Lifestyle

Cher 76 argumenton se “dashuria nuk njeh matematike” mes marreedhenies se saj me Alexander Edwards 36 vjec

Cher ka mbrojtur lidhjen e saj me te dashurin Alexander Edwards, i cili eshte 40 vjet me i ri se ajo.

Krijuesja e hitit If I Could Turn Back Time, 76 vjec, dhe dashuria e saj, 36 vjec, u takuan per here te pare pothuajse dy muaj me pare dhe jane pare ne shume takime se bashku.

Cher pranoi se per shkak te diferences se madhe ne moshe, marredhenia e tyre ‘duket e cuditshme ne leter’.

Duke e thënë atë: Cher ka mbrojtur lidhjen e saj me të dashurin Alexander Edwards, i cili është 40 vjet më i ri se ajo

Duke e thene ate: Cher ka mbrojtur lidhjen e saj me te dashurin Alexander Edwards, i cili eshte 40 vjet me i ri se ajo

Mirepo kengetarja shtoi se te dy ishin te rritur dhe se ‘dashuria nuk njeh matematike’.

Ajo shkoi ne Twitter per te ndare nje foto te nje Aleksander pa kemishe, dhe me pas shkroi ne Twitter: ‘Ne leter kjo duket e cuditshme (Edhe 2 ME) AE thote se dashuria nuk di matematike’.

Nje fanse doli ne mbrojtje te saj ne pergjigje, duke thene: ‘Nese je e lumtur me AE, dua te them vertet e lumtur, atehere kujt i intereson??

I dashuruar: Krijuesi i hitit If I Could Turn Back Time, 76 vjeç dhe interesi i saj i dashurisë, 36 vjeç, u takuan për herë të parë pothuajse dy muaj më parë dhe janë parë në shumë takime së bashku

I dashuruar: Krijuesi i hitit If I Could Turn Back Time, 76 vjec dhe interesi i saj i dashurise, 36 vjec, u takuan per here te pare pothuajse dy muaj me pare dhe jane pare ne shume takime se bashku

“Lumturia e nje personi nuk varet nga ajo qe te tjeret mendojne apo thone. Thjesht mendimi im.’

Cher u pergjigj: ‘Babe, DISA 2 MARS NJË BATORER NDRYSHME, une kercej 2 ONE’.

Ajo gjithashtu zbuloi me pafytyresi puthjen e ciftit ‘si adoleshente’ pasi nje fans tjeter e pyeti se cilat ishin cilesite me te mira te Aleksandrit.

Cher u pergjigj: “Ai eshte i sjellshem, i zgjuar, gazmor… dhe ne puthemi si adoleshente”.

Te dy u takuan gjate Javes se Modes ne Paris, e cila u zhvillua nga 26 shtatori deri me 4 tetor, qe do te thote se ata jane bashke prej gati dy muajsh.

Rrëfej: Cher pranoi se për shkak të diferencës së madhe në moshë, marrëdhënia e tyre 'duket e çuditshme në letër'

Rrefej: Cher pranoi se per shkak te diferences se madhe ne moshe, marredhenia e tyre ‘duket e cuditshme ne leter’

Marrja e vendimeve të veta: Megjithatë këngëtarja shtoi se të dy ishin të rritur dhe se 'dashuria nuk njeh matematikë'

Marrja e vendimeve te veta: Megjithate kengetarja shtoi se te dy ishin te rritur dhe se ‘dashuria nuk njeh matematike’

Ata u pane per here te pare te kapur per dore ne restorantin e Hollivudit Craig’s, perpara se te shkonin ne shtepine e Cher’s Malibu me 3 nentor.

Ajo e konfirmoi romancen menjehere me nje postim ne Twitter, teksa ndau nje foto te te dashurit te saj se bashku me nje emoji zemre.

Krijuesi i hiteve zbuloi se ajo trajtohet ‘si nje mbretereshe’ nga i dashuri i saj, ndersa ajo u perhap per te ne nje seri mesazhesh.

Kengetarja, e cila tashme e ka prezantuar Aleksandrin me familjen e saj, ka hequr diferencen 40-vjecare te moshes.

Nje fans i kerkoi asaj te konfirmonte lidhjen qe ajo beri me nje seri emoji dhe shtoi se ata u takuan per here te pare gjate Javes se Modes ne Paris muajin e kaluar.

