Lifestyle

Boy George ‘nuk vlen 500 000 £’ ne kampin I’m A Celeb thote FATIMA WHITBREAD per Jungle Confidential

Fatima Whitbread, e cila perfundoi e treta ne I’m a Celeb ne 2011, i tha Jungle Confidential se Boy George ishte nje ‘aset i mire’ por jo me vlere te mire per parate.

Ish-atleti, 61 vjec, tha se ylli i popit ‘beri nje pune te mire’ duke sjelle polemika dhe drama ne kamp, ​​por u largua pak heret per te justifikuar tarifen e raportuar prej 500,000 £.

Jungle Confidential, podkasti yne i perditshem video per te gjitha gjerat qe une jam nje personazh i famshem, eshte i disponueshem nga e hena deri te premten ne MailOnline dhe ne kanalin tone ne YouTube. Do te jete gjithashtu i disponueshem si nje podcast permes te gjitha sherbimeve tuaja te preferuara te transmetimit dhe Mail+, plotesisht falas.

Fatima i tha prezantueses se podkastit, Katie Hinds, se njerezit pershtaten per te pare jeten e kampit dhe per te pare te famshmit te jene vetvetja dhe ‘eshte me te vertete ajo per te cilen njerezit pershtaten’ dhe se Boy George ‘e solli ate ne kamp’.

Ajo tha: “Ai ishte mjaft i diskutueshem. Ai tha ate qe mendonte. Ai ishte i vertete me veten dhe sillej si do te sillej normalisht kur ishte ne shtepi.’

Fatima Whitbread i tha Jungle Confidential se Boy George ishte një

Fatima Whitbread i tha Jungle Confidential se Boy George ishte nje “aset i mire”, por nuk ia vlente tarifa e raportuar prej 500,000 £

Boy George ishte njeriu i katërt i famshëm që u dëbua në I'm A Celebrity...Më largo nga këtu këtë vit

Boy George ishte njeriu i katert i famshem qe u debua ne I’m A Celebrity…Me largo nga ketu kete vit

Fatima, e cila u shfaq në shfaqje në vitin 2011, tha se Boy George ishte një pasuri e mirë, por jo gjysmë milioni

Fatima, e cila u shfaq ne shfaqje ne vitin 2011, tha se Boy George ishte nje pasuri e mire, por jo gjysme milioni

Hedhësi kampion i shtizës tha se Seann Walsh duhet të jetë personi tjetër i famshëm që do të dëbohet

Hedhesi kampion i shtizes tha se Seann Walsh duhet te jete personi tjeter i famshem qe do te debohet

Fatimja vazhdoi: ‘Te pelqeu apo jo. Mendova se ai ishte nje pasuri e mire brenda kampit.

Nuk po them se vlen gjysme milioni paund, por ne te njejten kohe, ju e dini. Dua te them se ai beri nje pune te mire, dua te them jo me pak se kushdo tjeter ne ate kamp.

Hedhesja e shtizes ne pension ndau mendimet e saj se kush duhet te eliminohet me pas dhe beson se eshte ‘radha per te shkuar’ e komedianit Seann Walsh.

Fatima, e cila perfundoi e treta kur u shfaq ne I’m A Celeb, parashikoi gjithashtu tre te fundit te saj si Mike Tindall, Jill Scott dhe Owen Warner – te cilet ajo e pershkroi si nje ‘djale te mire’.

Ajo shtoi: “Une nuk do ta vendos Matin ne mesin e tre te fundit ne parim.”

Fatima tha gjithashtu se do te ishte ndjere jo rehat nese do te ishte ne kamp me z. Hancock dhe se ajo mendon se shoket e tjere te kampit do te ishin ndjere te njejten gje.

Fatima i bëri të qarta ndjenjat e saj për deputetin Matt Hancock dhe tha se nuk do ta fuste atë në treshen e fundit.

Fatima i beri te qarta ndjenjat e saj per deputetin Matt Hancock dhe tha se nuk do ta fuste ate ne treshen e fundit.

Mbërthyer në Oz: Këngëtarja, 61 vjeç, u votua jashtë shfaqjes të martën mbrëma dhe është 'e dëshpëruar' për të shkuar në shtëpi, por është e detyruar me kontratë të qëndrojë në Australi derisa të përfundojë seriali ITV

Mberthyer ne Oz: Kengetarja, 61 vjec, u votua jashte shfaqjes te marten mbrema dhe eshte ‘e deshperuar’ per te shkuar ne shtepi, por eshte e detyruar me kontrate te qendroje ne Australi derisa te perfundoje seriali ITV

Boy George i eshte refuzuar leja per te fluturuar perseri ne MB nga Australia, pasi ylli i mallkuar kerkoi nje heqje dore nga finalja I’m A Celeb.

Kengetarja si diva u votua jashte shfaqjes te marten mbrema dhe eshte ‘e deshperuar’ per te shkuar ne shtepi, por me kontrate eshte e detyruar te qendroje ne Australi derisa te perfundoje seriali ITV.

Ai gjithashtu nuk pranoi te bente intervistat pas daljes nga ITV, duke deshtuar te shfaqej ne asnje nga shfaqjet e mengjesit te kanalit diten e debimit te tij.

Burime prane yllit te Karma Chameleon thane per MailOnline: “Ai donte te shkonte menjehere ne shtepi, nuk deshiron te rrije”.

Ata vazhduan: “Nese ai do te kishte rrugen e tij, ai do te ishte tashme ne nje aeroplan, por ai nuk u lejua ta bente kete.

“Qellimi i tij per te shkuar ne xhungel ishte qe bota te shihte versionin e tij te zhveshur, pa floke, grim, kostume apo kapele – ai ne fakt nuk i interesonte se sa larg shkoi ne gare.

