Lifestyle

Ne pushimet tropikale kengetari shqiptar i propozon te dashures se tij

Kengetarja Estto nuk eshte me beqare.

Ai i propozoi partneres se tij, Enkela Karavidaj.

Propozimi ka ndodhur gjate pushimeve te tyre ne Punta Cana, Republika Domenikane.

Lajmin e ka ndare vete Estto me ndjekesit e tij.

Permes nje fotoje ku shihet unaza ne gisht, ai eshte shprehur: “Ajo tha po”.

Epo, urime dhe suksese per ciftin! / Prive.al

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button