Lifestyle
  11 seconds ago

  Roxy Jacenko niset me vajzen e saj Pixie me 267 100 dollare Mercedes-Benz dite pasi ka thyer gomen

  Roxy Jacenko niset me vajzen e saj Pixie ne Mercedes-Benz-in e 11-vjecares prej 267,100 dollaresh,…
  Lifestyle
  7 mins ago

  Becky G edhe Sebastian Lletget jane fejuar?

  Becky G dhe Sebastian Lletget jane fejuar! Futbollisti ulet ne nje gju per t’i bere…
  Lifestyle
  14 mins ago

  Kerry Katona “regjistrohet per nje reality show te ri ekstrem te mireqenies”

  Kerry Katona ‘rregjistrohet per nje reality show ekstrem te mireqenies, i cili pa Megan Barton…
  Lifestyle
  19 mins ago

  Brooke Shields shfaqet me pantallona lekure edhe bluze te kuqe me vajzat Rowan edhe Grier ne Jingle Ball

  ‘Ky eshte sezoni per te bere Brooke Shields Z100’s Jingle Top nje ceshtje familjare. Te…
  Lifestyle
  26 mins ago

  Bethenny Frankel 52 vjec eshte nene e lezetshme teksa merr vajzen Bryn Hoppy 12 vjec ne Jingle Ball te iHeartRadio

  Bethenny Frankel, 52 vjec, eshte nje nene e lezetshme pasi ajo merr vajzen Bryn Hoppy,…
  Lifestyle
  32 mins ago

  Nick Carter hits stage for first time after being accused of rape at Backstreet Boys concert

  Nick Carter performed on-stage for the first time on Friday after a woman named, Shannon…
  Lifestyle
  38 mins ago

  Kate Hudson 43 vjec mahnit me fustan te ulet me djalin Ryder Robinson 18 vjec ne gala te Kombeve te Bashkuara

  Kate Hudson, 43 vjec, mahnit me nje fustan te bardhe te shkurtuar me prerje bust,…
  Lifestyle
  44 mins ago

  Hi-de-Hi? aktorja Ruth Madoc u dergua me urgjence ne spital pas aksidentit

  Hi-de-Hi! aktorja Ruth Madoc u dergua me urgjence ne spital pas nje aksidenti trondites me…
  Lifestyle
  50 mins ago

  Justin Hemmes trajton nipin edhe shoket e tij ne nje ‘uedhetim me avion privat te familjes’ per Schoolies

  Lidhjet familjare! Miliarderi Justin Hemmes trajton nipin dhe shoket e tij ne nje ‘udhetim luksoz…
  Lifestyle
  58 mins ago

  Elsa Pataky zgjedh nje look bohem chic gjate nje shetitjeje ne Bayron Bay me mamin edhe femijet e saj

  Ajo se fundmi ka mahnitur turmat teksa ka udhehequr magjepsjen me nje fustan te porositur…
   Lifestyle
   12 seconds ago

   Roxy Jacenko niset me vajzen e saj Pixie me 267 100 dollare Mercedes-Benz dite pasi ka thyer gomen

   Roxy Jacenko niset me vajzen e saj Pixie ne Mercedes-Benz-in e 11-vjecares prej 267,100 dollaresh, disa dite pasi kishte thyer…
   Lifestyle
   7 mins ago

   Becky G edhe Sebastian Lletget jane fejuar?

   Becky G dhe Sebastian Lletget jane fejuar! Futbollisti ulet ne nje gju per t’i bere pyetje kengetares gjate perendimit te…
   Lifestyle
   14 mins ago

   Kerry Katona “regjistrohet per nje reality show te ri ekstrem te mireqenies”

   Kerry Katona ‘rregjistrohet per nje reality show ekstrem te mireqenies, i cili pa Megan Barton Hanson te largohej per shkak…
   Lifestyle
   19 mins ago

   Brooke Shields shfaqet me pantallona lekure edhe bluze te kuqe me vajzat Rowan edhe Grier ne Jingle Ball

   ‘Ky eshte sezoni per te bere Brooke Shields Z100’s Jingle Top nje ceshtje familjare. Te premten, Ylli Pretty Baby mori…
   Back to top button