Lifestyle

Ally Langdon e pjekur nga koleget e saj te emisionit “Today” mbi mosperfilljen e Grimshaw

Ally Langdon u brinjezua ne menyre qesharake nga koleget e saj te emisionit Today te premten, pasi ajo u perbuz nga Tracy Grimshaw kete jave.

Brooke Boney, Karl Stefanovic dhe Alex Cullen u tallen me momentin qe Trejsi injoroi perpjekjen e Ally per nje perqafim duke imituar incidentin ne nje menyre te ekzagjeruar.

“Te gjithe perqafoni Alein!” Karl tha, para tij, Brooke dhe Alex te gjithe ia kthyen shpinen biondes.

Ally Langdon u brinjëzua në mënyrë qesharake nga kolegët e saj të emisionit Today të premten, pasi u përbuz nga Tracy Grimshaw këtë javë.

Ally Langdon u brinjezua ne menyre qesharake nga koleget e saj te emisionit Today te premten, pasi u perbuz nga Tracy Grimshaw kete jave.

Brooke me pas shpertheu duke qeshur ndersa Ally beri sikur qante.

Sot, David Campbell dhe Sylvia Jeffreys nga Extra u gezuan gjithashtu duke qeshur teksa e pane te gjitha duke zbritur nga tavolina e tyre.

“Perqafime te medha per Ally!” tha Sylvia teksa perqafoi ajrin perpara.

Nje nderveprim i veshtire midis Grimshaw dhe zevendesuesit te saj te perfolur per A Current Affair Ally u be virale kete jave.

Sot David Campbell i Extra (majtas) dhe Sylvia Jeffreys (djathtas) u kënaqën gjithashtu me të qeshur me shpenzimet e Ally

Sot David Campbell i Extra (majtas) dhe Sylvia Jeffreys (djathtas) u kenaqen gjithashtu me te qeshur me shpenzimet e Ally

Grimshaw perfundoi garen e saj 17-vjecare si prezantuese ne emision te enjten mbrema dhe u dergua me duartrokitje, perqafime dhe urime nga koleget e saj te Channel Nine teksa doli nga studioja e ACA-s per here te fundit.

Pamjet e lamtumires se saj tregojne Grimshaw duke ecur permes nje roje nderi dhe kur Langdoni hyn per ta perqafuar, ajo duket se e refuzon perqafimin.

Pasi perqafoi disa anetare te stafit, duke perfshire Karl Stefanovic dhe Peter Overton, Grimshaw kaloi prane Langdon-it, i cili i kishte shtrire krahet per nje perqafim.

Por Grimshaw e krekoi brutalisht, duke u dukur se tundi koken perpara se te perqafonte Stefanovicin.

Duke folur ne emisionin Today te premten ne mengjes, Langdoni iu drejtua momentit te sikletshem, duke pranuar se “nuk ka fjetur shume” pas incidentit.

“Ketu me thyhet zemra,” tha Langdoni ndersa shikonte klipin.

Pamjet e lamtumirës së saj tregojnë Grimshaw duke ecur përmes një roje nderi dhe kur Langdoni hyn për ta përqafuar, ajo duket se e refuzon përqafimin

Pamjet e lamtumires se saj tregojne Grimshaw duke ecur permes nje roje nderi dhe kur Langdoni hyn per ta perqafuar, ajo duket se e refuzon perqafimin

Une jam i shkaterruar. Dua te them, ju drejtova juve ne momentin qe “Tracy Grimshaw sapo me krekos”. Kur te krekoset heroi yt, me duhet te them se dhemb.’

Stefanovic tha se Grimshaw kishte shkruar nje deklarate dhe i kishte kerkuar falje Langdonit qe e kishte nencmuar ate ne rojen e nderit.

“Ale, sapo pashe rojen e nderit nga mbreme dhe te pashe qe hyre per te me perqafuar”, tha Grimshaw ne deklaraten e saj.

Dhe une perqafova Karlin e pergjakur! me fal qe me ke munguar. Isha shume i tronditur dhe padyshim nuk e pashe koken tende te imet sapo koka e tij e madhe u shfaq ne vizion. Na vjen keq.’

“Ahh lehtesim!” Stefanovic psheretiu, duke e pershkruar momentin si nje nga “perbuzjet me te medha ne televizionin australian”.

Grimshaw e krekoi brutalisht, duke u duk se tundi kokën

Grimshaw e krekoi brutalisht, duke u duk se tundi koken

Më pas ajo përqafoi Karl Stefanoviçin i cili qëndronte pranë Langdonit

Me pas ajo perqafoi Karl Stefanovicin i cili qendronte prane Langdonit

Langdon mendohet shume per te zevendesuar Grimshaw si drejtues i emisionit dhe nje njoftim pritet te behet nga Nine javen e ardhshme.

Kyle Sandilands dukej se konfirmoi se Langdon po zevendeson Grimshaw gjate nje interviste me prezantuesin e gjate te merkuren.

Duke folur me Grimshaw ne emisionin e tij radiofonik KIIS FM, shoku i shokut tha se e dinte se ishte drejtuesi i emisionit Today.

Kyle pretendoi se kishte pasur nje bisede private me bashke-prezantuesin e emisionit te Langdon’s Today, Karl Stefanovic, i cili i ka kerkuar keshilla per nje zevendesues te mundshem per te.

“Ndihem sikur e di, sepse kam folur me te [Karl] Stefanovic”, i tha ai Grimshaw-it pasi e kishte zene ne skare per temen e zevendesimit te saj.

‘Epo, me lejoni t’u them te gjitheve se eshte Aleati. Nuk dua te shkaterroj fllusken e Channel Nine.’

Duke folur në emisionin Today të premten në mëngjes, Langdoni iu drejtua momentit të sikletshëm duke pranuar se 'nuk flinte shumë' pas incidentit.

Duke folur ne emisionin Today te premten ne mengjes, Langdoni iu drejtua momentit te sikletshem duke pranuar se ‘nuk flinte shume’ pas incidentit.

Sandilands tha se Stefanovic nuk i tha atij se biseda e tyre ishte ‘konfidenciale’.

‘Ndoshta ishte nje bisede personale? Nuk e di… Por ai nuk me kerkoi te mos them asgje”, vazhdoi ai.

Grimshaw mbeti i turpshem kur u shtyp mbi thashethemet se kush do te jete zevendesuesi i saj, duke thene se cdo kandidat per kete pune eshte ‘nje person shembullor’.

“Sigurisht qe shpresoj se Channel Nine do te me zevendesoje me nje djale”, tha ajo me shaka.

“Por per fat te keq ata do te me zevendesojne me dike te shkelqyer.”

“Nuk mund t’ju jap nje sugjerim, por do ta dini shume shpejt,” shtoi ajo. “Nuk do te habitesha nese e dini javen e ardhshme.”

Gjate shfaqjes se saj te fundit, nje Grimshaw e perlotur falenderoi australianet per mbeshtetjen e A Current Affair, ndersa nje mori fytyrash te famshme i dhane lamtumiren mikpriteses per nje kohe te gjate pas 17 vitesh ne shfaqje.

Një Grimshaw e përlotur iu dorëzua një tufë me lule ndërsa ajo ngacmonte shikuesit se do të zbulonin 'së shpejti' se kush do të zinte vendin e saj në A Current Affair

Nje Grimshaw e perlotur iu dorezua nje tufe me lule ndersa ajo ngacmonte shikuesit se do te zbulonin ‘se shpejti’ se kush do te zinte vendin e saj ne A Current Affair

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button