Lifestyle

Merrni nje moment shikoni kete foto seksi te Taynas bikini… ‣

Pak pushim per reperen Tayna.

Teksa ndodhet ne cdo cep te trojeve shqiptare me koncerte, sot ka gjetur pak kohe edhe per veten.

Nga nje vend ku nuk e ka vendosur vendndodhjen, Tayna ka pozuar me bikini duke ‘djegur’ rrjetin me format.

Reperja njihet per trupin e saj seksi dhe format e shkelqyera qe ne diten e pare kur doli ne skene.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button