Lifestyle

Princesha Mary duket e hijshme me kostum sherebele teksa i bashkohet World Hour Live 2022 ne Kopenhage

E mrekullueshme ne te gjelber! Princesha e kurores Mary duket e hijshme me nje kostum sherebele ndersa i bashkohet World Hour Live 2022 ne Kopenhage

Princesha e kurores Mary e Danimarkes dukej e mrekullueshme ne te gjelber ne nje ngjarje mbreterore ne Kopenhage te enjten.

Mbreteresha e lindur ne Hobart, 50 vjec, zgjodhi nje magjepsje tipike te hijshme ne nje kostum pishe, te cilin e kombinoi me nje qafe polo gri per te mbajtur ngrohte ne te ftohtin e nje dimri danez.

Duke i shtuar nje prekje magjepsese pamjes zyrtare, Mary e rriti gjatesine e saj me taka me cizme te zeza ndersa mori pjese ne World Hour Live 2022 ne Bashkine e Kopenhages.

Princesha e kurorës Mary e Danimarkës dukej e mrekullueshme në të gjelbër në një ngjarje mbretërore në Kopenhagë të enjten

Princesha e kurores Mary e Danimarkes dukej e mrekullueshme ne te gjelber ne nje ngjarje mbreterore ne Kopenhage te enjten

50-vjeçarja mbretërore e lindur në Hobart, zgjodhi magjepsjen tipike të hijshme në një kostum pishe, të cilin e kombinoi me një qafë polo gri për të mbajtur ngrohtë në të ftohtin e një dimri danez.

50-vjecarja mbreterore e lindur ne Hobart, zgjodhi magjepsjen tipike te hijshme ne nje kostum pishe, te cilin e kombinoi me nje qafe polo gri per te mbajtur ngrohte ne te ftohtin e nje dimri danez.

Mbreteresha u shfaq duke biseduar me anetaret e publikut dhe ngriti kartat jeshile dhe te kuqe ndersa degjonte me vemendje folesit.

Duke rritur bukurine e saj natyrale, nena e kater femijeve zgjodhi nje grim te lehte me nje prekje fondatine dhe bronzi dhe nje maskare.

Australianja veshi floket e saj me vale dhe tregoi nje buze roze te mbytur teksa u ndez per te biseduar me te tjeret.

Duke shtuar pak shkelqim, ylli zgjodhi vathet me diamant dhe opal teksa bisedonte me miqte.

Mbretëresha u shfaq duke biseduar me anëtarët e publikut dhe ngriti kartat jeshile dhe të kuqe ndërsa dëgjonte me vëmendje folësit

Mbreteresha u shfaq duke biseduar me anetaret e publikut dhe ngriti kartat jeshile dhe te kuqe ndersa degjonte me vemendje folesit

Duke shtuar pak shkëlqim, ylli zgjodhi vathët me diamant dhe opal teksa bisedonte me miqtë

Duke shtuar pak shkelqim, ylli zgjodhi vathet me diamant dhe opal teksa bisedonte me miqte

E njohur per syrin e saj per stilin, mbreteresha e ardhshme e Danimarkes rregullisht perzien moden e larte me copa buxhetore dhe fiton veshje te bera ne vend sa here qe mundet.

Sage eshte e preferuara e Kate Middleton, me stilin e saj qe shpesh krahasohet me ate te Mary.

Aq i mprehte eshte syri i Marise per moden saqe nje votim publik e shpalli dy here mbreteroren me elegant ne bote, perpara Princeshes se Uellsit, Mbretereshes Letizia te Spanjes dhe Mbretereshes Rania te Jordanise.

Dizajneri i ndjerë i Chanel, Karl Lagerfeld, dikur i përshkroi Mary (foto të enjten) dhe Kate Middleton si 'motra mbretërore' falë pamjes së tyre jashtëzakonisht të ngjashme dhe shijes së krahasueshme në veshje.

Dizajneri i ndjere i Chanel, Karl Lagerfeld, dikur i pershkroi Mary (foto te enjten) dhe Kate Middleton si ‘motra mbreterore’ fale pamjes se tyre jashtezakonisht te ngjashme dhe shijes se krahasueshme ne veshje.

Dizajneri i ndjere i Chanel, Karl Lagerfeld, dikur i pershkroi Mary dhe Kate Middleton si ‘motra mbreterore’ fale pamjes se tyre jashtezakonisht te ngjashme dhe shijes se krahasueshme ne veshje.

Mbreteresha e ardhshme e Danimarkes ka pozuar per Vogue Australia dhe gjermanisht Vogue dhe eshte nje mbrojtese e Agjendes Globale te Modes, e cila mbikeqyr Samitin vjetor te Modes ne Kopenhage.

Mary sot ishte pa bashkeshortin e saj, Princin e Kurores Frederick.

Historia e dashurise mes Princeshes Marise dhe Princit Frederick eshte dokumentuar mire; cifti u takua ne nje bar te Sidneit dhe Mary, e lindur ne Tasmania, u zhvendos ne hemisferen veriore per te qene me Frederik.

Historia e dashurisë midis Princeshës Mary dhe Princit Frederick (jo në foto) është dokumentuar mirë;  çifti u takua në një bar të Sidneit dhe Mary, e lindur në Tasmania, u zhvendos në hemisferën veriore për të qenë me Frederik.

Historia e dashurise midis Princeshes Mary dhe Princit Frederick (jo ne foto) eshte dokumentuar mire; cifti u takua ne nje bar te Sidneit dhe Mary, e lindur ne Tasmania, u zhvendos ne hemisferen veriore per te qene me Frederik.

Mbretëresha e ardhshme e Danimarkës ka pozuar për Vogue Australia dhe gjermanisht Vogue dhe është një mbrojtëse e Axhendës Globale të Modës, e cila mbikëqyr Samitin vjetor të Modës në Kopenhagë

Mbreteresha e ardhshme e Danimarkes ka pozuar per Vogue Australia dhe gjermanisht Vogue dhe eshte nje mbrojtese e Axhendes Globale te Modes, e cila mbikeqyr Samitin vjetor te Modes ne Kopenhage

Reklamim

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button