Lifestyle

Fleur East eshte vone per emisionin e saj ne radio pas stervitjes ‘intensive’ Strictly

“Kam kercyer deri ne oren 22:00”: Fleur East eshte vone per shfaqjen e saj ne radio pasi fjeti me alarmin e saj pas stervitjes ‘intensive’.

Fleur East u vonua njezet minuta ne emisionin e saj te mengjesit heret ne mengjes ne Hits Radio te marten, ndersa ajo vazhdon te luftoje me ‘diten e saj 15-oreshe te punes’.

Ylli i “Strictly Come Dancing”, 35 vjec, u zbulua se ishte ‘humbur ne veprim’ nga bashke-prezantuesit James Barr dhe Matt Haslam ndersa u transmetuan ne oren 6 te mengjesit.

Kengetarja ka qene duke u stervitur per konkursin e kercimit te BBC-se dhe e ka fjetur alarmin pas provave me partnerin Vito Coppola deri ne oren 22:00 nje nate me pare.

'Plotësojeni pak!¿: Fleur East u vonua njëzet minuta në shfaqjen e saj të mëngjesit herët në mëngjes në Hits Radio të martën, ndërsa vazhdon me 'ditën 15-orëshe të punës' rraskapitëse (imazhi i aksioneve)

‘Plotesojeni pak!’: Fleur East u vonua njezet minuta ne emisionin e saj te mengjesit heret ne mengjes ne Hits Radio te marten, ndersa vazhdon me ‘diten 15-oreshe te punes’ rraskapitese (imazhi i aksioneve)

James dhe Matt i siguruan degjuesit: ‘Ajo do te jete ketu se shpejti. Ajo eshte duke bere dite 15-oreshe per momentin, keshtu qe ne duhet ta shkurtojme ate!’

Kur Fleur me ne fund doli ne transmetim, ajo pranoi: ‘Kam fjetur paksa mire djema mbreme – po kerceja deri ne oren 22:00, gje qe shpjegon qeset e mia poshte syve. Çanta per jeten!’

Duke shtuar presionin, Fleur dhe Vito u gjenden ne krye te tabeles se lidereve te javeve te fundit pasi kercyen ne sallen ikone te Ballroom Blackpool Tower duke shenuar 40 te parat e serise.

'Kam fjetur pak shumë mirë': Këngëtarja ka qenë duke u stërvitur për konkursin e BBC-së dhe ka fjetur me alarmin e saj pas provave me partnerin Vito Coppola deri në 'shkon 22:00' një natë më parë.

‘Kam fjetur pak shume mire’: Kengetarja ka qene duke u stervitur per konkursin e BBC-se dhe ka fjetur me alarmin e saj pas provave me partnerin Vito Coppola deri ne ‘shkon 22:00’ nje nate me pare.

¿Ajo do të jetë këtu së shpejti': Ylli i Strictly Come Dancing, 35 vjeç, u shpjegua se ishte 'humbur në veprim' nga bashkë-prezantuesit e saj James Barr dhe Matt Haslam ndërsa u transmetuan në orën 6 të mëngjesit.

‘Ajo do te jete ketu se shpejti’: Ylli i Strictly Come Dancing, 35 vjec, u shpjegua se ishte ‘humbur ne aksion’ nga bashke-prezantuesit e saj James Barr dhe Matt Haslam ndersa dolen ne transmetim ne oren 6 te mengjesit.

Dyshja shpresojne t’u bejne pershtypje gjyqtareve Craig Revel Horwood, Motsi Mabuse, Anton Du Beke dhe Shirley Ballas me ‘Fleurito’ e tyre, nje rhumba sensuale per Sugababes Too Lost In You, kete jave.

Megjithate, prezantuesja tha se te gjitha praktikat kane filluar te demtohen dhe ‘ijet e saj jane shume te lenduara’ nga mesimi i rutines ‘intensive’.

Ajo tha: ‘Rumba eshte me te vertete intensive dhe shume teknike, keshtu qe une po beja rumba deri ne naten vone me Viton dhe ijet e mia jane aq te dhimbshme – nuk i kam levizur kurre ijet aq shume ne jeten time!

“Çdo jave eshte nje rivendosje, eshte nje shfaqje krejt e re perseri, kercim i ri, teknike e re, keshtu qe duhet te filloni perseri.”

E lodhshme: Kur Fleur më në fund doli në transmetim, ajo pranoi: ¿Fjeta pak shumë mirë djema mbrëmë ¿ Kam kërcyer deri në orën 22:00, gjë që shpjegon qeskat poshtë syve të mi.  Çanta për jetën!!¿

E lodhshme: Kur Fleur me ne fund doli ne transmetim, ajo pranoi: “Fjeta pak shume mire djema mbreme – po kerceja deri ne oren 22:00, gje qe shpjegon qeset poshte syve te mi. Çanta per jeten!!’

Ylli i X Factor me pare u emocionua pasi ia dedikoi kercimin e saj te shtunen mbrema babait te saj te ndjere Malcolm, i cili vdiq ne vitin 2020.

Duke folur ne nje pjese me kameren gjate provave para shfaqjes live, Fleur shpjegoi se Strictly ishte shfaqja e preferuar televizive e babait te saj.

Ishte shfaqja e tij e preferuar. Kur isha ne The X Factor, dikur kalonte ne te njejten kohe me Strictly dhe babai im ishte shume i merzitur qe duhej te humbiste rezultatet Strictly sepse po me shikonte ne TV,” qeshi ajo.

I zënë!  Duke shtuar presionin, Fleur dhe Vito e gjetën veten në krye të tabelës së liderëve të javëve të fundit pasi vallëzuan në sallën ikonike Blackpool Tower Ballroom duke shënuar 40 të parat e serisë.

I zene! Duke shtuar presionin, Fleur dhe Vito e gjeten veten ne krye te tabeles se lidereve te javeve te fundit pasi vallezuan ne sallen ikonike Blackpool Tower Ballroom duke shenuar 40 te parat e serise.

Ajo vazhdoi: “Nese babai im do te ishte ketu dhe ai do ta dinte qe une po performoja ne Blackpool, ai do te shperthente nga krenaria. Ai ishte fansi im me i madh. Gjithcka qe po bej, po e bej per te dhe per ta bere krenar.’

Dhe duke u ngjitur ne skene ate nate, performanca e Fleur ishte aspak sensacionale, pasi ajo doli e veshur me tema per nje performance per Destiny’s Child.

Kercimi mori 10 nga 10 piket e para te gjyqtarit Craig Revel Horwood te sezonit, duke rezultuar ne nje 40 nga 40 pike te persosura, qe eshte gjithashtu nje pike e pare.

Dhe Fleur ishte mbi henen me arritjen, me partnerin Vito qe e rrembeu ate ne krahet e tij dhe mbi supe pas lajmeve.

'Nuk i kam lëvizur kurrë ijet aq shumë në jetën time!': Megjithatë, prezantuesja tha se të gjitha praktikat kanë filluar të dëmtohen dhe 'ijet e saj janë aq të dhimbshme' nga mësimi i rutinës 'intenzive'.

‘Nuk i kam levizur kurre ijet aq shume ne jeten time!’: Megjithate, prezantuesja tha se te gjitha praktikat kane filluar te demtohen dhe ‘ijet e saj jane aq te dhimbshme’ nga mesimi i rutines ‘intensive’.

Reklamim

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button