Lifestyle

Amy Jackson sillet me nje fustan te zi ndersa perqafohet me te dashurin Ed Westwick ne prezantimin e dyqanit Guess

Amy Jackson sillet me nje fustan te zi te holle ndersa i afrohet te dashurit Ed Westwick ne prezantimin e dyqanit Guess Knightsbridge

Amy Jackson preu nje figure elegante te enjten teksa rreshqiti ne nje fustan te zi, teksa merrte pjese ne prezantimin e dyqanit Guess Knightsbridge ne Londer.

Aktorja, 30 vjece, e cila eshte britanike, por kryesisht e famshme per aktrimin ne kinemane indiane, dukej sensacionale teksa u perqafua me te dashurin Ed Westwick, 35, ne kete event.

Ylli i filmit me siguri ktheu koken teksa pozoi nje stuhi me fustanin e saj saten, te cilin e bashkoi me taka te zeza me rripa.

Bombshell: Amy Jackson preu një figurë elegante të enjten teksa rrëshqiti në një fustan të zi të hollë ndërsa merrte pjesë në prezantimin e dyqanit Guess Knightsbridge në Londër

Bombshell: Amy Jackson preu nje figure elegante te enjten teksa rreshqiti ne nje fustan te zi te holle ndersa merrte pjese ne prezantimin e dyqanit Guess Knightsbridge ne Londer

Duke pasur akses ne pamjen e saj elegante, Amy shtoi vathe me gaz dhe nje ore klasike te zeze.

Floket geshtenje te bukuroshes ishin stiluar ne valezime voluminoze, ndersa ajo i vuri ne pah tiparet e saj me nje game te hijshme make-up-i duke perfshire shume syze dhe boje per vetulla.

Nderkohe Ed dukej tipik i zhveshur me nje xhakete sportive te erret prej kadifeje dhe pantallona te zeza inteligjente.

Synimet e çiftit: Aktorja, 30 vjeç, e cila është britanike, por kryesisht e famshme për aktrimin në kinemanë indiane, dukej sensacionale teksa u përqafua me të dashurin Ed Westwick, 35, në këtë event.

Synimet e ciftit: Aktorja, 30 vjec, e cila eshte britanike, por kryesisht e famshme per aktrimin ne kinemane indiane, dukej sensacionale teksa u perqafua me te dashurin Ed Westwick, 35, ne kete event.

Ylli i Gossip Girl e perfundoi veshjen e tij me nje kemishe te bardhe te paster dhe kepuce te zeza me lidhese.

Thashethemet per lidhjen e ciftit filluan te qarkullojne ne shkurt, por ata raportohet se filluan te takoheshin ne menyre romantike ne dhjetor te 2021.

Çifti u takuan ne Festivalin Nderkombetar te Filmit ne Detin e Kuq te Arabise Saudite dhjetorin e kaluar – ku u fotografuan duke biseduar se bashku ne nje shfaqje gjate ceremonise se mbylljes.

Mahnitëse: Ylli i filmit me siguri ktheu kokën teksa paraqiti një stuhi me fustanin e saj prej sateni, të cilin e bashkoi me taka të zeza me rripa

Mahnitese: Ylli i filmit me siguri ktheu koken teksa paraqiti nje stuhi me fustanin e saj prej sateni, te cilin e bashkoi me taka te zeza me rripa

Stili: Duke pasur akses në pamjen e saj elegant, Amy shtoi një palë vathë me gaz dhe një orë klasike të zezë

E mrekullueshme: Bukurat e bukuroshes ishin stiluar me valë voluminoze, ndërsa ajo i vuri në pah tiparet e saj me një gamë elegante make-up-i duke përfshirë shumë syze dhe bojë për vetulla.

Stili: Duke pasur akses ne pamjen e saj elegant, Amy shtoi nje pale vathe me gaz dhe nje ore klasike te zeze

E veshur për të bërë përshtypje: Ndërkohë Ed dukej tipikisht i zbehtë me një xhaketë sportive të errët kadifeje dhe pantallona të zeza inteligjente

E veshur per te bere pershtypje: Nderkohe Ed dukej tipikisht i zbehte me nje xhakete sportive te erret kadifeje dhe pantallona te zeza inteligjente

Suave: Ed sigurisht që i tërhoqi të gjitha ndalesat me ansamblin e tij shumë elegant

Suave: Ed sigurisht qe i terhoqi te gjitha ndalesat me ansamblin e tij shume elegant

Duket mirë: Ylli i Gossip Girl e përfundoi veshjen e tij me një këmishë të bardhë të pastër dhe këpucë të zeza me lidhëse

Duket mire: Ylli i Gossip Girl e perfundoi veshjen e tij me nje kemishe te bardhe te paster dhe kepuce te zeza me lidhese

Ne shkurt, nje burim i tha The Sun te dielen: ‘Ed dhe Amy jane nje ndeshje vertet e mire. E goditen menjehere.

Jackson ka luajtur ne nje varg filmash indiane, kryesisht ne gjuhet Tamile, Hindi dhe Telugu – pas audicionit per nje ne Londer ne nje kthese te fatit.

Ajo ka qene me pare ne nje lidhje me hotelierin George Panayiotou, ku dyshja u fejuan ne janar 2019 dhe priten nje djale ate shtator.

Ata i nderprene gjerat ne vitin 2021, perpara se lidhja e saj me Westwick te fillonte me vone ate vit.

Nderkohe aktori ishte ne lidhje me pare me modelen dhe influencuesen afrikano-jugore Tamara Francesconi per dy vjet, perpara se te ndahej gjithashtu ne vitin 2021.

Takimi i parë: Ata u takuan në Festivalin Ndërkombëtar të Filmit në Detin e Kuq të Arabisë Saudite dhjetorin e kaluar - ku u fotografuan duke biseduar së bashku në një shfaqje gjatë ceremonisë së mbylljes

Takimi i pare: Ata u takuan ne Festivalin Nderkombetar te Filmit ne Detin e Kuq te Arabise Saudite dhjetorin e kaluar – ku u fotografuan duke biseduar se bashku ne nje shfaqje gjate ceremonise se mbylljes

Reklamim

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button