Lifestyle

Ylli i Gogglebox Tom Malone Jr i ben homazhe babait te te dashures se tij pasi ai nderroi jete

“Bota humbi nje njeri te madh sot”: Ylli i Gogglebox, Tom Malone Jr i ben homazhe babait te te dashures se tij pasi ai nderroi jete

Tom Malone Jr ka zbuluar se babai i te dashures se tij ka nderruar jete, me nje homazhe prekese ne Instagram.

Ylli i Gogglebox, 26 vjec, i cili u largua nga shfaqja vitin e kaluar dhe partneri i tij Bryony Briscoe kane mbetur te shkaterruar pasi Peter Briscoe vdiq te marten.

Ylli i realitetit ndau nje foto te embel bardh e zi te tij dhe Peter duke pire birra se bashku.

Homazh: Tom Malone Jr ka zbuluar se babai i të dashurës së tij ka ndërruar jetë, me një homazhe prekëse në Instagram.

Homazh: Tom Malone Jr ka zbuluar se babai i te dashures se tij ka nderruar jete, me nje homazhe prekese ne Instagram.

Duke mbishkrimin e fotografise emocionale, ai shkroi: ‘Bota humbi nje njeri te madh sot. Peter Briscoe… pusho i qete’.

Bryony komentoi postimin e te dashurit te saj dhe shkroi: ‘Te dua babi. Burrat me te mire ne jeten time. Shihemi se shpejti paps’.

Bryony postoi homazin e saj, duke ndare nje foto te saj perkrah babait te saj, te cilin ajo e quajti ‘miku i saj me i mire’.

Ajo shkroi: “Nuk kam as fjalet e duhura tani dhe nuk mendoj se do t’i bej ndonjehere. Kete mengjes babai im, shoku im me i mire, frymezimi im perfundoi udhetimin e tij me ne.

Shqetësuese: Ylli i Gogglebox, 26 vjeç, i cili u largua nga shfaqja vitin e kaluar dhe partneri i tij Bryony Briscoe kanë mbetur të shkatërruar pasi Peter Briscoe vdiq të martën.

Shqetesuese: Ylli i Gogglebox, 26 vjec, i cili u largua nga shfaqja vitin e kaluar dhe partneri i tij Bryony Briscoe kane mbetur te shkaterruar pasi Peter Briscoe vdiq te marten.

Po gjej ngushellim ne faktin se ende mund ta ndjej ngrohtesine tende rreth meje si nje perqafim i madh.

E di qe do te jesh ketu per te me udhehequr dhe ngushelluar kur te kem nevoje per ty dhe premtoj te bej me te miren per t’ju bere krenare. Une te dua sinqerisht dhe thellesisht, pergjithmone dhe gjithmone. Tufe’.

Disa nga miqte e famshem te ciftit komentuan ne postim, duke perfshire Oti Mabuse, i cili shkroi: ‘Sa me fal’.

Ylli i Hollyoaks, Chelsee Healey shtoi: “Pra, me vjen keq Bryony, ti ne mendimet dhe lutjet e mia”.

Familja: Bryony postoi homazin e saj, duke ndarë një foto të saj përkrah babait të saj, të cilin ajo e quajti 'miku i saj më i mirë'

Familja: Bryony postoi homazin e saj, duke ndare nje foto te saj perkrah babait te saj, te cilin ajo e quajti ‘miku i saj me i mire’

Tom me pare i tha The Sun se ai dhe Bryony do te martohen nje dite.

Ai tha: “Ka qene mire, duket sikur kemi qene bashke per shume me gjate se sa kemi. Ne fakt ka shkuar shume me mire nga sa mendoja.

Une kam qene gjithmone shume e rrepte per faktin se nuk do te hyja ne nje lidhje nese nuk do te mendoja se ai potencial ishte aty.

“Nese nuk mund ta shoh veten duke u martuar me ate person, nuk do te hyja ne nje lidhje sepse nuk do te humbisja kohen time apo te tjetrit. Fakti qe jam ne nje lidhje me te do te thote po.

Tom luajti ne hitin Gogglebox te Channel 4 se bashku me babain e tij Tom Sr dhe nenen e tij Julie perpara se te largohej nga shfaqja ne 2021.

Shfaqja: Tom luajti në kanalin 4 të hitit Gogglebox së bashku me babain e tij Tom Sr dhe nënën e tij Julie përpara se të largohej nga shfaqja në 2021

Shfaqja: Tom luajti ne kanalin 4 te hitit Gogglebox se bashku me babain e tij Tom Sr dhe nenen e tij Julie perpara se te largohej nga shfaqja ne 2021

Reklamim

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button