Zgjedhja: Cher u përgjigj: 'BABE, DISA 2 MARS NJË BATORER NDRYSHEM, I Dance 2 One'

Zgjedhja: Cher u pergjigj: ‘BABE, DISA 2 MARS NJË BATORER NDRYSHEM, I Dance 2 One’

Cher u kunderpergjigjet trolleve duke shkruar: “Une nuk po na mbroj”. Urrejtesit do te urrejne…Nuk ka rendesi qe jemi te lumtur dhe nuk shqetesojme askend’.

Cher eshte dy here e divorcuar dhe ka nje djale, Chaz Bono, 53 vjec, me ish-bashkeshortin e saj te ndjere Sonny Bono, i cili vdiq ne vitin 1998 ne moshen 62-vjecare nga plaget e marra pasi goditi nje peme gjate skijimit.

Ajo u martua me vone nga viti 1975 deri ne 1978 me kengetarin e ndjere Gregg Allman, i cili vdiq ne vitin 2017 ne moshen 69-vjecare. Cher dhe Gregg paten se bashku nje djale, Elijah Blue Allman, 46 vjec.

Cher ka thene me heret se shoqerohet me burra me te rinj – pasi u takua me Ron Zimmerman, i cili eshte 12 vjet me i ri i saj, Tom Cruise, kur ai ishte 23 vjec dhe ajo ishte 38, dhe Richie Sambora e Bon Jovi, i cili eshte 13 vjet me i ri se ajo.

Smitten: Ajo gjithashtu zbuloi me pafytyrësi puthjen e çiftit 'si adoleshente' pasi një fans tjetër e pyeti se cilat ishin cilësitë më të mira të Aleksandrit

Smitten: Ajo gjithashtu zbuloi me pafytyresi puthjen e ciftit ‘si adoleshente’ pasi nje fans tjeter e pyeti se cilat ishin cilesite me te mira te Aleksandrit

Alexander njihet me se shumti per lidhjen me ish-in e Kanye West, Amber Rose, 39 vjec, me te cilin ai ka nje djale tre-vjecar, Slash Electric Alexander Edwards.

Ne gusht, Amber akuzoi producentin se kishte lidhje me 12 njerez te ndryshem dhe me vone ai u shfaq ne mediat sociale per te pranuar se e kishte tradhtuar.

Megjithate, Cher injoroi shqetesimet e fansave duke thene: “Jam e dashuruar, nuk jam verbuar prej saj”.

Modelja magjepsese dhe ish-striptiste ka gjithashtu nje djale 9-vjecar Sebastian me reperin Wiz Khalifa, 35 vjec.

Ne gusht, Amber shkoi ne Instagram per te transmetuar ankesat e saj ne nje deklarate qe filloi me: “Jam e lodhur duke u mashtruar dhe te turperohem prapa skenave”.

Romancë: Ata u panë për herë të parë të kapur për dore në restorantin e Hollivudit Craig's, përpara se të shkonin në shtëpinë e Cher's Malibu më 3 nëntor.

Romance: Ata u pane per here te pare te kapur per dore ne restorantin e Hollivudit Craig’s, perpara se te shkonin ne shtepine e Cher’s Malibu me 3 nentor.

“Te 12 nga te gjithe budallenjte (ata qe une i di se ka ndoshta me shume) mund ta kene ate”, vazhdoi ajo. Ju te gjithe e dinit shume se ai ishte ne nje lidhje me nje femije dhe te gjithe vendoset ta fyeni ate gjithsesi. I pashe te gjitha tekstet dhe DM-te. Te gjithe e dinit mire, por nuk me keni borxh ndonje besnikeri, keshtu qe eshte cfaredo.’

Disa dite me vone, Aleksandri rrefeu se kishte tradhtuar dhe tha se megjithese ‘e donte’, pabesia ishte ‘natyra e tij e vertete’.

Alexander eshte nenkryetar i departamentit te artisteve dhe repertorit te kompanise muzikore Def Jam, e cila ka artiste si Rihanna, Justin Bieber, 2 Chainz, DMX dhe Jhene Aiko ne nenshkrimet e saj.

Nga Oakland, Kaliforni, Alexander lindi ne 1986 dhe dikur u shfaq ne nje episod te Keeping Up With The Kardashians.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button