Aktuale
  9 hours ago

  S’do te tolerojme sulme te metejshme ndaj KFOR-it ‣

  “Ështe thelbesore te shmangen veprimet e metejshme te njeanshme nga autoritetet kosovare dhe qe te…
  Lifestyle
  10 hours ago

  Dua Lipa vjen me nje set fotografik shume joshese ‣

  Kengetarja Dua Lipa ka sjelle nje fotosesion fantastik ne rrjetet sociale. Duke u shfaqur e…
  Lifestyle
  15 hours ago

  Kush eshte kjo bukuroshe qe po shoqeron Jorin ne pushime ‣

  Jori Delli u be e njohur nga pjesemarrja ne “Big Brother” per publikun shqiptar. Bukuroshja…
  Lifestyle
  16 hours ago

  Pas skenave ne aeroport publikohen detaje te reja qe tregojne se ku i kane kaluar pushimet se bashku Don John edhe Era Istrefi ‣

  Don John dhe Era Istrefi ishin kryefjala e fundjaves qe lame pas. Kjo pas publikimit…
  Lifestyle
  17 hours ago

  Pa pritur pak Angelina eshte tashme nje nga mikeshat e ngushta te Kylie Jenner? ‣

  Kylie Jenner, miliarderja 25-vjecare eshte nje nga vajzat me te njohura ne bote. Ajo eshte…
  Lifestyle
  20 hours ago

  Vellai i Don John eshte fejuar brenda festes familjare ku reperi pati nje rol te vecante ne kurorezimin e ciftit (VIDEO) ‣

  Ne familjen e Don Gjonit ne Drenas, vendlindja e tij, kishte nje feste te madhe.…
  Lifestyle
  1 day ago

  Nuk kam fjale flas me plumba ua mbush barkun me barut them plas ‣

  Kengetarja Violeta Kukaj ka qene me shume se kurre ne fokusin e publikut dy javet…
  Lifestyle
  1 day ago

  Xhensila mohoi shtatzenine fansat jane merzitur duke publikuar foto me barkun e rrumbullakosur ‣

  Xhensila Myrtezaj prej javesh eshte ne lajme per shtatzenine e dyte. Lajmet dhe thashethemet nisen…
  Aktuale
  1 day ago

  Kosova ka nevoje per Thacin ne krye Kurti shume anti-amerikan ‣

  Richard Grenell, ish i derguari i SHBA-se per dialogun Kosove-Serbi ka thene se Kosova ka…
  Lifestyle
  2 days ago

  U kritikua per pamjen e saj pa grim reagon Rina Balaj ‣

  Kengetarja e njohur Rina Balaj se fundmi ka publikuar imazhe pa grim. Artistja eshte kritikuar…
   Aktuale
   9 hours ago

   S’do te tolerojme sulme te metejshme ndaj KFOR-it ‣

   “Ështe thelbesore te shmangen veprimet e metejshme te njeanshme nga autoritetet kosovare dhe qe te gjitha palet e perfshira te…
   Lifestyle
   10 hours ago

   Dua Lipa vjen me nje set fotografik shume joshese ‣

   Kengetarja Dua Lipa ka sjelle nje fotosesion fantastik ne rrjetet sociale. Duke u shfaqur e kuruar ne cdo detaj, ajo…
   Lifestyle
   15 hours ago

   Kush eshte kjo bukuroshe qe po shoqeron Jorin ne pushime ‣

   Jori Delli u be e njohur nga pjesemarrja ne “Big Brother” per publikun shqiptar. Bukuroshja se fundmi ka nisur pushimet…
   Lifestyle
   16 hours ago

   Pas skenave ne aeroport publikohen detaje te reja qe tregojne se ku i kane kaluar pushimet se bashku Don John edhe Era Istrefi ‣

   Don John dhe Era Istrefi ishin kryefjala e fundjaves qe lame pas. Kjo pas publikimit te disa imazheve ku dyshja…
   Back to top button