Lifestyle

Abbie Chatfield ndez thithkat edhe te brendshmet e saj me nje fustan te zi shume te tejdukshem ne ARIA Awards

Teper guxim! Abbie Chatfield ndez thithkat dhe te brendshmet e saj me nje fustan te tejdukshem ne festen e ARIA Awards pasi zbuloi se eshte ne ‘epoken e saj te shatave’

Ajo nuk eshte e turpshme kur behet fjale per te treguar trupin e saj.

Dhe Abbie Chatfield guxoi te zhveshur teksa mori pjese ne nje feste te metejshme te ARIA Awards te enjten mbrema.

27-vjecarja nuk i la asgje imagjinates, duke ndezur thithkat dhe te brendshmet me nje fustan te zi shume te guximshem.

Abbie Chatfield guxoi të zhveshur teksa mori pjesë në ARIA Awards të enjten mbrëma

Abbie Chatfield guxoi te zhveshur teksa mori pjese ne ARIA Awards te enjten mbrema

Prezantuesi i podkasterit dhe i radios kishte aksesore me disa vathe diamanti dhe tundi nje model flokesh te crregullt ne koke.

Ajo e perfundoi pamjen me grim te zbehte, duke i bere syte e saj blu te shfaqen me nje aplikim bujar te eyeliner-it te zi.

Kjo vjen pasi Abbie kohet e fundit deklaroi se ajo eshte ne ‘epoken e saj te shatave’ dhe ka nje ‘liste te rradhes’ me burra qe po i sheh rastesisht.

27-vjeçarja nuk i la asgjë imagjinatës, duke ndezur thithkat dhe të brendshmet me një fustan të zi shumë të guximshëm.

27-vjecarja nuk i la asgje imagjinates, duke ndezur thithkat dhe te brendshmet me nje fustan te zi shume te guximshem.

Ajo tha ne podkastin e saj Ështe Shume Ajo eshte e merzitur thjesht te ‘takoje personin e pare me te cilin keni dicka’, prandaj ajo mban nje liste.

‘Oh Zoti im. Fjale per fjale kjo eshte arsyeja pse une kam listen time ne levizje, pse jam ne epoken time te shatave dhe pse nuk po hyj ne nje lidhje, “tha ajo.

“Une ne fakt kam mbaruar me sjelljen e c**t te rastesishem ne Krishtlindje.”

Ajo vazhdoi: ‘Kjo eshte ajo qe ndodh. Thjesht merrni personin e pare me te cilin keni dicka. Dhe pastaj je si, “Çfaredo qofte. Mendoj se te shoh cdo dite tani. Mendoj se jemi bashke.”

Podkasteri dhe prezantuesi i radios kanë aksesorë me disa vathë diamanti dhe tundi një model flokësh të çrregullt në kokë

Podkasteri dhe prezantuesi i radios kane aksesore me disa vathe diamanti dhe tundi nje model flokesh te crregullt ne koke

Kjo vjen pasi Abbie kohët e fundit deklaroi se është në 'epokën e saj të shateve' dhe ka një 'listë të rradhës' të burrave që po i sheh rastësisht.

Kjo vjen pasi Abbie kohet e fundit deklaroi se eshte ne ‘epoken e saj te shateve’ dhe ka nje ‘liste te rradhes’ te burrave qe po i sheh rastesisht.

“Dhe pastaj perfundoni duke mos pasur nje ide te vertete se cfare tjeter eshte atje dhe cfare beni dhe cfare nuk ju pelqen.”

Abbie se fundmi zbuloi ne nje video te TikTok se nje nga ish te dashurit e saj e beri orgazmen ’21 here ne nje dite’.

Videoja filloi me nje grua duke thene: ‘Jezusi eshte i vetmi qe mund te kenaqe, i vetmi.’

Abbie së fundmi zbuloi në një video të TikTok se një nga ish të dashurit e saj e arriti orgazmën '21 herë në një ditë'

Abbie se fundmi zbuloi ne nje video te TikTok se nje nga ish te dashurit e saj e arriti orgazmen ’21 here ne nje dite’

“Ish i dashuri im kur isha 20 vjec me beri [orgasm] 21 here ne dite. Keshtu qe une mendoj se ai gjithashtu mund te kenaqe”, tha Abbie me pas.

Prezantuesja e televizionit dhe radios tha muajin e kaluar se nje lidhje nuk ishte ne plan per te per te pakten nje vit tjeter.

Nuk po kerkoj fare nje lidhje. Une dua nje vit jete beqare”, tha ajo per Daily Mail Australia ne ndarjen e cmimeve te radios komerciale Australiane 2022 ne Sydney.

Abbie u pergjigj me nje “jo” te vendosur kur u pyet nese mbante kontakte me ish te dashurin e saj me te fundit Konrad Bień-Stephen.

Prezantuesja e televizionit dhe radios tha muajin e kaluar se një lidhje nuk ishte në plan për të për të paktën një vit tjetër

Prezantuesja e televizionit dhe radios tha muajin e kaluar se nje lidhje nuk ishte ne plan per te per te pakten nje vit tjeter

Por gjyqtarja e “The Masked Singer” tha se ajo ishte ende e hapur per argetim pa tela, duke shtuar: “Do te kem vetem nje liste te vogel te rastesishme”. Raste Krishtlindjesh!’

Ne shtator, Abbie konfirmoi se do te ndahej nga Konrad pas javesh spekulimesh.

Ajo hyri ne Instagram per te zbuluar se ndarja e tyre nuk kishte asnje lidhje me statusin e tyre te marredhenies se hapur.

Duke pranuar se ndjehej ‘e shqetesuar’ per publikimin e nje deklarate, Abbie tha se ndoshta nuk do ta ndante me publikisht statusin e marredhenies se saj, duke shtuar se ishte nje ndarje e ndersjelle pa asnje ‘drame’ pas saj.

Në shtator, Abbie konfirmoi se do të ndahej nga Konrad Bie¿-Stephen (majtas) pas javësh spekulimesh

Ne shtator, Abbie konfirmoi se do te ndahej nga Konrad Bień-Stephen (majtas) pas javesh spekulimesh

Reklamim

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button