Lifestyle

Matt Hancock ‘thyen’ Rregullat “Une jam nje njeri i famshem” per t’i derguar nje mesazh te dashures Gina Colangelo

Matt Hancock “thye” rregullat “Une jam nje njeri i famshem” duke i kerkuar Babatunde t’i dergoje nje mesazh te dashures Gina Colangelo pasi ai u votua nga xhungla, thote Richard Arnold i GMB.

Matt Hancock “thyen” rregullat “I’m A Celebrity” duke i kerkuar Babatundes t’i dergonte nje mesazh te dashures se tij Gina Colangelo sapo te largohej nga xhungla, ka pohuar Richard Arnold.

Prezantuesja e showbiz-it Good Morning Britain po shikonte largimin e Babatunde Aleshe nga seriali teksa personazhi i peste i famshem votoi nga xhungla poshte.

Por ai thote se Matt, i cili tha ‘A do t’ia thuash kete Gines?’ kur jepte pershendetjet e tij per lamtumire, ishte shkeles i rregullave duke i derguar nje mesazh botes se jashtme.

Shkelës i rregullave?  Matt Hancock

Shkeles i rregullave? Matt Hancock “thyen” rregullat “Une jam nje njeri i famshem” duke i kerkuar Babatundes t’i dergonte nje mesazh te dashures se tij Gina Colangelo sapo te largohej nga xhungla, ka thene Richard Arnold.

Ne episodin e se merkures mbrema, Ant dhe Dec zbriten ne kamp per t’u treguar te famshemve se kush do te largohej.

Dec tha: ‘Ështe mes Babatunde dhe Seann. personi tjeter qe do te largohet Une jam nje njeri i famshem… Get Me Out Of Here 2022 eshte… Babatunde. Thuaj lamtumire dhe se shpejti do te shihemi pertej ures.’

Ndersa Babatunde shkonte rreth grupit duke u perqafuar ndersa u tha lamtumire shokeve te tij te kampit prej me shume se dy javesh, ai dhe Matt u perqafuan fort.

Matt i thote: ‘Oh, ti je kaq i mrekullueshem. A do t’ia thuash kete Gines?’, dhe Babatunde i thote: ‘Po vella.’

Jo i lumtur: Prezantuesja e showbiz-it Good Morning Britain po shikonte largimin e Babatunde Aleshe nga seriali teksa personazhi i pestë i famshëm votoi nga xhungla poshtë.

Jo i lumtur: Prezantuesja e showbiz-it Good Morning Britain po shikonte largimin e Babatunde Aleshe nga seriali teksa personazhi i peste i famshem votoi nga xhungla poshte.

Largimi: Në episodin e së mërkurës mbrëma, Ant dhe Dec zbritën në kamp për t'u thënë të famshëmve se kush do të largohej dhe Babatunde i përqafoi shokët e tij të kampit për t'u thënë lamtumirë

Largimi: Ne episodin e se merkures mbrema, Ant dhe Dec zbriten ne kamp per t’u thene te famshemve se kush do te largohej dhe Babatunde i perqafoi shoket e tij te kampit per t’u thene lamtumire

Dora ndihmëse: Ndërsa Babatunde shkoi rreth grupit duke u përqafuar ndërsa u tha lamtumirë shokëve të tij të kampit prej më shumë se dy javësh, ai dhe Matt u përqafuan fort.  Matt i thotë: 'Oh, ti je kaq i mrekullueshëm.  A do t'ia thuash këtë Ginës?', dhe Babatunde i thotë: 'Po vëlla'

Dora ndihmese: Ndersa Babatunde shkoi rreth grupit duke u perqafuar ndersa u tha lamtumire shokeve te tij te kampit prej me shume se dy javesh, ai dhe Matt u perqafuan fort. Matt i thote: ‘Oh, ti je kaq i mrekullueshem. A do t’ia thuash kete Gines?’, dhe Babatunde i thote: ‘Po vella’

Duke folur ne segmentin e tij “I’m A Celebrity” ne “Good Morning Britain” te se enjtes, Richard tha: “Shikuesit me sy shqiponje vune re Matt Hancock duke leshuar nje kerkese qe mund te shkelte rregullat gjate nje perqafimi lamtumire”.

‘Dergimi i nje mesazhi per boten e jashtme!’

Susanna Reid, ne dukje e hutuar, pyet: ‘A nuk lejohet kjo?!’

Richard thote: ‘Jo. Nuk lejohet te dergoje mesazhe ne boten e jashtme.’

Ngjitës për rregullat: Duke folur në segmentin e tij

Ngjites per rregullat: Duke folur ne segmentin e tij “I’m A Celebrity” ne Good Morning Britain te se enjtes, Richard tha: “Shikuesit me sy shqiponje vune re Matt Hancock te leshonte nje kerkese qe mund te shkelte rregullin gjate nje perqafimi lamtumires”.

Bashkeprezantuesi Ben Shephard shton:[Chris] Moyles ka nje kapele me nje ‘T’ per te dashuren e tij?’

Por Richard kembengul: ‘Po, por mendoj se nuk eshte nje mesazh subkoshience. Sepse une do te dergoja nje shperthim ne kete pike! Dua te them, ka kaluar mjaft kohe, apo jo.

“Ja ku e keni ate, Matt Hancock duke thyer rregullat.”

Prezantuesi i radios Chris Moyles ka shkruar nje ‘T’ ne kapelen e tij te kampit, nje tundje me koke per te dashuren e tij Tiffany Austin, e cila kohet e fundit fluturoi ne Australi per te mirepritur gjysmen tjeter te saj kur ai te dale nga xhungla.

Mesazh i koduar?  Prezantuesi i radios Chris Moyles ka shkruar një 'T' në kapelën e tij në kamp, ​​një tundje me kokë për të dashurën e tij Tiffany Austin, e cila kohët e fundit fluturoi në Australi për të mbështetur gjysmën tjetër të saj.

Mesazh i koduar? Prezantuesi i radios Chris Moyles ka shkruar nje ‘T’ ne kapelen e tij ne kamp, ​​nje tundje me koke per te dashuren e tij Tiffany Austin, e cila kohet e fundit fluturoi ne Australi per te mbeshtetur gjysmen tjeter te saj.

Reklamim

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button