Lifestyle

Blini pas ndarjes me Afrona merrni nje vendim te rendesishem ‣

Kengetari i njohur shqiptar, Blero, se fundmi po mendon ta zhvendose aktivitetin e tij ne biznes.

Kjo pasi ai po mendon nje investim jashte vendit dhe kete here nuk ka lidhje me muziken.

Telegrafi meson se kengetari, emri i vertete i te cilit eshte Blerim Muharremi, ka marre te drejten per te perfaqesuar nje marke nderkombetare ne Zvicer, kontrata tashme eshte nenshkruar dhe thuhet se tashme kane filluar punimet per realizimin e ketij biznesi.

Kujtojme se Blero ka krijuar nje lidhje me te ngushte me shtetin e Zvicres, sidomos pas lidhjes me modelen Afrona Dika, e cila ka lindur dhe eshte rritur atje.

Ndonese dyshja thuhet se po pushojne nga lidhja e tyre, Blero duket se nuk po pushon ne dafinat e tij profesionale.

Pavaresisht angazhimit ne biznesin e ri, kengetari ende nuk e mendon te largohet nga muzika, e cila mbetet profesioni i tij primar.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button