“Fakti qe ai duhet te qendroje ne Australi per dite te tera tani eshte nje bezdi per te, ai nuk eshte i shqetesuar per te qendruar ne finale, por kjo eshte ajo qe duhet te beje.

“Ai ka udhetuar neper bote gjate gjithe karrieres se tij dhe e ka pare Australine me pare, keshtu qe nuk ka asnje arsye qe ai te jete ketu, vecanerisht pasi ai nuk eshte i shqetesuar per te arritur hapin me koleget e tij ne anen tjeter”.

MailOnline ka kontaktuar perfaqesuesit e George per koment.

Sjellja e ngjashme me diva vazhdoi pas shfaqjes se te merkures mbrema, ku George refuzoi festen e kthimit te Babatúndé Aléshé ne shtepi, pasi ai u be personi i peste i famshem qe u largua nga shfaqja.

Ai ishte i vetmi ish-shok i kampit qe nuk e pershendeti yllin e tij ne hotelin luksoz Marriott. duke refuzuar te bashkohet me miqte dhe familjen qe u mblodhen per te uruar humoristin Baba pas largimit te tij ne recepsionin e hotelit, qe ka qene nje tradite e xhungles prej vitesh.

Ndersa George nuk ishte i pranishem, Baba, 36 vjec, u mireprit ne shtepi nga ish-shoket e tij te kampit Charlene White, Scarlette Douglas dhe Sue Cleaver, si dhe nga e dashura e Matt Hancock, Gina Coladangelo, e cila e perqafoi ate me nje perqafim.

Ështe e drejte te thuhet se George ka fituar nje reputacion si diva ndersa ishte ne xhungel.

Mirësevini: Babatúndé Aléshé pati një mikpritje të heronjve të enjten teksa mbërriti në hotelin luksoz Marriott pasi u eliminua nga I'm A Celebrity

Jo prezent: Sjellja si diva vazhdoi pas shfaqjes se se merkures mbrema ku George nuk pranoi festen e kthimit te Babatúndé Aléshé ne shtepi

Ai i terboi shoket e tij te kampit duke medituar me zhurme gjate nates dhe eshte kapur duke u zene me kurveri per koleget e tij, kryesisht Matt Hancock.

Ndryshe nga yjet e tij te debuar, duke perfshire Charlene White, Scarlette Douglas dhe Sue Cleaver, ikona e viteve tetedhjete nuk ndihet e detyruar te vazhdoje te mbeshtese shoket e tij te kampit, pasi ka pranuar me pare me miqte se nuk i interesonte kur u debua dhe nuk ishte duke u regjistruar ne shfaqje per te bere miq.

Ai tani do te qendroje ne hotelin JW Marriott Gold Coast se bashku me shoket e tjere te kampit te debuar dhe miqte dhe familjen e tyre, si dhe motren dhe nipin e tij, te cilet i jane bashkuar atij ne Australi.

Gjate kohes se tij ne xhungel, ai akuzoi shoket e tij te kampit se nuk ‘ishin vetvetja’, por kur u pyet nga Ant dhe Dec se kujt i referohej, ai refuzoi te komentonte.

Ai gjithashtu kercenoi se do ta linte fare shfaqjen kur Hancock mberriti, duke u thene shikuesve nese nena e tij e semure kishte vdekur gjate pandemise, ai do te ishte larguar nga seriali.

Jo një fans: George ka fituar një reputacion si diva ndërsa ishte në xhungël.  Ai i tërboi shokët e tij të kampit duke medituar me zhurmë dhe është kapur duke u kurvëruar për Matt Hancock

Jo nje fans: George ka fituar nje reputacion si diva ndersa ishte ne xhungel. Ai i terboi shoket e tij te kampit duke medituar me zhurme dhe eshte kapur duke u kurveruar per Matt Hancock

Xhorxhi tha: ‘Ështe e veshtire per mua sepse, e dini, sikur te kishte ndodhur dicka, nese nena ime do te kishte shkuar, une do te kisha shkuar kur ai te hynte brenda.’

George ishte ne xhunglen australiane per 18 dite perpara se te gjendej ne dy vendet e fundit se bashku me mikun e ngushte, DJ te radios Chris Moyles.

Ai thuhet se ka marre tarifen me te larte per t’u shfaqur ne serial kete vit, duke fituar 500,000 £ per qendrimin e tij ne xhungel.

Kengetari u tha prezantuesve Ant dhe Dec te marten se ishte ‘i lumtur’ qe po largohej nga kampi, duke shtuar: ‘Mezi pres te kthehem ne kontroll’.

Duket mirë: Ai ishte konkurrenti i parë në historinë e shfaqjes që personalizoi uniformën që të famshmit detyrohen të veshin, duke i thënë MailOnline se nuk kërkoi leje nga ITV

Duket mire: Ai ishte konkurrenti i pare ne historine e shfaqjes qe personalizoi uniformen qe te famshmit detyrohen te veshin, duke i thene MailOnline se nuk kerkoi leje nga ITV

Ai ishte konkurrenti i pare ne historine e spektaklit qe pershtati uniformat qe te famshmit detyrohen te veshin, duke i thene MailOnline perpara hyrjes ne xhungel se ai nuk kerkoi leje nga ITV per te bere rregullimet e stilit.

George tha: ‘Epo, nuk kerkova leje. Me derguan kapelen dhe ishte shume e vogel. Keshtu qe une thjesht e preva ate.

“Per te qene i sinqerte me ju, ju e dini, me derguan dy kemisha. Nuk e mendoja se do te ikja me kete. Sapo e bera’.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button