ne hotelin Marriott.

Ish-shoket e kampit dukeshin me humor te mire teksa u kapen ne hollin e hotelit si grup, pasi Boy George humbi mundesine per t’u bashkuar me festen e mireseardhjes nje dite me pare kur BabatĂşndĂ© u debua.

Pamje e thjeshtë: Ai ishte i veshur rastësisht për daljen, duke veshur një bluzë të zezë të thjeshtë dhe pantallona të gjera, si dhe një fashë ngjyrë vjollce

Pamje e thjeshte: Ai ishte i veshur rastesisht per daljen, duke veshur nje bluze te zeze te thjeshte dhe pantallona te gjera, si dhe nje fashe ngjyre vjollce

Yoga në plazh: motra e George, Siobhan O'Dowd, iu bashkua atij në shëtitje, me çiftin duke shijuar një kohë cilësore së bashku

Yoga ne plazh: motra e George, Siobhan O’Dowd, iu bashkua atij ne shetitje, me ciftin duke shijuar nje kohe cilesore se bashku

Nje shikues i tha MailOnline: “George ishte i vetmi personazh i famshem qe nuk e pershendeti Baba pasi u votua nga xhungla te enjten ne mengjes, sipas kohes lokale.

“Ishte zhgenjyese sepse ai eshte ende pjese e kastit dhe ishte nje personazh i madh ne kamp, ​​nuk kaloi pa u vene re qe ai nuk ishte atje.

“Te gjithe te tjeret mund te jene nje sport i mire, por ai thjesht duket se ka lare duart me te tani.”

Oh i dashur: George kohët e fundit adresoi paaftësinë e tij për të ndjekur rregullat, duke thënë:

Oh i dashur: George kohet e fundit adresoi paaftesine e tij per te ndjekur rregullat, duke thene: “Deshira ime me e madhe ne xhungel ishte liria, nuk po i thuhej se cfare te bente”.

Mbajtja e vetes: Pasi u largua nga emisioni, George nuk pranoi të bënte intervistat pas daljes në ITV, duke dështuar të shfaqej në asnjë nga shfaqjet e mëngjesit të kanalit ditën e dëbimit të tij

Mbajtja e vetes: Pasi u largua nga emisioni, George nuk pranoi te bente intervistat pas daljes ne ITV, duke deshtuar te shfaqej ne asnje nga shfaqjet e mengjesit te kanalit diten e debimit te tij

Nje burim i afert me George shtoi me tej: “Ai ishte i zene duke filmuar permbajtjen e mediave sociale per shfaqjen qe ata kerkonin dhe po ndiqte orarin e tyre.

Me pas ai u grimua me shpejtesi perpara se te bente nje interviste, ai nuk e humbi qellimisht kthimin e Babes.

Baba zgjati nje dite me shume se George dhe ishte i pesti i famshem qe u votua.

Malli për shtëpinë: Ai gjithashtu thuhet se ishte 'i dëshpëruar' për të shkuar në shtëpi, por është i detyruar kontraktualisht të qëndrojë në Australi derisa të përfundojë seriali ITV

Malli per shtepine: Ai gjithashtu thuhet se ishte ‘i deshperuar’ per te shkuar ne shtepi, por eshte i detyruar kontraktualisht te qendroje ne Australi derisa te perfundoje seriali ITV

Duke arritur: George ka kaluar kohë me njerëzit e dashur pasi u largua nga shfaqja

Duke arritur: George ka kaluar kohe me njerezit e dashur pasi u largua nga shfaqja

Te enjten, George adresoi paaftesine e tij per te ndjekur rregullat ndersa ai shkoi ne Instagram per nje pyetje dhe pergjigje.

I pyetur nga nje fans: ‘Cili ishte deshira jote me e madhe kur ishe ne xhungel?’, Xhorxhi u pergjigj: ‘Deshira ime me e madhe ne xhungel ishte liria, nuk me thuhej se cfare te beja.’

Pasi u largua nga emisioni, George nuk pranoi te bente intervistat pas daljes ne ITV, duke deshtuar te shfaqej ne asnje nga shfaqjet e mengjesit te kanalit diten e debimit te tij.

Ai gjithashtu thuhet se ishte ‘i deshperuar’ per te shkuar ne shtepi, por me kontrate eshte i detyruar te qendroje ne Australi derisa te perfundoje seriali ITV.

Burime prane yllit te Karma Chameleon thane per MailOnline: “Ai donte te shkonte menjehere ne shtepi, nuk deshiron te rrije perreth.

“Nese ai do te kishte rrugen e tij, ai do te ishte tashme ne nje aeroplan, por ai nuk u lejua ta bente kete.”

Duke arritur hapin: Më herët gjatë ditës, George ishte bashkuar me shokët e tij të kampit në hollin e hotelit të tyre për të përshëndetur të dëbuarin e fundit nga xhungla, Chris Moyles

Duke arritur hapin: Me heret gjate dites, George ishte bashkuar me shoket e tij te kampit ne hollin e hotelit te tyre per te pershendetur te debuarin e fundit nga xhungla, Chris Moyles

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button